Vieta, kurioje vyrai labiausiai norėtų pasimylėti

 (14)
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Amerikos mokslininkų grupė atliko apklausą, kurioje sudalyvavo 1500 stipriosios lyties atstovų. Apklausos dalyviams buvo pasiūlyta atsakyti į klausimą: kurios vietos jiems atrodo patraukliausios seksui.

Užbėgant įvykiams už akių iš karto norėtume pasakyti, kad tokiame pačiame tyrime moterys seksualiausia vieta intymiems žaidimams pasirinko gamtą! Siūlome pasižiūrėti, kokias vietas pasirinko vyrai ir tuo pačiu pabalsuoti. Ar tavo nuomonė sutampa su jų?

Beje, galbūt tau bus įdomu sužinoti ir tai, apie ką dažniausiai fantazuoja vyrai. Didžiojoje Britanijoje buvo surengta anoniminė apklausa, kurios metu vyrų buvo prašoma atskleisti karščiausią savo seksualinę fantaziją. Paaiškėjo, kad net 90% vyrų trokšta ne kažko neįprasto, o tiesiog... Kitos moters!

Tos pačios apklausos dėka paaiškėjo ir kitas įdomus faktas: erotinės fantazijos nesusijusios su vyrų pasitenkinimu savo intymiu gyvenimu. Kitaip tariant, klysta galvojančios, kad apie kitas moteris svajoja tik tie vyrai, kurie nusivylę esama partnere. Fantazija pasimylėti su svetima moterimi vienodai aktuali ir esantiems ant skyrybų slenksčio, ir laimingai susituokusiems ar net ką tik pradėjusiems draugauti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Psichologas apie amžiaus skirtumą poroje: yra užslėptų psichologinių motyvų (16)

Dar prieš kelis amžius visuomenės požiūris į amžiaus skirtumą porose skyrėsi, tačiau šiandien jis tampa vis liberalesnis. Dažnai su kolegomis tenka diskutuoti, ar amžiaus skirtumas poroje yra normalus reiškinys? Šioje publikacijoje išreikšiu savo nuomonę bei patirtį, sako psichologas Erikas Siudikas.

Psichologas: kas laiko "negyvuose" santykiuose ir kodėl sunku išsiskirti

Prisimenu priešais save sėdinčią klientę. Ji vardu Eglė (vardas pakeistas, gautas klientės leidimas). Ne tik jos širdis, tačiau ir akys yra kupinos skausmo. Ji dalinasi savo išgyvenimais pasakodama gyvenimo istoriją, kuri jai pačiai yra unikali ir išskirtinė.