Sudėk gimimo datos skaičius ir pažiūrėk, kokie santykiai tau pranašaujami

 (18)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jei tiki numerologija ir tuo, kad tavo gimimo data turi įtakos tavo gyvenimui, tuomet siūlome šiek tiek paskaičiuoti ir pasmalsauti, kas gi žadama tavo santykiams.

Užsirašyk savo ir mylimojo gimimo datos skaičius. Pavyzdžiui:

TAVO DATA - 1984 04 04
JO DATA - 1983 03 03

Dabar abiejų datų skaičius surašyk į vieną eilutę ir sudėk visus skaičius.
1+9+8+4+0+4+0+4+1+9+8+3+0+3+0+3=57

Gautą sumos skaičius sudėk iš naujo, kad gautum skaičių nuo 1 iki 9.
5+7=12; 1+2=3. Šiuo atveju santykių skaičius - 3.

1 – Saulės skaičius
Jūsų santykius valdo pasitikėjimas savimi, ambicingumas, tikslų siekimas. Jūsų santykių varikliukas - nuolatinis augimas ir judėjimas į priekį, todėl jei vienas iš partnerių sustotų vietoje – labai tikėtina, kad viskas baigtųsi skyrybomis. Kad išlaikytumėte darną šeimoje, abu turite pažaboti norą konkuruoti ir būti geresniu. Vietoje to geriau padėkite vienas kitam pasiekti dar daugiau. Dar vienas svarbus patarimas: per daug nepasakokite aplinkiniams asmeninio gyvenimo detalių ir neįsileiskite į santykius pašalinių žmonių .

2 – Mėnulio skaičius
Jūsų porą valdo ne protas, o jausmai. Ir visai nesvarbu, kaip viskas prasidėjo: galbūt iš pradžių tai tebuvo seksas arba kiti, visai nenuoširdūs motyvai, tačiau laikui bėgant tai perauga į ilgalaikę partnerystę, kupiną rūpinimosi vienas kitu. Svarbiausia šiuose santykiuose niekur neskubėti, atsisakyti neapgalvotų ambicijų, radikalių sprendimų – tuomet emocinis artumas ir prisirišimas paims viršų ir santykiai truks labai ilgai.

3 – Marso skaičius
Tokiai kovingai (gerąja prasme) porai nebaisios jokios negandos. Jūsų santykių arkliukas – abipusis pasitikėjimas, sugebėjimas analizuoti savo klaidas ir ieškoti kompromisų. Jūsų pora labai tvirta, racionali ir emociškai stabili. Audringi santykių aiškinimaisi ir trankymai durimis – ne jums. Kad į santykius neįslinktų monotonija, nuolatos išsikelkite sau kokius nors bendrus tikslus – išvykti į kelionę, įsigyti kokį nors rimtesnį pirkinį ir t.t. Jei ir toliau sugebėsite labiau galvoti apie vienas kitą, nei apie save – jūsų laukia labai graži ateitis.

4 – Merkurijaus skaičius
Jus abu vienija bendravimas ir pomėgiai. Jūs ta pora, pas kurią visuomet smagu užeiti į svečius ir su kuria įdomu leisti laisvalaikį. Tačiau pasilinksminimus kartais reikėtų riboti ir daugiau dėmesio skirti tik vienas kitam, antraip vieną dieną namų židinys gali ir atšalti. Bent kartą per savaitę pasilikite namuose, kartu pasigaminkite vakarienę, tiesiog ramiai pasikalbėkite dviese, kad neprarastumėte emocinio artumo.

5 – Jupiterio skaičius
Tokia aistringa porelė, kaip jūs, iš šalies kartais gali atrodyti netgi keistokai. Pavydo scenos, garsūs kivirčai – atrodytų, ką jūs vis dar veikiate kartu? Bet jūsų meilė vienas kitam ne mažiau audringa, nei pykčiai. Įprastai penketo poros aistros dėka sugeba išlaikyti jausmus daugybę metų. Tikriausiai būtent tų emocinių bangavimų dėka, juk tokiuose santykiuose vietos monotonijai tiesiog nelieka. Svarbiausia nusistatykite ribas, kurių nevalia peržengti – jokių įžeidinėjimų, grasinimų ir panašių dalykų kivirčo metu.

6 – Veneros skaičius
Jums tikrai netrūksta aistros – juk jus valdo pati Venera! Tačiau aistra dar nėra tvirtų santykių garantas. Šešetuko pora gali būti tiesiog tobula – jie puikiai supranta vienas kitą iš pusės žodžio, tačiau kad santykiai susiklostytų sėkmingai, reikia įveikti pirminius sunkumus, o jų tikrai netrūksta. Pradžioje koją kiša įvairiausi slapti gerbėjai, praeities istorijos, platoniški romaniukai... Savaime suprantama, atsiranda nepasitikėjimas ir pavydas. Jei išmoksite atvirai kalbėtis, racionaliai mąstyti ir svarbiausia – atleisti, tuomet jūsų sąjunga bus nenugalima.

7 – Saturno skaičius
Septyneto poros – tarsi atsiskyrėliai. Aplinkiniai į juos žiūri su nepasitikėjimu, nes nesupranta, ką šie žmonės veikia kartu. Jie nemėgsta kompanijų, nesidalina savo asmeninio gyvenimo detalėmis ir apskritai atrodo, yra šalti kaip ledas. Tačiau toks vaizdas susidaro tik žiūrint iš šalies. Paprasčiausiai ši pora vertina privatumą ir labiau mėgsta būti tik dviese. Vis dėlto čia ir slypi pagrindinis pavojus – reikėtų išmokti derinti laisvalaikį dviese su aktyvesniu socialiniu gyvenimu. Labiau atsipalaiduokite, mažiau svarstykite ir pajusite, kad santykiai teikia dar didesnį džiaugsmą.

8 – Urano skaičius
Tikra Itališka porelė – vieną dieną prisiekinėjate amžina meilę, kitą jau skiriatės. Ir dažniausiai dėl visiškų menkniekių! Atrodo, ramiai gyventi jums niekaip nepavyksta. Bet tame nėra nieko baisaus – jūs greitai įsiplieskiate, bet lygiai taip pat greitai ir atvėstate, o tokios kardinalios permainos tik pakursto jūsų aistras. Santykiai gali būti labai laimingi, jei tik nepradėsite varžyti vienas kito laisvės.

9 – Neptūno skaičius
Jūsų poroje jausmai kur kas svarbesni, nei fizinis artumas. Iš esmės jūs abu – tarsi giminiškos sielos: panašus mąstymas, požiūris į gyvenimą, tikslai. Tik štai su tikslais reikėtų būti atsargesniems – neįsisvajok per daug ir nereikalauk, kad antroji pusė darytų tai, ko nori tu. Dar vienas pavojus jūsų santykiams – aistros trūkumas. Emocinis artumas laikui bėgant virsta labiau broliška ir seseriška draugyste, todėl skirkite daugiau dėmesio fiziniam pasitenkinimui.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

„Noriu išgirsti tavo orgazmą“: 8 vyrų geismą žadinančios frazės

Kalbėti sekso temomis ne visada būna paprasta, ypatingai, pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.