Vyras nori grupinio sekso (V+M+V), bet man tai kelia nerimą

 (121)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Mano draugas, su kuriuo esame drauge jau 9-erius metus, svajoja apie seksą trise. Iš esmės net nestebintų toks noras, abu esame jauni ir energingi, nepasiduodame monotonijai. Vis dėlto jo noras kiek kitoks nei įprasta, jis nori sekso trise: V+M+V. Paprastai tariant, jis nori manimi dalintis su kitu vyru.

Jaučiu didelį psichologinį barjerą ne tik dėl to, kad nesu to dariusi ir mane tai gąsdina, bet dar ir dėl to, kad man sunku suvokti asmens norą dalintis mylimu žmogumi su svetimu... Aš įdomumo dėlei jam pasiūliau kitą variantą: M+V+M (tai nereiškia, kad trokštu tai daryti). Jo atsakymas neigiamas.

Suvokiu, kad jausčiausi ne itin gerai sutikusi su jo noru (šiuo metu jis intensyviai ieško partnerio) dar ir dėl to, kad būčiau, mano jausmų atžvilgiu, jam neištikima.

Ar gali mylintis vyras trokšti, kad kitas vyras glamonėtų jo moterį? Žinoma, suvokiu ir tai, kad tai individualu, tačiau... Turint omenyje, kad įprastai mano draugas yra labai pavydus, mane tai tiesiog apstulbino. Iki jo siūlymo ir realaus šio akto planavimo pradžios mes pafantazuodavome, tačiau tai ir likdavo tik fantazijų vaisius.

Pripažįstu, sutikau su jo noru dėl to, kad jis to trokšta... Prašau išsakyti savo nuomonę: gal visi pavyzdžiai rodo, kad tas žmogus, mano draugas, manęs nevertina, nemyli?

ATSAKO SANTYKIŲ EKSPERTĖ
Inga Aukštakojienė
Tobulasjausmas.lt autorė

Kai aš pirmą kartą susidūriau su šia tema, man taip pat buvo keista: kaip gali vyrai norėti matyti savo mylimąją kito vyro glėbyje. Juk jie (vyrai) seksualiniu aspektu tokie savininkiški savo moters atžvilgiu. Buvo labai smalsu išanalizuoti šį klausimą iš pirmų lūpų. Esu apklaususi nemažai vyrų, kurie propaguoja tokius ir panašaus pobūdžio seksualinius žaidimus, tad turiu savas įžvalgas šiuo klausimu:

1. Tai vyrai, kuriems labai patinka seksas ir aštrūs seksualiniai potyriai.

2. Santykiai su moterimis ganėtai glaudūs ir atviri.

3. Tai aukštesnio intelektualinio lygio žmonės, nei vidutiniai.

Grupinio sekso variacijų poreikiai išties individualūs. Tik iš asmeninio pastebėjimo galėčiau pasakyti, kad dviejų moterų kompanija labiau patinka vyrams, kuriems atgrasus vyriškas nuogumas ir kurie pasižymi didesniu asmenybės ego. Tuo tarpu V+M+V labiau renkasi vyrai, kuriems patinka regėti moterų ekstazės akimirkas ir tuo pačiu mėgautis jaudinančiais vaizdais bei potyriais. Tokių vyrų nuomone, tik toks trijų žmonių grupinis būna kokybiškiausias pasitenkinimo požiūriu. Neva su dviem moterimis daugiau darbo tenka vienam vyrui. Tuo tarpu viena moteris turi fiziologinių gebėjimų vienu metu suteikti malonumą iškart dviems vyrams ir tuo pačiu pati gauti malonumą.

Prisimenu ir pokalbį, kurio metu kalbinau vyrą, kuris buvo tas trečias, prisijungiantis prie sutuoktinių poros. Jis pasakojo apie bandymus savo žmoną įkalbėti išbandyti tai. Jis su pavydu žiūrėdavo į tos poros tarpusavio artumą ir be galo norėjo savo mylimajai suteikti tą nežemišką palaimos jausmą, kurį patiria moteris su dviem vyrais. Išties jautėsi jo nuoširdus noras ir savo mylimą moterį pakelti iki aukščiausių seksualinės ekstazės kertelių. Tuo pačiu dalinimasis savo partnere su kitu seksualiniu partneriu, vyras irgi patiria papildomų emocinių potyrių. Beje, pastebėjau, tokie vyrai tikrai labai didžiuojasi savo moterimis tiek vizualine, tiek seksualine prasme.

Atsakydama į tavo klausimą, galiu teigti, kad tavo draugo noras išbandyti grupinį seksą nieko nepasako apie tai, kaip jis tave vertina ar ne. Vyrai puikiai moka atskirti sekso malonumus nuo meilės reikalų. Jo meilės apraiškų reiktų ieškoti jo elgsenoje su tavimi už lovos ribų. Ar jis mato tave savo ateityje, ar atsižvelgia į tavo poreikius. Ar jam svarbu išlaikyti judviejų partneryste ir t.t.

Šioje istorijoje man didesnį nerimą kelia tai, kad sutikai su jo pasiūlymu ignoruodama savo nerimą, vidinį pasipriešinimą ir psichologines baimes. Bet koks grupinis seksas – tai didelis psichologinis krūvis, kurį gali pakelti tik labai stipri pora. Vieni lyg iš naujo įsimyli savo ilgametį partnerį, kiti, deja, neatlaiko ir galiausiai išsiskiria. Bet kuriuo atveju tam turi ryžtis žmonės, kurie ABU to nori. O kol kas jūsų poroje taip nėra.

Turėtum savo draugui atvirai papasakoti apie savo jausmus ir nerimą šiuo klausimu. Pastebėk kokia bus jo reakcija. Ar jis vis tiek įkalbinės tave tam ryžtis, ar jam bus svarbiau tavo požiūris šiuo klausimu. Neturėtum savęs prievartauti vien dėl noro jam įtikti. Jei tu jam svarbi kaip gyvenimo partnerė, jis tikrai į tai atsižvelgs. Joks mylintis vyras nenorės savo mylimajai pakenkti. Nenorės, kad ji jaustųsi blogai darydama tai, ko ji nenori. Juolab ir malonumo iš to jis negaus, jei tu to malonumo nejausi. Na, o jei jam jo poreikiai yra aukščiau tavo emocinio komforto, tuomet tai jau rimtas signalas, kad jis galimai tavęs nebevertina.

Jei nežinai kaip pasielgti susiklosčiusioje situacijoje, ar nesupranti kodėl vienaip ar kitaip elgiasi tavo antra pusė, siųsk savo problemos aprašymą mums arba rašyk tiesiogiai Ingai. Į visus skaitytojų klausimus bus atsakyta COSMO portale ar privačiai į pateiktą el.paštą.

Klaida. Jūsų naršyklė nepriima sausainėlių (cookies).

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Kaip myli skirtingi Zodiako ženklai

Avinai myli aistringai ir labai stipriai - gali viską atiduoti, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Liūtams meilė trenkia kaip žaibas, tačiau net ir jis neišmuša blaivaus proto. Paskaityk, kaip myli tavo Zodiako ženklas!

Sekso pozos: 3 karšti variantai šuniuko paįvairinimui

COSMO jau ne kartą savo skaitytojų klausė, kurios sekso pozos - pačios mėgstamiausios. Ir kiekvieną kartą populiariausių trejetuke atsidurdavo „šuniuko“ poza - tiek vyrų, tiek moterų tarpe!

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai (2)

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.