Tai, ką supranti tik išsiskyrusi su mylimu žmogumi

 (9)
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Po skyrybų su mylimu vyru atrodo, kad gyvenimas niekada nebus toks, koks buvo ir apskritai – gyvenimas baigėsi. Laikas bėga, šalia atsiranda kitas žmogus, širdies žaizdos traukiasi, o tu išmoksti kelias svarbias gyvenimo pamokas, kurių greičiausiai nebūtum išmokusi be šios skaudžios patirties.

! Draugės kartoja, kad turi atkentėti tris savaites ar tris mėnesius ir buvusio vaikino net neprisiminsi. Melas. Mylimo žmogaus pamiršti nepavyks net ir per 3 metus, bet skausmas iš tiesų praeis, deja jokios konkrečios datos, kada tai įvyks, niekas tau nepasakys.

! Bandymai vaidinti auką neduoda jokios naudos, tik dar labiau atstumia. Suprantame, kad po skyrybų eiti iškėlus galvą nelabai lengva, bet pabandyk į savo situaciją pažvelgti iš šalies, tarsi vietoje tavęs būtų kita mergina. Kaip manai, jis labiau norėtų sugrįžti pas prislėgtą ir nelaimingą buvusią ar pas tą, kuri švyti ir mėgaujasi gyvenimu? Vyrai – medžiotojai iš prigimties. Jų nedomina lengvai pasiekiamos aukos. Jiems reikia azarto! Jiems reikia iššūkių! O verkšlenanti ir visais būdais jį susigrąžinti bandanti buvusi mergina tikrai nesužadina medžioklės instinktų.

! Sakoma, nauja meilė – geriausias vaistas, bet kartais geriau žaizdas išsilaižyti pačiai, kad naujus santykius pradėtum be jokių praeities nuoskaudų ir bergždžių vilčių susigrąžinti tai, kas jau pasibaigė.

! Butelis (ar net keli) vyno situaciją dažniausiai tik pablogina. Patikėk, nuotaika tikrai nepakils, noras parašyti ar paskambinti jam tikrai atsiras, o atsilaikyti bus labai sunku. Vietoje tokių pramogų geriau susirask ekstremalios veiklos. Surenk sau „pirmo karto“ mėnesį ir išbandyk kuo daugiau naujų dalykų, kad įspūdžiais užpildytum tuštumą. Šuolis parašiutu, naktinė kelionė į pajūrį, šaudymas... Yra tiek daug dalykų, kurie privers tavo širdį plakti greičiau!

! Santykiuose buvo tiek daug gražių dalykų... Taip jau yra, kad laikui bėgant mylimo žmogaus buvimą šalia pradedame laikyti savaime suprantamu dalyku ir tik išsiskyrę susivokiame, kiek daug tas žmogus reiškė mūsų gyvenime, kiek jis davė, kiek nuostabių prisiminimų liko. Deja, suvokimas ateina per vėlai, o pakeisti jau nieko nebegali. Tokia štai liūdna ta realybė, kuri gali tapti puikia pamoka kitiems tavo santykiams.

! Bandymas išlikti draugais, kai jausmai dar nepraėję – tarsi dūris peiliu sau į širdį. Juk ir pati supranti, kad už tariamos draugystės slepiasi viltis susigrąžinti tai, kas prarasta. Ar tikrai esi pasiruošusi matyti jį laimingą su kita? Juk draugei tai netrukdytų... Draugė nuoširdžiai džiaugtųsi. O ar džiaugtumeisi tu?

! Gali stengtis, bet niekada nebūsi tokia, kokios reikia jam. Žmonės nesiskiria šiaip sau. Jei jis išėjo, vadinasi kažkas tavyje ar tavo elgesyje jam nepatiko. Manai, kad gali pasikeisti? Galbūt ir gali, bet ar tikrai nori tapti jo kūriniu – lėlyte, kurią jis nusilipdys pagal savo įgeidžius? Galima koreguoti savo elgesį, bet kardinaliai save pakeisti... Kas tuomet tu išvis būsi? Manai, kad pasikeitusi tapsi jam įdomesnė? Nebent labai trumpam... Tik ar verta?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.

Intymios išpažintys: nevykusios seksualinės fantazijos, kurių realybėje geriau nekartoti

Kartais realybė gali būti anaiptol ne tokia karšta, kaip seksualinės fantazijos. Ir mūsų skaitytojų istorijos - gyvas to įrodymas!

5 ženklai, kad tu jam svarbesnė, nei manai

Gražūs žodžiai ir apsikabinimai dar nereiškia, kad tu jam iš tiesų rūpi. Meilė gali slėptis mažuose, ne visuomet pastebimuose dalykuose.

Santykių trukmės testas: paskaičiuok, kiek metų judu būsite kartu

Ar įmanoma iš anksto apskaičiuoti, kiek laiko būsi kartu su savo dabartiniu savo partneriu? Tokį klausimą iškėlę leidinio „The Telegraph“ atstovai kreipėsi į mokslininkus ir paprašė jų sukurti meilės formulę.