Vyrų akimis: 5 labiausiai kaitinančios pozos lovoje

 (12)
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pažinčių portalas QuickFlirt apklausė 2 tūkst. vyrų ir išsiaiškino, kokioms sekso pozoms jie teikia pirmenybę. Tik kiek daugiau nei 3% apklaustųjų tikino neturintys nuomonės šiuo klausimu, o pagal likusių dalyvių prioritetus buvo sudarytas 5 karščiausių sekso pozų sąrašas.

5 vieta: poza stovint

Paskutinę vietą mėgstamiausių pozų penketuke užėmė „šventinė“ poza – mylėjimasis stovint. Vyrai įvardino, kad šis variantas tobulai tinka greitukui, vis dėlto ilgesniems žaidimams jie rinktųsi kitas pozas.

4 vieta: misionieriaus poza

Apklausos organizatoriai nesitikėjo, kad ši daug kam pabosti spėjusi poza sugebės patekti net į pirmąjį penketuką. Ne veltui sakoma, kad nauja yra užmiršta sena. Veikiausiai galimybė sekso metu žiūrėti vienas kitam į akis itin tinka švelniems, romantiškiems santykiams.

3 vieta: atbulos jojikės poza

Šioje pozoje vyrams atsiveria puikus vaizdas. Ši poza turi visas galimybes tapti ir tavo mėgstamiausia pozicija, nes jos metu patogu stimuliuoti klitorį.

2 vieta: jojikės poza

Ši poza itin populiari ir visai nesunku suprasti kodėl: jis guli, nieko nedaro, jam malonu, ir tau malonu. Tačiau jei tavo mylimasis itin dosniai apdovanotas gamtos, jums gali tekti paieškoti kito varianto – šioje pozoje įsiskverbimas gilus, todėl kartais gali būti skausmingas.

1 vieta: šuniuko poza

Į priekį su didžiuliu atotrūkiu išsiveržė šuniuko poza. Greita, paprasta ir be jokių subtilybių - šiai pozai pirmenybę teikė beveik trečdalis apklaustųjų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Vaikinas tobulas, bet virtualiai man „neištikimas“

Ką daryti, jei vaikinas realybėje lyg ir ištikimas, bet virtualiame pasaulyje nelabai?

Nebesusišneku su vyru - ką daryti?

"Ar gali būti, kad mano vyras apsėstas? Kaip koks kipšas būtų į jį įlindęs – visas piktas, suirzęs, pykstamės ištisai, nesuprantu, kas darosi… O gal meilužę turi? Ką man daryti, kad grįžtų mano normalusis vyras? Ar tikrai turi būti išbandymų mūsų santykiuose?"