Veiksmai, kurie suartina mylimuosius

 (6)
Remiantis moksliniais tyrimais yra keli labai greiti būdai judviejų ryšiui sustiprinti. Paslaptis paprasta: reikia tik paskatinti kūną gaminti daugiau meilės hormono oksitocino. Tai padaryti visiškai lengva.
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kai žiūrėsite televizorių ar sėdėsite kino teatre, braukyk pirštais per vaikino dilbį aukštyn žemyn. Tyrimų duomenimis, tokie lengvi ir švelnūs prisilietimai sukelia organizme oksitocino potvynį.

Susigalvokite naujų pomėgių. Pavyzdžiui, kol dar neiškeliavo vasara, mokykitės važinėtis riedučiais.

Pasiruoškite skanią vakarienę arba maloniai pavakarieniaukite mieste. Kai drauge mėgaujatės gardžiu maistu, organizmas taip pat gamina oksitociną.

Pasimyluokite po jaukiu apklotu. Daugelio mokslininkų tikinimu, kai porai šilta ir gera, jų kūnuose ir vėl karaliauja oksitocinas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Psichologas apie amžiaus skirtumą poroje: yra užslėptų psichologinių motyvų (16)

Dar prieš kelis amžius visuomenės požiūris į amžiaus skirtumą porose skyrėsi, tačiau šiandien jis tampa vis liberalesnis. Dažnai su kolegomis tenka diskutuoti, ar amžiaus skirtumas poroje yra normalus reiškinys? Šioje publikacijoje išreikšiu savo nuomonę bei patirtį, sako psichologas Erikas Siudikas.

Psichologas: kas laiko "negyvuose" santykiuose ir kodėl sunku išsiskirti

Prisimenu priešais save sėdinčią klientę. Ji vardu Eglė (vardas pakeistas, gautas klientės leidimas). Ne tik jos širdis, tačiau ir akys yra kupinos skausmo. Ji dalinasi savo išgyvenimais pasakodama gyvenimo istoriją, kuri jai pačiai yra unikali ir išskirtinė.