Vyrų akimis: 5 labiausiai kaitinančios pozos lovoje

 (12)
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pažinčių portalas QuickFlirt apklausė 2 tūkst. vyrų ir išsiaiškino, kokioms sekso pozoms jie teikia pirmenybę. Tik kiek daugiau nei 3% apklaustųjų tikino neturintys nuomonės šiuo klausimu, o pagal likusių dalyvių prioritetus buvo sudarytas 5 karščiausių sekso pozų sąrašas.

5 vieta: poza stovint

Paskutinę vietą mėgstamiausių pozų penketuke užėmė „šventinė“ poza – mylėjimasis stovint. Vyrai įvardino, kad šis variantas tobulai tinka greitukui, vis dėlto ilgesniems žaidimams jie rinktųsi kitas pozas.

4 vieta: misionieriaus poza

Apklausos organizatoriai nesitikėjo, kad ši daug kam pabosti spėjusi poza sugebės patekti net į pirmąjį penketuką. Ne veltui sakoma, kad nauja yra užmiršta sena. Veikiausiai galimybė sekso metu žiūrėti vienas kitam į akis itin tinka švelniems, romantiškiems santykiams.

3 vieta: atbulos jojikės poza

Šioje pozoje vyrams atsiveria puikus vaizdas. Ši poza turi visas galimybes tapti ir tavo mėgstamiausia pozicija, nes jos metu patogu stimuliuoti klitorį.

2 vieta: jojikės poza

Ši poza itin populiari ir visai nesunku suprasti kodėl: jis guli, nieko nedaro, jam malonu, ir tau malonu. Tačiau jei tavo mylimasis itin dosniai apdovanotas gamtos, jums gali tekti paieškoti kito varianto – šioje pozoje įsiskverbimas gilus, todėl kartais gali būti skausmingas.

1 vieta: šuniuko poza

Į priekį su didžiuliu atotrūkiu išsiveržė šuniuko poza. Greita, paprasta ir be jokių subtilybių - šiai pozai pirmenybę teikė beveik trečdalis apklaustųjų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Netradicinės vietos intymiems malonumams: pavojai, po kurių gali tekti stipriai gailėtis (2)

Seniai susituokę vyras ir žmona norėdami paįvairinti savo seksualinį gyvenimą dažnai tam pasitelkia įdomias, netradicines vietas. Tai jie daro specialiai ir apgalvotai. Tačiau paaugliai ar dar su tėvais gyvenantys jauni žmonės dažnai būna priversti suktis iš situacijos ir ieškoti vietos savo meilei išreikšti.

Patikima apsauga nuo nėštumo: išsiaiškink, kokios priemonės tau tinkamiausios

Dėmesys seksualinei sveikatai, tinkamas apsaugos nuo nėštumo ir lytiškai plintančių ligų pasirinkimas rodo asmens brandą ir atsakomybę tiek už save, tiek už savo antrąją pusę. Svarstai, kokias kontraceptines priemones pasirinkti, kad būtum rami ir užtikrinta dėl savo sveikatos saugumo?

Vienos nakties nuotykiai: pavojai, patarimai ir neįtikėtini faktai

51 proc. moterų mano, kad seksas be meilės nėra blogas dalykas, tačiau tik pusė jų po vienos nakties nuotykio jaučiasi gerai ir nesigaili. Kitas aplanko jausmas, jog jomis pasinaudojo, apima pyktis ir liūdesys. Vis dėlto smalsumas dažnai nugali – net 45 proc. amerikiečių yra išbandę vienos nakties nuotykį. Liūdniausia, jog net trečdalis jų rizikavo ir į vienos nakties nuotykį nėrė be jokios kontraceptinės priemonės, nors kitą rytą atsisveikino su partneriu ir išėjo į skirtingas puses – grįžo pas šeimas, draugus ar į vienišės namus.