Vyrų akimis: 5 labiausiai kaitinančios pozos lovoje

 (12)
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pažinčių portalas QuickFlirt apklausė 2 tūkst. vyrų ir išsiaiškino, kokioms sekso pozoms jie teikia pirmenybę. Tik kiek daugiau nei 3% apklaustųjų tikino neturintys nuomonės šiuo klausimu, o pagal likusių dalyvių prioritetus buvo sudarytas 5 karščiausių sekso pozų sąrašas.

5 vieta: poza stovint

Paskutinę vietą mėgstamiausių pozų penketuke užėmė „šventinė“ poza – mylėjimasis stovint. Vyrai įvardino, kad šis variantas tobulai tinka greitukui, vis dėlto ilgesniems žaidimams jie rinktųsi kitas pozas.

4 vieta: misionieriaus poza

Apklausos organizatoriai nesitikėjo, kad ši daug kam pabosti spėjusi poza sugebės patekti net į pirmąjį penketuką. Ne veltui sakoma, kad nauja yra užmiršta sena. Veikiausiai galimybė sekso metu žiūrėti vienas kitam į akis itin tinka švelniems, romantiškiems santykiams.

3 vieta: atbulos jojikės poza

Šioje pozoje vyrams atsiveria puikus vaizdas. Ši poza turi visas galimybes tapti ir tavo mėgstamiausia pozicija, nes jos metu patogu stimuliuoti klitorį.

2 vieta: jojikės poza

Ši poza itin populiari ir visai nesunku suprasti kodėl: jis guli, nieko nedaro, jam malonu, ir tau malonu. Tačiau jei tavo mylimasis itin dosniai apdovanotas gamtos, jums gali tekti paieškoti kito varianto – šioje pozoje įsiskverbimas gilus, todėl kartais gali būti skausmingas.

1 vieta: šuniuko poza

Į priekį su didžiuliu atotrūkiu išsiveržė šuniuko poza. Greita, paprasta ir be jokių subtilybių - šiai pozai pirmenybę teikė beveik trečdalis apklaustųjų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Kaip myli skirtingi Zodiako ženklai

Avinai myli aistringai ir labai stipriai - gali viską atiduoti, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Liūtams meilė trenkia kaip žaibas, tačiau net ir jis neišmuša blaivaus proto. Paskaityk, kaip myli tavo Zodiako ženklas!

Sekso pozos: 3 karšti variantai šuniuko paįvairinimui

COSMO jau ne kartą savo skaitytojų klausė, kurios sekso pozos - pačios mėgstamiausios. Ir kiekvieną kartą populiariausių trejetuke atsidurdavo „šuniuko“ poza - tiek vyrų, tiek moterų tarpe!

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai (2)

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.