Veiksmai, kurie suartina mylimuosius

 (6)
Remiantis moksliniais tyrimais yra keli labai greiti būdai judviejų ryšiui sustiprinti. Paslaptis paprasta: reikia tik paskatinti kūną gaminti daugiau meilės hormono oksitocino. Tai padaryti visiškai lengva.
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kai žiūrėsite televizorių ar sėdėsite kino teatre, braukyk pirštais per vaikino dilbį aukštyn žemyn. Tyrimų duomenimis, tokie lengvi ir švelnūs prisilietimai sukelia organizme oksitocino potvynį.

Susigalvokite naujų pomėgių. Pavyzdžiui, kol dar neiškeliavo vasara, mokykitės važinėtis riedučiais.

Pasiruoškite skanią vakarienę arba maloniai pavakarieniaukite mieste. Kai drauge mėgaujatės gardžiu maistu, organizmas taip pat gamina oksitociną.

Pasimyluokite po jaukiu apklotu. Daugelio mokslininkų tikinimu, kai porai šilta ir gera, jų kūnuose ir vėl karaliauja oksitocinas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Vaikinas tobulas, bet virtualiai man „neištikimas“

Ką daryti, jei vaikinas realybėje lyg ir ištikimas, bet virtualiame pasaulyje nelabai?

Nebesusišneku su vyru - ką daryti?

"Ar gali būti, kad mano vyras apsėstas? Kaip koks kipšas būtų į jį įlindęs – visas piktas, suirzęs, pykstamės ištisai, nesuprantu, kas darosi… O gal meilužę turi? Ką man daryti, kad grįžtų mano normalusis vyras? Ar tikrai turi būti išbandymų mūsų santykiuose?"

Psichologė paaiškino, kas trukdo susirasti antrą pusę

Noras surasti partnerį yra natūralus ir suprantamas. Kai jo įgyvendinti nepavyksta, kyla klausimai: Kodėl?.. Kas su manimi ne taip?.. Siūlyčiau juos esmingai papildyti dar vienu klausimu: ką galėčiau padaryti, kad situacija pasikeistų?