Tokio tipo moterys visada beprotiškai traukia vyrus

 (78)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Besivaikydamos meilę ir jausmus, dažnai net pačios nepajuntame, kaip tampame kitų marionetėmis - juk norisi būti tokia, kokia mylės, dievins, kokios geis. Ir tik tuomet, kai viskas pasibaigia, susivokiame padariusios didžiausią klaidą - praradusios pačios save, kad įtiktume tam, kuriam mūsų visai nereikėjo, tam, kuris norėjo matyti tik savo susikurtą paveikslą.

Viskas, kas čia parašyta – tau ir tavo ateities gyvenimui. Ši moteris būtinai atsidurs šalia vyro, kuris mylės ją visa širdimi ir geis jos visa savo esybe. Perskaityk ir suprasi kodėl.

Tokia moteris:

- Nesikeičia pagal kitų žmonių įnorius, nes ji save vertina ir visada lieka savimi.

- Neatsisako savo svajonių tik todėl, kad kažkam nepatinka jos idėjos, ji siekia įgyvendinti savo svajones, o ne pamiršti jas.

- Nebijo meilės, nors ir žino, kad ji gali atnešti daug netikėtumų.

- Yra rami ir žino, kad laikas viską sudėlios į savo vietas.

- Neleidžia su savimi elgtis nepagarbiai, nes puikiai žino, kad tikras vyras niekada pats sau tokio elgesio neleistų.

- Niekada nebėga nuo praeities, greičiau ji supranta, kad tai buvo jos neįkainojama patirtis, kurią bus galima panaudoti ateityje.

- Neleidžia kam nors trikdyti jos minčių, idėjų ir mėginti jai pakirsti sparnus, jos meilė gyvenimui padeda jai sėkmingai eiti pirmyn.

- Neabejoja tuo, kad reikia kurti planus, kaip ir tuo, kad ji juos įgyvendins; ji žino, kad šių planų realizavimas pakeis jos gyvenimą į gerąją pusę.

- Nebijo mylėti, nes meilė – drąsiųjų reikalas! Ji rizikuoja ir renkasi jausmus, kad savo gyvenimą užpildytų gražiomis emocijomis. Ir tegul bus, kas bus! Ji neatsitraukia, ji drąsi ir ji kovos už savo meilę.

- Nepamiršta vieno labai svarbaus dalyko: neverta stengtis atrodyti geresne ar kitokia vien dėl to, kad kažkam patiktum. Labai svarbu būti pačiai savimi ir tvirtai žinoti, kad tu tokia – vienintelė. Tai ypatinga dovana, ji verčia vyrus geisti tokios moters ir mylėti ją amžinai.

- Nebijo gyvenimo, nes žino: kad ir kas vyksta jos gyvenime, tai tik padarys ją stipresne ir labiau savimi pasitikinčia.

- Niekada nešvaisto laiko dalykams, kurie jai tikrai nepatinka. Ji tiksliai žino, ko siekia ir ko yra verta. Ji neleidžia, kad kas nors manipuliuotų jos gyvenimu.

- Niekada niekam neleidžia nederamai su ja elgtis ir skaudinti savęs – nei psichologiškai, nei fiziškai. Ji niekada nepraranda savo orumo.

- Neleidžia sau pasiduoti kitų nuomonei. Ji suvokia, kad nėra nieko lengviau, nei dalinti patarimus ir smerkti. Tik niekas niekada iš aplinkinių neatsidurs jos vietoje.

- Visada – vakar, šiandien, ryt – gyvena kaip pats laimingiausias žmogus, nes ji jaučiasi visame kame laisva ir gyvena savo gyvenimą!

Moteris, kuri iš tikrųjų taip gyvena, užburia ir skleidžia energiją.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.

Intymios išpažintys: nevykusios seksualinės fantazijos, kurių realybėje geriau nekartoti

Kartais realybė gali būti anaiptol ne tokia karšta, kaip seksualinės fantazijos. Ir mūsų skaitytojų istorijos - gyvas to įrodymas!

5 ženklai, kad tu jam svarbesnė, nei manai

Gražūs žodžiai ir apsikabinimai dar nereiškia, kad tu jam iš tiesų rūpi. Meilė gali slėptis mažuose, ne visuomet pastebimuose dalykuose.

Santykių trukmės testas: paskaičiuok, kiek metų judu būsite kartu

Ar įmanoma iš anksto apskaičiuoti, kiek laiko būsi kartu su savo dabartiniu savo partneriu? Tokį klausimą iškėlę leidinio „The Telegraph“ atstovai kreipėsi į mokslininkus ir paprašė jų sukurti meilės formulę.

Septynios vyro frazės, kurios išduoda jo melą

Kartais suprasti, kad esi apgaudinėjama, ne taip jau paprasta. Ypatingai, jeigu visa galva pasinėrei į santykių pradžios euforiją ir nenori net galvoti apie tai, kad šalia tavęs - tikras niekšelis. Nebūk naivi ir nepraleisk pro ausis to, ką jis tau sako - kai kurios frazės išduoda jo melą!