Tavo klaidos, kurios jį gąsdina lovoje

Nenorime tavęs paversti paranojike, bet gali būti, jog kai kurie tavo poelgiai lovoje baugina vaikiną. Sužinok, kas atvėsina jo aistrą ir taisyk klaidas!
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Klaida NR 1
Daugeliui vaikinui patinka merginos, kurios žavisi jų seksualumu, demonstruoja išradingumą lovoje, bet per didelis aktyvumas gali ir atbaidyti. Nesakome, kad turi sutramdyti savo drąsią moterišką prigimtį ir tapti pasyvi. Tik per anksti nepradėk darbuotis vibratoriumi ir nereikalauk iš partnerio daugiau, nei jis nori. „Mano mergina norėjo pamėginti Kamasutros pozas, - pasakoja 27 metų Rolandas. - Porąsyk pabandėme. Tačiau ji vis tiek nerimsta ir klausinėja, ką dar sugalvosiu nauja. Dėl tų jos reikalavimų malonumas virto darbu.“
Kai pradedi vaikiną atakuoti įvairiais erotiškais reikalavimais (ar pati imiesi pernelyg seksualių veiksmų), jis gali pamanyti, jog be papildomų priemonių nepajėgia tavęs patenkinti. O jeigu vaikinui tenka abejoti savo gebėjimais miegamajame, per didelis aktyvumas gali jį išvis išgąsdinti. Tada jis ims manyti, kad neįstengia tau prilygti. O jeigu jam nesiseka atsiliepti į tavo iššūkį, abu jausitės nusivylę.
Tad iš kur žinoti, ar pradėjusi geidulingai vadovauti neišgąsdinsi vaikino? Imkis drąsesnių veiksmų prieš žengdama į miegamąjį, tarkim, bučiuodamasi suimk delnu jo pasididžiavimą. Jeigu vaikinas atšlis ar nerodys entuziazmo, atvėsk.

Klaida NR 2
„Esu bandžiusi...“ Tau atrodo, kad pasakoji kažkokią nereikšmingą smulkmeną, tačiau vaikinas pirmiausia pagalvoja, su kuo tu tai esi bandžiusi. Tavo visai nekalta frazė skambės taip, tarsi pasakotum jam apie kitus. Vaikino galvoje tarsi suksis vaizdajuostė, kur tu myliesi su kitu. „Pirmą kartą kai mylėjausi su savo mergina, ji pradėjo pasakoti apie savo mėgstamiausias pozas. Suprantu, kad tai visiškai normalu, bet mintyse aš mačiau ją su kitais vyrais. Jeigu jinai būtų tiesiog pasiūliusi pabandyti kitokias pozas, jokių panašių minčių man nebūtų kilę“ - pasakoja Audrius.

Klaida NR 3
Kartais seksas būna toks nuostabus ir jaudinantis, kad į akis priplūsta ašarų. Tačiau vaikinas tai interpretuos visiškai paprastai: verki, - vadinasi, kažkas blogai. Vyrai neskiria džiaugsmo ir sielvarto ašarų, jų galvose viskas susipina. Jie ne visada žino, kaip reaguoti, kai moteris lovoje staiga susigraudina.
Nors ašaros iš gerumo lovoje – spontaniška reakcija, ir tu turi teisę ją demonstruoti, vaikinas pamanys blogiausia, jeigu tu jo tuojau pat nenuraminsi. Maža to, jis gali ir visiškai atšalti. Jei taip ir nutiks, geriau ženk pirmą žingsnį ir pati pasakyk: „Buvo taip gera, kad net ašara išbėgo.“

Klaida NR 4
Tylėti lovoje dar blogiau, nei verkti. Galbūt tau ir neramu, kad ėmusi nevaldomai dejuoti iš pasitenkinimo pasirodysi panaši į aistros pagautą hieną, tačiau tylėjimas taip pat gesina aistrą. Vaikinas nori suteikti tau malonumą, todėl jam reikia matyti tavo reakciją, kad žinotų, jog spaudo teisingus mygtukus arba juda tinkama kryptimi. Negaudamas jokio atsako vaikinas ims abejoti, ar viską daro gerai.
Užtat kai prabyli ir imi skleisti seksualius garsus – dejuoti ir ar sakyti, kaip nuostabiai su juo jautiesi, - vaikino aistra tampa dvigubai karštesnė. Jis mylisi su seksualia ir karšta mergina, kuri šlovina jo veiksmus. Maža to – pagyrusi jo tinkamus judesius gausi kaip tik tai, ko geidi.

Klaida NR 5
Kad ir kaip seksualu varstyti vaikiną žvilgsniu, spoksodama jam į akis ilgiau nei 30 sekundžių priversi susigūžti labiau, nei paprašiusi nupirkti vaistų nuo kokios nors lytinės infekcijos. Moterys mėgsta žiūrėti vyrams į akis, nes joms atrodo, kad tai lemia didesnį artumą lovoje. Tačiau daugeliui vyrų per ilgas žvilgsnis gali pasirodyti pernelyg reiklus. Vaikinas suglums, pasijus tyrinėjamas. O kaip tokiu atveju atsipalaiduoti? Aistra gali atvėsti!
„Tiesiog sustingstu, kai mergina spokso į mane, ypač būdama viršuje, - sako Adomas. - Ko ji iš manęs tikisi? Gal aš jos netenkinu?“

Klaida NR 6
Pirmoji ir pagrindinė santykių taisyklė: vyras – ne telepatas ir tavo minčių skaityti nemoka. „Savo merginos paklausiau, ar su manimi ji patiria orgazmą. Paaiškėjo, kad ne. Kai pabandžiau išsiaiškinti kodėl, paaiškėjo, kad malonumą jai suteikia kitos sekso pozos. Niekaip nesuprantu kodėl ji tenkinosi niekam tikusiu seksu ir paprasčiausiai nepasakė, ko nori. O štai anot jos aš pats turėjau susiprasti“ - atvirauja Romas.
Tikime, kad kartais pasisakyti apie savo seksualines fantazijas gali būti drovu, bet tai juk vyras, su kuriuo daliniesi savo lova! Vyk visus kompleksus šalin ir neleisk jiems kontroliuoti tavo gyvenimo!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Tapau paleistuve, išardžiusia dvejas santuokas (1)

Roksana, 33 metų filologė, tikina patyrusi visokiausių meilės konfigūracijų — nuo trikampių iki penkiakampių.

Vienu sakiniu: kaip Zodiako ženklai elgiasi po sekso

Net ir lovoje kiekvienas Zodiako ženklas turi savitų išskirtinumų. Temperamentingieji Avinai vienu raundu neapsiribos, todėl nusiteik visam maratonui. O racionalieji Jaučiai gal ir turės jėgų dar vienam seansui, bet... tikrai neskubės kartoti.

5 įdomūs faktai apie moterišką orgazmą

„Prieš kelerius metus man pasidarė įdomu, kodėl moterų seksualumą taip dažnai vadina paslaptingu. Nejaugi moterys iš tiesų tokios sudėtingos? Ar mes taip tik galvojam, nes atsispiriame nuo vyriško seksualumo?“ - sako amerikietė Sarah Barmack, 3 metus tyrinėjusi moteriško orgazmo fenomeną.

8 patarimai toms, kurios negali pamiršti buvusiojo

Jis tave paliko. Manai, tavo skausmui neprilygsta niekas? Klysti: kiekvienų skyrybų etapai tokie pat. Žinodama, kas tau darosi, lengviau galėsi tai ištverti.

Pagrindinė priežastis, nulemianti kiek laiko truks tavo santykiai

Ar galima iš anksto nuspėti, kiek laiko truks santykiai? Mokslininkų atliktas tyrimas pateikė atsakymą į esminį klausimą - kas yra tas kertinis akmuo, laikantis santykius.

8 sekso variantai, kuriuos verta išbandyti norintiems naujų potyrių

Oralinis seksas ir kunilingas subtiliai vadinamas Prancūzišku seksu, o jei kas nors pasiūlys išbandyti Graikišką seksą, nepasimesk – tai viso labo analinis variantas. Siūlome šiek tiek praplėsti savo seksualinį žodynėlį!

3 sekso pozos, mėgstančioms itin gilų įsiskverbimą (3)

Sekso temos mums tikrai ne tabu, todėl drąsiai kalbame apie tai, kaip galėtum suteikti sau ir mylimajam dar daugiau malonumo. Šį kartą 3 sekso pozos toms, kurios mėgsta gilius įsiskverbimus. Beje, puikiai tiks, jei partnerio penis nėra ypatingai didelis.

Gyvenimas susimetus: kodėl kartais tai geriau, nei santuoka (1)

Santuoka daug kam atrodo atgyvena, bet vienatvė irgi slegia. Todėl vis populiaresnis tampa gyvenimas susimetus — lyg ir aukso viduriukas tarp įsipareigojimų bei laisvės. COSMO tiria partnerystės pranašumus ir trūkumus.

6 svarbūs jo kūno ženklai

55 informacijos, kurią gauni iš savo vaikino, sudaro vaizdinės užuominos ir kūno kalba; 38% – jo kalbėsena ir balso tembras. Tik 7% informacijos jis pateikia žodžiais. Taigi ką gali išduoti jo rankos, veidas, kojos ir net raudonis?

Kaip vyrus veikia moters vardas

Šalia simpatiškos damos vyrai pradeda jaudintis, sunkiai surezga sakinį arba tiesiog tyli negalėdami pratarti nė žodžio. Vyrai tikrąja to žodžio prasme sukvailėja!