Trys Zodiako ženklai, kurių laukia rimtos permainos meilės srityje

2018 metai jau visai netrukus persivers į antrąją pusę. Kai kuriems Zodiako ženklams tai atneš pokyčius meilės srityje - naujas pažintis, aistringus romanus ar net meilę visam likusiam gyvenimui. Kas gi tie laimingieji?
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

VANDENIS

Vasarai nenumaldomai artėjant, atmosfera meilės fronte kaip reikiant kaista. Panašu, kad Vandenės galės atsisveikinti su vienatve (jei iki šiol to dar nespėjo padaryti, nes galimybių tikrai buvo). Tos, kurios jau turi antrąją pusę, galės džiaugtis dar intensyvesniais santykiais, o toms, kurios vis dar ieško, reikėtų nusiteikti permainoms - TAS VIENINTELIS jau visai netoliese. Svarbiausias patarimas tau - nebūti kategoriškai ir nesivaikyti savo įsitikinimų bei susikurtų iliuzijų. Būk pati savimi ir nesistenk pakeisti kitų - tai gali atnešti tau labai malonių staigmenų.

DVYNIAI

Jei kam ir gali pasisekti meilės srityje šiais metais, tai tikrai TAU. Jau nuo balandžio mėnesio širdis turėtų plakti vis greičiau, nes tavo viduje bunda nežabojama aistra, kurios nepajausti tiesiog neįmanoma. Turinčioms antrąją pusę patariama daugiau dėmesio skirti kelionėms dviese - tai jus dar labiau suartins, padės atrasti naujų įkvėpimų. Vienišėms tikrai bus ne viena proga užmegzti karštą romaną ir pasimėgauti rodomu dėmesiu, tačiau jau vasaros pabaigoje pradės belstis rimtesni jausmai.

SVARSTYKLĖS

Tau niekuomet netrūko žavesio, bet šiais metais tu tiesiog degi aistra! Birželio mėnesį žvaigždės tau pataria atsipalaiduoti ir tiesiog mėgautis akimirka, nesukant galvos dėl to, kas bus rytoj. Neskubink įvykių ir leisk jiems rutuliotis natūraliai - tas, kuris tau skirtas, niekur nedings, o visiems kitiems neverta švaistyti savo jėgų. O štai rugpjūtis gali kaip reikiant apsukti galvą jausmų srityje. Nenuostabu, kad sulaukusi rudens pradėsi galvoti apie naują etepą su mylimu žmogumi.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Tapau paleistuve, išardžiusia dvejas santuokas (1)

Roksana, 33 metų filologė, tikina patyrusi visokiausių meilės konfigūracijų — nuo trikampių iki penkiakampių.

Vienu sakiniu: kaip Zodiako ženklai elgiasi po sekso

Net ir lovoje kiekvienas Zodiako ženklas turi savitų išskirtinumų. Temperamentingieji Avinai vienu raundu neapsiribos, todėl nusiteik visam maratonui. O racionalieji Jaučiai gal ir turės jėgų dar vienam seansui, bet... tikrai neskubės kartoti.

5 įdomūs faktai apie moterišką orgazmą

„Prieš kelerius metus man pasidarė įdomu, kodėl moterų seksualumą taip dažnai vadina paslaptingu. Nejaugi moterys iš tiesų tokios sudėtingos? Ar mes taip tik galvojam, nes atsispiriame nuo vyriško seksualumo?“ - sako amerikietė Sarah Barmack, 3 metus tyrinėjusi moteriško orgazmo fenomeną.

8 patarimai toms, kurios negali pamiršti buvusiojo

Jis tave paliko. Manai, tavo skausmui neprilygsta niekas? Klysti: kiekvienų skyrybų etapai tokie pat. Žinodama, kas tau darosi, lengviau galėsi tai ištverti.

Pagrindinė priežastis, nulemianti kiek laiko truks tavo santykiai

Ar galima iš anksto nuspėti, kiek laiko truks santykiai? Mokslininkų atliktas tyrimas pateikė atsakymą į esminį klausimą - kas yra tas kertinis akmuo, laikantis santykius.

8 sekso variantai, kuriuos verta išbandyti norintiems naujų potyrių

Oralinis seksas ir kunilingas subtiliai vadinamas Prancūzišku seksu, o jei kas nors pasiūlys išbandyti Graikišką seksą, nepasimesk – tai viso labo analinis variantas. Siūlome šiek tiek praplėsti savo seksualinį žodynėlį!

3 sekso pozos, mėgstančioms itin gilų įsiskverbimą (3)

Sekso temos mums tikrai ne tabu, todėl drąsiai kalbame apie tai, kaip galėtum suteikti sau ir mylimajam dar daugiau malonumo. Šį kartą 3 sekso pozos toms, kurios mėgsta gilius įsiskverbimus. Beje, puikiai tiks, jei partnerio penis nėra ypatingai didelis.

Gyvenimas susimetus: kodėl kartais tai geriau, nei santuoka (1)

Santuoka daug kam atrodo atgyvena, bet vienatvė irgi slegia. Todėl vis populiaresnis tampa gyvenimas susimetus — lyg ir aukso viduriukas tarp įsipareigojimų bei laisvės. COSMO tiria partnerystės pranašumus ir trūkumus.

6 svarbūs jo kūno ženklai

55 informacijos, kurią gauni iš savo vaikino, sudaro vaizdinės užuominos ir kūno kalba; 38% – jo kalbėsena ir balso tembras. Tik 7% informacijos jis pateikia žodžiais. Taigi ką gali išduoti jo rankos, veidas, kojos ir net raudonis?

Kaip vyrus veikia moters vardas

Šalia simpatiškos damos vyrai pradeda jaudintis, sunkiai surezga sakinį arba tiesiog tyli negalėdami pratarti nė žodžio. Vyrai tikrąja to žodžio prasme sukvailėja!