Vieta, kurioje moterys labiausiai norėtų pasimylėti

 (88)
© Cosmopolitan.lt montažas, Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Lova - tai ko gero pirmoji asociacija, kuri šauna į galvą kalbant apie seksą. Čia patogu, komfortiška, atrodytų, ko daugiau galima norėti... Tačiau kaip parodė neseniai atlikta apklausa, kurią užsakė čiužinių gamintojai Sleep Cupid, moterys nori visai ne to!

Apklausoje sudalyvavo 3000 moterų, kurioms buvo užduotas klausimas „Kaip tu įsivaizduoji idealią vietą seksui?“ Apklausos organizatorių (ir mūsų tuo pačiu) nuostabai, pati aistringiausia vieta namuose moterims pasirodė... LAIPTAI! Kai pagalvoji, gal ir visai nebloga vietelė, bent jau galimų pozų įvairovės atžvilgiu.

Antroje seksualinių fantazijų įgyvendinimo vietoje liko viešas renginys, trečioje - paplūdimys. Tiek viena, tiek kita vieta greičiausiai jaudina dėl galimybės būti užkluptam, juk šiek tiek adrenalino tik pakursto aistrą. Taip pat sąraše populiarūs pasirinkimai buvo lėktuvas, garažas, vidinis namo kiemas ir keltuvas.


Sleepcupid.com nuotr.

Minėtoje apklausoje yra ir daugiau intriguojančių detalių apie seksualines moterų fantazijas. Pavyzdžiui, net 83,9% dalyvių prisipažino fantazavusios apie seksą su kolega, o 71,3% moterų savo vaizduotėje bent kartą piešė intymias akimirkas su bosu. Daugiau įdomių faktų iš seksualinio moterų gyvenimo gali pamatyti oficialiame apklausos puslapyje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Psichologas apie amžiaus skirtumą poroje: yra užslėptų psichologinių motyvų (17)

Dar prieš kelis amžius visuomenės požiūris į amžiaus skirtumą porose skyrėsi, tačiau šiandien jis tampa vis liberalesnis. Dažnai su kolegomis tenka diskutuoti, ar amžiaus skirtumas poroje yra normalus reiškinys? Šioje publikacijoje išreikšiu savo nuomonę bei patirtį, sako psichologas Erikas Siudikas.

Psichologas: kas laiko "negyvuose" santykiuose ir kodėl sunku išsiskirti

Prisimenu priešais save sėdinčią klientę. Ji vardu Eglė (vardas pakeistas, gautas klientės leidimas). Ne tik jos širdis, tačiau ir akys yra kupinos skausmo. Ji dalinasi savo išgyvenimais pasakodama gyvenimo istoriją, kuri jai pačiai yra unikali ir išskirtinė.