Suderinamumo testas: ar jūs tinkate vienas kitam?

 (7)
Esi dėl jo pakvaišusi ir manai, kad šita meilė - visam gyvenimui? O gal tai paprasčiausia aistra? Atlik paprastą suderinamumo testą, kuris parodys jūsų santykių tvirtumą.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Šį santykių tvirtumo patikrinimo testą sugalvojo Didžiosios Britanijos psichologai. Viskas ko reikia, tai pagyventi savaitę dviese bute be telefono, televizoriaus, interneto ir kitų pramogų. Pagal statistiką tokio eksperimento pabaigoje 42 proc. porų savo vestuves atideda, o 27 proc. įsimylėjėlių porelių apskritai išsiskiria.

Kaip teigia psichologai, viskas labai paprasta: mes gyvename laikais, kuomet tikrajam bendravimui per dieną skiriame vos kelias minutes. Savaitgalius leidžiame draugų kompanijoje, grįžę namo iš karto įsijungiame kompiuterį ar televizorių... O laiko paprasčiausiam pokalbiui be jokių trukdžių taip ir nelieka. Todėl savaitė be telefono, interneto ir kitų pramogų gali labai aiškiai parodyti, ar du žmonės apskritai turi apie ką kalbėtis. Pabandysi? Būtinai pranešk, kaip tau sekėsi!

Parašyk, kokį straipsnį norėtum perskaityti COSMO portale ir laimėk 3 mėnesių COSMO žurnalo prenumeratą!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Nebesusišneku su vyru - ką daryti?

"Ar gali būti, kad mano vyras apsėstas? Kaip koks kipšas būtų į jį įlindęs – visas piktas, suirzęs, pykstamės ištisai, nesuprantu, kas darosi… O gal meilužę turi? Ką man daryti, kad grįžtų mano normalusis vyras? Ar tikrai turi būti išbandymų mūsų santykiuose?"

Psichologė paaiškino, kas trukdo susirasti antrą pusę

Noras surasti partnerį yra natūralus ir suprantamas. Kai jo įgyvendinti nepavyksta, kyla klausimai: Kodėl?.. Kas su manimi ne taip?.. Siūlyčiau juos esmingai papildyti dar vienu klausimu: ką galėčiau padaryti, kad situacija pasikeistų?

Psichologė Jurga Dapkevičienė - apie tikrąsias nesutarimų poroje priežastis

Ginčai poroje gali būti tiek tarpasmeninių, tiek vidinių konfliktų pasekmė. Remiantis geštaltine psichoterapija, problemos kyla dėl neužbaigtų situacijų – nepatenkintų poreikių, neišreikštų jausmų.