Vaikinas mane žemina, tačiau vis tiek nori, kad būtume kartu

 (3)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Su draugu kartu buvome apie 8 mėn. Santykiai buvo labai gražūs, romantiški. Visada rasdavom bendra kalbą, sprendimą, viską darydavom kartu. Tačiau prieš porą mėnesių pastebėjau, kad jo elgesys pasikeitė, tapo labai irzlus, rečiau matydavomės, barniai prasidėdavo tuščioj vietoj. Jis sakė, kad jam depresija dėl darbo, tačiau nei mano pagalbos nepriimdavo, nei pats ką nors darydavo.

Niekas nesuprasdavo kas jam darosi, pradėjo daugiau išgėrinėti, mažiau bendrauti tiek su šeima, tiek su draugais, visą laiką praleisdavo namuose. Pradėjo priekaištauti dėl mano išvaizdos (esu kiek apkūni mergina), kad man reikia save prižiūrėti (jam prisižiūrėjusi mergina yra tiesiog kūda). Tačiau tokie jo pastovūs pasisakymai visai nekėlė motyvacijos.

Prieš tai jis neturėjo Facebook paskyros dabar ją susikūrė. Apie tai sužinojau iš pažįstamos, o vieną vakarą perskaičiau žinutes. Jose buvo susirašinėjimai su kitomis nepažįstamomis panelėmis, kvietimai į pasimatymus. Tos panelės buvo lieknos, gražios, realiai tai, ką jis tikriausiai norėjo matyti manyje.

Praėjus kelioms dienoms po šio įvykio išsiskyrėm. Jis vis dar tikisi, kad mes susitaikysime, bet ir vėl akcentuojama mano figūra. Jis prisipažino, kad su tomis panelėmis bendravo ir kvietė į pasimatymus tik dėl to, kad jos lieknos. Kaip išsireiškė, ieškodamas idealo. Tačiau taip pat pridūrė, kad myli ir vertina mane, mano poelgius. Širdį vis dar skauda, bet ar verta viską grąžint? Sulieknėti įmanoma, bet ar jam to realiai užteks? Ar tos jo paieškos baigsis? Tokie jo žodžiai labai skaudina, bet gal čia toks bandymas priversti mane pradėti sportuoti ir numesti svorio? Ar tiesiog įžeidinėjimas? Padėkite prašau susitvarkyt mintis galvoje, nes protas ir širdis niekaip nesutaria.

ATSAKO SANTYKIŲ EKSPERTĖ
Inga Aukštakojienė
Tobulasjausmas.lt autorė

Labai gaila, kad laiške nėra paminėtas faktas, kokia jūs buvote, kai su juo susipažinote. Bet logiškai mąstant, per 8 mėnesius, kuriuos buvote kartu su juo, vargu ar spėjote labai sustambėti. Tad remiuosi prielaida, kad jūsų pažinties metu buvote tokia, kokia esate dabar.

Laiške paminėjot, kad jis depresuoja dėl problemų darbe, bet nieko nedaro, kad jos išsispręstų. Taigi užuot sutelkęs visą savo dėmesį į savo problemų sprendimą, jis tą dėmesį ir energiją išeikvoja vidiniam nepasitenkinimui išreikšti. Kitaip tariat, bėga nuo savęs, nuo savo problemų, ieškodamas pramogų internete arba skandina savo neigiamas emocijas alkoholyje.

Kai žmogus nepatenkintas savimi (nesvarbu kas tai bebūtų: problemos darbe, nesugebėjimas savęs valdyti, pasiduodant savo silpnybėm, nepasitenkinimas savo išvaizda, savo gyvenimu ir t.t.), tas nepasitenkinimas visada daro neigiamą įtaką pačiam žmogui ir jo artimiesiems. Tokios būsenos jis arba ištransliuoja savo pyktį į aplinką, menkindamas kitus žmones, arba užsidaro savyje ir visiškai atsiriboja nuo aplinkinių. Panašu, kad jūsų vaikinui būdingas ir vienas, ir kitas elgesio motyvas.

Šioje vietoje siūlau visiems atkreipti dėmesį: jeigu jūsų artimasis staiga pradėjo jus menkinti, įžeidinėti ir visaip kitaip žeminti, tai tokio jo elgesio priežastis slypi ne suprastėjusioje jūsų asmenybėje, o jo nepasitenkinime savimi. Tokioje situacijoje patariu sutelkti dėmesį ne į save ir savo jautrumą tokiems žodžiams, o į tikrąsias priežastis, kodėl žmogus pradėjo taip elgtis. Jūs turite suvokti, kad staiga netapote prastesniu žmogumi, o tiesiog esate objektas, ant kurio iškraunamas vidinis kito žmogaus nepasitenkinimas savimi. Jei tai suvoksite, jums adresuojami menkinantys žodžiai jūsų nepaveiks.

Taigi, jeigu jūsų vaikinas šiuo metu neturėtų asmeninių problemų, būtų laimingas ir patenkintas savimi, jis tikrai nebaksnotų pirštu į jūsų netobulumus. Jis arba priimtų jus tokią, kokia esat, arba paliktų ir susirastų kitą. Tačiau paliktas jis nori jus susigrąžinti, vadinasi jūsų kūno netobulumai nenumalšina nei jo meilės, nei jo noro būti su jumis. O tai dar kartą patvirtina mano išvadas, kad jis nepatenkintas ne jūsų išvaizda, o savimi.

Jeigu jūs sulieknėtumėte, ši jo būsena ir priekabiai nepasibaigtų. Jis rastų kitų priekaištų, kas jam jumyse ir aplinkoje nepatinka. Jis pasikeistų tik tada, kai likviduotų savo problemas ir vidinį nepasitenkinimą savimi, kuomet vėl pradėtų džiaugtis gyvenimu. Todėl esu tikra, kad jūsų apkūnumas niekuo dėtas. Keistis jūs turite norėti dėl savęs, o ne dėl kažkieno kaprizų. Be to, jis juk matė su kokia mergina rezga pažintį ir jam jūs tikote. O dabar tai tiesiog tapo pretekstu prisikabinti ir išlieti savo pyktį.

Kitas paneles jis kalbina tam, kad pasijaustų geriau. Jei jam nesiseka darbuose, tai bent tarp merginų pasiseks. Taip jis paglosto savo ego ir kažkokiam momentui pasijaučia geriau. Bet kaip matote, ši jo veikla nei kiek nesumažino jo noro būti kartu su jumis.

Aš nepatarčiau tęsti santykių su žmogumi, kuris savo problemas išlieja ant moters, menkindamas ir žemindamas jos orumą. Kurti santykius su žmogumi, kuris jūsų negerbia ir užgaulioja, – tai tolygu negerbti pačiai savęs, o kai žmogus negerbia savęs, jo negerbia ir kiti. Paklauskit savęs, ar jūs tikrai norite būti su vyru, kuris jus užgaulioja? Nemanau. Be to, buvimas su šiuo žmogumi (kol jis nesusitvarkys savo problemų) gniuždys jūsų psichologiją. Ar jums to reikia? Juk jis nėra vienintelis vyras šioje žemėje...

Jei nežinai kaip pasielgti susiklosčiusioje situacijoje, ar nesupranti kodėl vienaip ar kitaip elgiasi tavo antra pusė, siųsk savo problemos aprašymą mums arba rašyk tiesiogiai Ingai. Į visus skaitytojų klausimus bus atsakyta COSMO portale ar privačiai į pateiktą el.paštą.

Klaida. Jūsų naršyklė nepriima sausainėlių (cookies).

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.