Vyrų frazės, kurių nenori girdėti nė viena moteris

Vos tik koks nors vyras praveria burną, žiūrėk, ima ir atsiranda moteris, kuri pamano: „Dieve, kokie jie netašyti stuobriai! Mielai tapčiau amazone. Tikrai, pakaktų vien spermos banko, kad žmonija neišnyktų“. Štai tos frazės, kurių moterys dažniausiai nenori girdėti iš vyrų.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Niekada nesakyk: PMS
Jeigu man priešmenstruacinis sindromas, aš ir taip sudirgusi, tad tavo komentaras padėtį tik dar labiau pablogins. O jeigu gerai jaučiuosi, tokia prielaida mane tikrai įsiutins. Todėl niekada nesakyk: „Tau gal PMS?“

Niekada nesakyk: „Norėjau, bet...“
Jei planuoji mane kaip nors nustebinti, tiesiog taip ir padaryk. Niekada nesakyk: „Žinai, šiandien norėjau nusivežti tave vakarienės, bet...“ Geriau tuomet jau išvis nieko nesakyti, nei taip erzinti.

Niekada nesakyk: „Per stora“
Kartais aš klausiu, ką manai apie mano figūrą. Jei nemanai nieko gero, meluok. „Na, gal pastaruoju metu šiek tiek per daug valgai“ - tikrai ne tai, ką aš noriu išgirsti. Klausdama kaip aš atrodau visuomet tikiuosi sulaukti nuraminančio atsakymo. Na ir kas, kad po to nuraminimo išvadinu tave melagiu.

Niekada nesakyk: „Buvusioji“
Aš neprieštarauju, kad draugautum su moterimis, tačiau nėra nė mažiausio reikalo pasakoti, kokia nuostabi tavo buvusioji. Niekada nesakyk: „Šiandien sutikau Moniką – tą, su kuria draugavau prieš mudviem susipažįstant. Keista, bet dabar mudu sutariam kaip niekada puikiai. Galime apie viską kalbėtis, kaip geriausi draugai“.

Niekada nesakyk: „Sportas svarbiau“
Gerai apgalvok, kas iš tiesų tau gyvenime svarbiausia. Niekada nesakyk: „Ką? Kodėl nesakei, kad gimtadienis tą pačią dieną kaip ir rungtynės? Pažiūrėti vėliau? Gal iš proto išsikraustei?“

Niekada nesakyk: „Taupyk“
Niekas nesako, kad reikia išlaidauti į kairę bei dešinę, bet šykštumas nepuošia nei vieno vyro. Tam, kad nudžiugintum mane, nebūtina pirkti deimantų, bet gailėti pinigų ant visiškų smulkmenų... Niekada nesakyk: „Gėlės – toks niekalas. Suploji krūvą pinigų, o po trijų dienų išmeti“.

Niekada nesakyk: „Padaryk“
Vienas dalykas yra ko nors paprašyti ir visai kas kita paliepti. Niekada nesakyk: „Šiandien vakare užeis mano draugai. Apsitvarkyk namus ir padaryk ką nors valgyti“. Tokiais atvejais norisi tik atsisėsti, užsikelti kojas ant stalo ir atsakyti: „Pas tave ateis, tu ir daryk“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Tapau paleistuve, išardžiusia dvejas santuokas (1)

Roksana, 33 metų filologė, tikina patyrusi visokiausių meilės konfigūracijų — nuo trikampių iki penkiakampių.

Vienu sakiniu: kaip Zodiako ženklai elgiasi po sekso

Net ir lovoje kiekvienas Zodiako ženklas turi savitų išskirtinumų. Temperamentingieji Avinai vienu raundu neapsiribos, todėl nusiteik visam maratonui. O racionalieji Jaučiai gal ir turės jėgų dar vienam seansui, bet... tikrai neskubės kartoti.

5 įdomūs faktai apie moterišką orgazmą

„Prieš kelerius metus man pasidarė įdomu, kodėl moterų seksualumą taip dažnai vadina paslaptingu. Nejaugi moterys iš tiesų tokios sudėtingos? Ar mes taip tik galvojam, nes atsispiriame nuo vyriško seksualumo?“ - sako amerikietė Sarah Barmack, 3 metus tyrinėjusi moteriško orgazmo fenomeną.

8 patarimai toms, kurios negali pamiršti buvusiojo

Jis tave paliko. Manai, tavo skausmui neprilygsta niekas? Klysti: kiekvienų skyrybų etapai tokie pat. Žinodama, kas tau darosi, lengviau galėsi tai ištverti.

Pagrindinė priežastis, nulemianti kiek laiko truks tavo santykiai

Ar galima iš anksto nuspėti, kiek laiko truks santykiai? Mokslininkų atliktas tyrimas pateikė atsakymą į esminį klausimą - kas yra tas kertinis akmuo, laikantis santykius.

8 sekso variantai, kuriuos verta išbandyti norintiems naujų potyrių

Oralinis seksas ir kunilingas subtiliai vadinamas Prancūzišku seksu, o jei kas nors pasiūlys išbandyti Graikišką seksą, nepasimesk – tai viso labo analinis variantas. Siūlome šiek tiek praplėsti savo seksualinį žodynėlį!

3 sekso pozos, mėgstančioms itin gilų įsiskverbimą (3)

Sekso temos mums tikrai ne tabu, todėl drąsiai kalbame apie tai, kaip galėtum suteikti sau ir mylimajam dar daugiau malonumo. Šį kartą 3 sekso pozos toms, kurios mėgsta gilius įsiskverbimus. Beje, puikiai tiks, jei partnerio penis nėra ypatingai didelis.

Gyvenimas susimetus: kodėl kartais tai geriau, nei santuoka (1)

Santuoka daug kam atrodo atgyvena, bet vienatvė irgi slegia. Todėl vis populiaresnis tampa gyvenimas susimetus — lyg ir aukso viduriukas tarp įsipareigojimų bei laisvės. COSMO tiria partnerystės pranašumus ir trūkumus.

6 svarbūs jo kūno ženklai

55 informacijos, kurią gauni iš savo vaikino, sudaro vaizdinės užuominos ir kūno kalba; 38% – jo kalbėsena ir balso tembras. Tik 7% informacijos jis pateikia žodžiais. Taigi ką gali išduoti jo rankos, veidas, kojos ir net raudonis?

Kaip vyrus veikia moters vardas

Šalia simpatiškos damos vyrai pradeda jaudintis, sunkiai surezga sakinį arba tiesiog tyli negalėdami pratarti nė žodžio. Vyrai tikrąja to žodžio prasme sukvailėja!