Vienuolika požymių, kad jis tuoj pasipirš

 (9)
Nors tai tarsi ir savaime suprantama, vistiek reikia pasakyti, kad bet kurio iš šių požymių nederėtų priimti kaip šimtaprocentinės garantijos, kad jis netrukus užduos lemiamą klausimą. Neskubėk pulti džiaugtis, jeigu tavo vaikino elgesyje aptiksi kelis iš šių požymių. Visada viskam galima rasti ir kitų paaiškinimų. Tačiau ar tai reiškia, kad jis galėtų netrukus tau pasipiršti, ypač jeigu daug iš žemiau išvardintų dalykų daro? Labai tikėtina.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jis pradėjo elgtis kažkaip įtartinai, o tu žinai, kad jis niekada tavęs neapgaudinėtų. Jeigu vaikinas negali paaiškinti, kur kažkuriuo metu buvo, slepia savo telefoną ir, apskritai, elgiasi kažkaip paviršutiniškai, paprastai tam gali būti dvi priežastys: arba jis apgaudinėja, arba ruošia didelę staigmeną.

Staiga jis pasidarė labai jau taupus. Jis gali taupyti pinigus bet kam. Tai gali būti futbolo rungtynių abonementas. Tai gali būti daugybė kitų daiktų. Tačiau tai gali būti ir sužadėtuvių žiedas.

Visi jo draugai vienas po kito susižada. Žinoma, tai nereiškia, kad jis puls susižadėti vien todėl, kad visi kiti tai daro, tačiau jeigu judu esate tam tinkamo amžiaus ir visi aplinkui vieni po kitų tuokiasi, tai gali tapti jam spyriu į užpakalį, kurio jam trūksta.

Jums išėjus apsipirkti jis staiga dingsta. Ar kol internete ieškojote naujo bikinio, jis rinko informaciją apie sužadėtuvių žiedus? Kai kurie vaikinai tuo metu, kai jų merginos sutelkia dėmesį kažkur kitur, mėgsta atlikti žvalgybinį darbą. Bet kam rizikuoti būti demaskuotu, užuot nuėjus ir apsižiūrėjus vienam? Jeigu jis internete ieško sužadėtuvių žiedų, labai tikėtina, kad vis dar tebėra ankstyvojoje stadijoje, tad apsiginkluokite kantrybe. Arba, jeigu jūs gyvenate Sibiro viduryje ir į parduotuves galite išsiruošti tik kartą per mėnesį, tuomet jo elgesys parduotuvėse gali būti neiššifruojamas.

Tavo tėvai pradeda elgtis keistokai, vengia viską pasakyti. Gali būti, kad pirmiausiai jis paprašė jų leidimo, tad jeigu tavo mama ar tėtis negali išsaugoti paslapties, stebėk, ar jie neišsiduoda tuomet, kai pasakoji apie susižadėjusius savo draugus.

Tavo papuošalų dėžutė akivaizdžiai yra ne ten, kur palikai. Visiškai gali būti, kad jis dar kartą pasitikrino, koks tavo žiedo dydis. Tik nepamiršk, kad ne visi žiedai įteikiami su pažadu mylėti visą gyvenimą. Būna ir eilinių žiedų. Jeigu jis nėra iš tų vaikinų, kurie yra tokio neįtikėtino bukumo, kad tiesiai šviesiai paklausia tavo žiedo dydžio, beveik šimtu procentų, kad jis tai daro ne dėl sužadėtuvių žiedo. Nors ji gali būti išties gudrus ir klausti to, kad galėtų pasiruošti tam, kas įvyks po kelerių metų, kai jau būsi išvis pamiršusi tai, ko jis klausė.

Pastebėjai, kai jis kartoja jūsų draugų ir šeimos narių, su kuriais beveik niekada nebendrauja, frazes. Gali būti, kad jis renka informaciją apie tai, kokio žiedo norėtum (darant prielaidą, kad neišsakėte jokių užuominų pati). Galbūt jis planuoja vakarėlį po sužadėtuvių ar mėgina surengti geriausią pasipiršimo variantą.

Jis surengė jam nebūdingai romantišką vakarienę, pasimatymą ar atostogas. Nebent artėja tavo gimtadienis, metinės ar galimas pakėlimas darbe, priešingu atveju visa tai greičiausiai ruošiama tam, kad būtų užduotas lemiamas klausimas. Jeigu jis išsiunčia tave į romantišką medžioklę, šansai dar labiau padidėja. Tas pats galioja ir visoms vietoms, kuriose kada nors esate susitikę. Arba jeigu jis pradeda daryti kažką pakvaišusio, o jo draugas jį filmuoja su viltimi, kad tai taps populiariu pasipiršimo filmuku internete.

Staiga be jokios priežasties jis pasipuošė. Galbūt jis tiesiog nori save iš naujo atrasti. Arba tu žinai, kad nori gerai atrodyti sužadėtuvių nuotraukoje. Iš tikrųjų tai priklauso nuo to, kaip keista jį matyti apsivilkusį tą kostiumą.

Jis priklaupia ant kelio. Na štai, didžioji akimirka. Ypač jeigu jis atitinka visus aukščiau išvardintus požymius. Regis, būtų protinga pradėti jaudintis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Moterys atskleidė, kodėl jos nenori sekso su savo vyrais

Anksčiau ar vėliau tai nutinka kiekvienuose santykiuose. Ir nieko baisaus, jeigu kartelį ar kitą aistrų bioritmai nesutapo. Kur kas blogiau, kai žodelis „ne“ tampa nuolatiniu seksualinio gyvenimo palydovu.

„Noriu išgirsti tavo orgazmą“: 8 vyrų geismą žadinančios frazės

Kalbėti sekso temomis ne visada būna paprasta, ypatingai, pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...