Tavo Zodiako ženklas santuokoje: privalumai ir trūkumai

© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Santuokoje (ir apskritai santykiuose) svarbus ne tik partnerių suderinamumas ir jų teigiamos savybės, bet ir abipusės pastangos taikytis prie trūkumų, kurių turime kiekvienas. Siūlome šiek tiek paskaityti apie save.

Avinas (03.21 – 04.20)
Santuoka su Avinu – tikra charakterių kova.
Privalumai: noras gerbti ir žavėtis partneriu – gyvybiška būtinybė šio ženklo atstovams.
Trūkumai: neprilygti Avinui reiškia su juo nuolat kariauti. O tiksliau – nuolat gintis. Taigi arba išlaikyk lygį, arba ruoškis kovai.

Jautis (04.21 – 05.20)
Jaučiau mėgsta lengvą gyvenimą ir atsipalaidavusius žmones.
Privalumai: šio ženklo atstovai nemėgsta nereikalingų pergyvenimų, todėl nedidelių partnerio nuodėmių jie paprasčiausiai stengiasi nematyti.
Trūkumai: Su Jaučiais puiku gyventi, tačiau gana sudėtinga būna ką nors išgyventi. Kad ir kas nutiktų, jie ragins „neįstrigti“ problemose.

Dvyniai (05.21 – 06.21)
Išradingi, sentimentalūs, švelnūs, mylintys.
Privalumai: Su Dvyniais jausiesi esanti ideali – jie moka pakylėti iki debesų.
Trūkumai: nuolat turėsi būti nusiteikusi veikti, priešingu atveju jausi nuolatinį savo partnerio nepasitenkinimą.

Vėžys (06.22 – 07.22)
Nori stabilumo šeimyniniame gyvenime? Rinkis Vėžį.
Privalumai: šio ženklo atstovai visus savo resursus investuoja į šeimą. Jie niekada neapgaus tavęs, bent jau tol, kol myli.
Trūkumai: jeigu neišmoksi pritarti Vėžio pažiūroms, jis skaudžiai tave žnaibys savo žnyplėmis. Todėl savo asmeninę nuomonę verčiau pasilik sau, priešingu atveju teks labai pakovoti.

Liūtas (07.23 – 08.23)
Visas tavo dėmesys turi būti sutelktas tik į Jo Didenybę karališkąjį partnerį.
Privalumai: Liūtai – neįtikėtinai dosnios ir romantiškos asmenybės. Širdyje jie labai kilnūs ir sentimentalūs.
Trūkumai: nėra nieko baisiau už įsižeidusį ar įskaudintą Liūtą. Galbūt jis numos į tai ranka ir apsimes, kad tai tėra menkniekis, bet atsimink: Liūtas tikrai nepamiršo, ką tu padarei ir būtinai tau tai primins.

Mergelė (08.24 – 09.23)
Tai – konkrečiai ir logiškai mąstanti ženklas, tad neverta net stengtis kažką keisti.
Privalumai: tikslus išskaičiavimas neįtikėtinai dera su Mergelių nuoširdumu ir atsidavimu partneriui.
Trūkumai: tai, ką tu vadini „savęs lepinimu“, šio ženklo atstovams skamba kaip finansinė beprotystė ir pinigų švaistymas. Todėl tau nuolat teks stebėti savo išlaidas ir visam laikui pamiršti spontaniškus pirkinius.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)
Švelnūs, prieraišūs, bet labai nenuspėjami.
Privalumai: Svarstyklės – linksmos, mielos ir labai geraširdės. Jų draugijoje neįmanoma nuobodžiauti. Be to, joms visiškai svetimas pavydo jausmas.
Trūkumai: periodiškai Svarstyklėms reikia vienumos ir tuo metu jos absoliučiai ignoruoja tavo poreikius. Bet kokie bandymai pakeisti esamą situaciją baigiasi skandalu (kartais net skyrybomis).

Skorpionas (10.24 – 11.22)
Nuobodžiauti neteks. Ir jau tikrai gyvenimas bus „ne kaip pas visus“.
Privalumai: iš prigimties Skorpionai – tikri šeimos žmonės. Jie labai prisirišę prie vaikų ir namų.
Trūkumai: nuolatinė nuotaikų kaita ir kandus sarkazmas dėl menkiausios priežasties gali pribaigti net stipriausius.

Šaulys (11.23 – 12.21)
Norintiems racionalių, o ne jausmingų santykių.
Privalumai: laisvę šlovinantys Šauliai labai nemėgsta aiškintis santykių, todėl noriai eina į kompromisus.
Trūkumai: meilė Šauliui – tokia natūrali būsena, kad patys jie itin retai rodo romantiškus dėmesio ženklus. Tad jeigu tau priimtina rami santuoka be „amerikietiškų kalnelių“, su Šauliu neprašausi.

Ožiaragis (12.22 – 01.20)
Geležiniai principai – Ožiaragių esmė.
Privalumai: sprendimus Ožiaragiai priima ilgai galvodami, tačiau, kaip taisyklė, neklysdami. Tai liečia ir partnerystę. Tad gavusi pasiūlymą susituokti, žinok, kad praėjai kruopščią atranką.
Trūkumai: jei Ožiaragis turi ką pasakyti, gali būti tikra, jis tikrai pasakys. Ir kartos tai tol, kol pradėsi galvoti, kad ir tu taip manai.

Vandenis (01.21 – 02.20)
Santuoka su šiuo Zodiako ženklo atstovu tikrai nebus nuobodi. Deja, stabilumo taip pat neverta tikėtis.
Privalumai: originalus ir nenuilstantis Vandenis mąsto plačiai. Todėl šeimyninis gyvenimas su juo bus aukščiausio lygio.
Trūkumai: namų aplinkai ir buičiai Vandenis visiškai abejingas. Be to, jei Vandeniui taps nuobodu šalia tavęs, jis ras kur išsišėlti. Na, o jeigu situacija namuose nesikeis, dings visam laikui.

Žuvys (02.21 – 03.20)
Šio ženklo žmonės padarys viską kas įmanoma (kas neįmanoma, taip pat), kad jų partneris santuokoje jaustųsi laimingas.
Privalumai: visada gali pasikliauti Žuvų ištikimybe. O iš tavęs reikalaujama būti patikima atrama (visur ir visada).
Trūkumai: tau teks išmokti skaityti savo sutuoktinio mintis. Net ir esant puikiems santykiams, kažkoks nutylėjimo jausmas nuolat tvyros ore.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Kaip myli skirtingi Zodiako ženklai

Avinai myli aistringai ir labai stipriai - gali viską atiduoti, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Liūtams meilė trenkia kaip žaibas, tačiau net ir jis neišmuša blaivaus proto. Paskaityk, kaip myli tavo Zodiako ženklas!

Sekso pozos: 3 karšti variantai šuniuko paįvairinimui

COSMO jau ne kartą savo skaitytojų klausė, kurios sekso pozos - pačios mėgstamiausios. Ir kiekvieną kartą populiariausių trejetuke atsidurdavo „šuniuko“ poza - tiek vyrų, tiek moterų tarpe!

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai (2)

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.