Vieta, kurioje moterys labiausiai norėtų pasimylėti

 (88)
© Cosmopolitan.lt montažas, Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Lova - tai ko gero pirmoji asociacija, kuri šauna į galvą kalbant apie seksą. Čia patogu, komfortiška, atrodytų, ko daugiau galima norėti... Tačiau kaip parodė neseniai atlikta apklausa, kurią užsakė čiužinių gamintojai Sleep Cupid, moterys nori visai ne to!

Apklausoje sudalyvavo 3000 moterų, kurioms buvo užduotas klausimas „Kaip tu įsivaizduoji idealią vietą seksui?“ Apklausos organizatorių (ir mūsų tuo pačiu) nuostabai, pati aistringiausia vieta namuose moterims pasirodė... LAIPTAI! Kai pagalvoji, gal ir visai nebloga vietelė, bent jau galimų pozų įvairovės atžvilgiu.

Antroje seksualinių fantazijų įgyvendinimo vietoje liko viešas renginys, trečioje - paplūdimys. Tiek viena, tiek kita vieta greičiausiai jaudina dėl galimybės būti užkluptam, juk šiek tiek adrenalino tik pakursto aistrą. Taip pat sąraše populiarūs pasirinkimai buvo lėktuvas, garažas, vidinis namo kiemas ir keltuvas.


Sleepcupid.com nuotr.

Minėtoje apklausoje yra ir daugiau intriguojančių detalių apie seksualines moterų fantazijas. Pavyzdžiui, net 83,9% dalyvių prisipažino fantazavusios apie seksą su kolega, o 71,3% moterų savo vaizduotėje bent kartą piešė intymias akimirkas su bosu. Daugiau įdomių faktų iš seksualinio moterų gyvenimo gali pamatyti oficialiame apklausos puslapyje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Moterys atskleidė, kodėl jos nenori sekso su savo vyrais

Anksčiau ar vėliau tai nutinka kiekvienuose santykiuose. Ir nieko baisaus, jeigu kartelį ar kitą aistrų bioritmai nesutapo. Kur kas blogiau, kai žodelis „ne“ tampa nuolatiniu seksualinio gyvenimo palydovu.

„Noriu išgirsti tavo orgazmą“: 8 vyrų geismą žadinančios frazės

Kalbėti sekso temomis ne visada būna paprasta, ypatingai, pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...