Tvirtų santykių paslaptys: patarimai tų, kurie kartu praleido beveik visą gyvenimą

 (3)
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Sakoma, kad jeigu santuokoje gyventi nori ilgai ir laimingai, pirmiausia turi ieškoti panašaus į save. Ne savo klono, nes su tokiu būtų tiesiog neįdomu, bet tokio, kuris turėtų panašias vertybes ir panašų požiūrį esminiais gyvenimo klausimais. Čia – tik teorija, o kokių patarimų galėtų duoti tie, kuriems pavyko dviese nugyventi ne vienerius metus?

82 metų Džeraldo tvirtų santykių paslaptis: „Kartą, sėdint ir bendraujant su savo mergina, ant popieriaus lapo surašiau 7-8 man svarbius dalykus, kuriuos aš tikiuosi gauti iš santuokos. Tai buvo prieš 60 metų. Aš paklausiau, ar ji sutinka su šiais išvardintais dalykais? Jeigu ne, aš suprasiu ir mes galime skirtis. Tačiau ji atsakė „taip“.

Jeigu apie santuoką galvoji kaip apie partnerystę ir tikiesi, kad kiekvienas iš jūsų prisidėsite po lygiai, tu labai klysti. Vos tik tu pradedi skaičiuoti balus ir galvoti, kuris iš judviejų santykių gauna daugiau, jūsų santykiai iš karto atsiduria pavojuje. „Neskaičiuok, – primygtinai siūlo santykių psichologai. Duok tiek, kiek gali. Duok daugiau, nei pats tikiesi gauti.

70 metų Nikolo tvirtų santykių paslaptis: „Pirmiausia jūs turite būti draugais ir tam reikia įdėti pastangų ir darbo“.

Prisimink: draugystė svarbi ne mažiau, nei romantiška meilė. Klausant kitų žmonių, dažnai girdime: „Mano santuoka sėkminga, nes aš vedžiau geriausią draugą“. Su draugu būna linksma, su juo galima pakvailioti, atsipalaiduoti, su juo gera bendrauti ir kartu leisti laiką. Paklausk savęs: kas judu sies, kai meilė nurims? Atsakymas neturėtų būti „vaikai“. Atsakymas turėtų būti – draugystė.

82 metų Antuano tvirtų santykių paslaptis: „Štai patarimas, kurį aš duodu savo vaikams. Atsibudęs ryte, pagalvok ne apie save, o apie tai, kaip šalia savęs esantį ypatingą žmogų šiandien galėtum padaryti laimingesniu.“

Ir dar vienas patarimas: nieka negulkite miegoti susipykę. Sutik, daugumos pykčių ir nesutarimų priežastys nevertos to, kad joms būtų sugaišta daugiau kaip viena diena. Tegu artėjanti naktis būna tiltu situacijos sprendimui: nusileisk, jei priežastis nereikšminga, arba nuspręsk, kurį iš jūsų ginčą sukėlęs klausimas liečia labiau: tegu tas partneris ir sprendžia, ką daryti. Jeigu reikalas principinis, susitarkite dėl tolimesnių klausimo sprendimo žingsnių.

75 metų Vilmos tvirtų santykių paslaptis: „Niekada negulkite miegoti, nepasakę vyrui arba žmonai „aš tave myliu“. Kartais galbūt teks tai padaryti prisivertus, tačiau padaryk tai. Juk niekas nežino kas gali nutikti naktį“.

Garbaus amžiaus žmonės tai žino, verta žinoti ir visiems kitiems. Pabučiuok savo mylimąjį prieš išbėgdama į darbą ir apsikabink, vos tik grįžusi. Juk tokie maži dėmesio ženklai tikrai nereikalauja daug pastangų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Moterys atskleidė, kodėl jos nenori sekso su savo vyrais

Anksčiau ar vėliau tai nutinka kiekvienuose santykiuose. Ir nieko baisaus, jeigu kartelį ar kitą aistrų bioritmai nesutapo. Kur kas blogiau, kai žodelis „ne“ tampa nuolatiniu seksualinio gyvenimo palydovu.

„Noriu išgirsti tavo orgazmą“: 8 vyrų geismą žadinančios frazės

Kalbėti sekso temomis ne visada būna paprasta, ypatingai, pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...