Tokio tipo moterys visada beprotiškai traukia vyrus

 (78)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Besivaikydamos meilę ir jausmus, dažnai net pačios nepajuntame, kaip tampame kitų marionetėmis - juk norisi būti tokia, kokia mylės, dievins, kokios geis. Ir tik tuomet, kai viskas pasibaigia, susivokiame padariusios didžiausią klaidą - praradusios pačios save, kad įtiktume tam, kuriam mūsų visai nereikėjo, tam, kuris norėjo matyti tik savo susikurtą paveikslą.

Viskas, kas čia parašyta – tau ir tavo ateities gyvenimui. Ši moteris būtinai atsidurs šalia vyro, kuris mylės ją visa širdimi ir geis jos visa savo esybe. Perskaityk ir suprasi kodėl.

Tokia moteris:

- Nesikeičia pagal kitų žmonių įnorius, nes ji save vertina ir visada lieka savimi.

- Neatsisako savo svajonių tik todėl, kad kažkam nepatinka jos idėjos, ji siekia įgyvendinti savo svajones, o ne pamiršti jas.

- Nebijo meilės, nors ir žino, kad ji gali atnešti daug netikėtumų.

- Yra rami ir žino, kad laikas viską sudėlios į savo vietas.

- Neleidžia su savimi elgtis nepagarbiai, nes puikiai žino, kad tikras vyras niekada pats sau tokio elgesio neleistų.

- Niekada nebėga nuo praeities, greičiau ji supranta, kad tai buvo jos neįkainojama patirtis, kurią bus galima panaudoti ateityje.

- Neleidžia kam nors trikdyti jos minčių, idėjų ir mėginti jai pakirsti sparnus, jos meilė gyvenimui padeda jai sėkmingai eiti pirmyn.

- Neabejoja tuo, kad reikia kurti planus, kaip ir tuo, kad ji juos įgyvendins; ji žino, kad šių planų realizavimas pakeis jos gyvenimą į gerąją pusę.

- Nebijo mylėti, nes meilė – drąsiųjų reikalas! Ji rizikuoja ir renkasi jausmus, kad savo gyvenimą užpildytų gražiomis emocijomis. Ir tegul bus, kas bus! Ji neatsitraukia, ji drąsi ir ji kovos už savo meilę.

- Nepamiršta vieno labai svarbaus dalyko: neverta stengtis atrodyti geresne ar kitokia vien dėl to, kad kažkam patiktum. Labai svarbu būti pačiai savimi ir tvirtai žinoti, kad tu tokia – vienintelė. Tai ypatinga dovana, ji verčia vyrus geisti tokios moters ir mylėti ją amžinai.

- Nebijo gyvenimo, nes žino: kad ir kas vyksta jos gyvenime, tai tik padarys ją stipresne ir labiau savimi pasitikinčia.

- Niekada nešvaisto laiko dalykams, kurie jai tikrai nepatinka. Ji tiksliai žino, ko siekia ir ko yra verta. Ji neleidžia, kad kas nors manipuliuotų jos gyvenimu.

- Niekada niekam neleidžia nederamai su ja elgtis ir skaudinti savęs – nei psichologiškai, nei fiziškai. Ji niekada nepraranda savo orumo.

- Neleidžia sau pasiduoti kitų nuomonei. Ji suvokia, kad nėra nieko lengviau, nei dalinti patarimus ir smerkti. Tik niekas niekada iš aplinkinių neatsidurs jos vietoje.

- Visada – vakar, šiandien, ryt – gyvena kaip pats laimingiausias žmogus, nes ji jaučiasi visame kame laisva ir gyvena savo gyvenimą!

Moteris, kuri iš tikrųjų taip gyvena, užburia ir skleidžia energiją.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Vaikinas tobulas, bet virtualiai man „neištikimas“

Ką daryti, jei vaikinas realybėje lyg ir ištikimas, bet virtualiame pasaulyje nelabai?

Nebesusišneku su vyru - ką daryti?

"Ar gali būti, kad mano vyras apsėstas? Kaip koks kipšas būtų į jį įlindęs – visas piktas, suirzęs, pykstamės ištisai, nesuprantu, kas darosi… O gal meilužę turi? Ką man daryti, kad grįžtų mano normalusis vyras? Ar tikrai turi būti išbandymų mūsų santykiuose?"

Psichologė paaiškino, kas trukdo susirasti antrą pusę

Noras surasti partnerį yra natūralus ir suprantamas. Kai jo įgyvendinti nepavyksta, kyla klausimai: Kodėl?.. Kas su manimi ne taip?.. Siūlyčiau juos esmingai papildyti dar vienu klausimu: ką galėčiau padaryti, kad situacija pasikeistų?

Psichologė Jurga Dapkevičienė - apie tikrąsias nesutarimų poroje priežastis

Ginčai poroje gali būti tiek tarpasmeninių, tiek vidinių konfliktų pasekmė. Remiantis geštaltine psichoterapija, problemos kyla dėl neužbaigtų situacijų – nepatenkintų poreikių, neišreikštų jausmų.