Štai, kas turi būti tavo miegamajame, kad aistra dar padidėtų

 (3)
Geras miegas – vienas iš harmoningų santykių elementų, juk saldžiai išsimiegojus, veide atsiranda šypsena, pakyla darbingumas. Viskas, ko reikia geram miegui – tai įsirengti miegamąjį pagal fengšui. Beje, darnus miegamasis gali pagelbėti ir poros santykiams.
Pora
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Idealiu atveju miegamoji zona turėtų būti toliau nuo tualeto, virtuvės ir lauko durų, kvadrato ar stačiakampio formos. Jeigu miegamojo kambario durys yra priešais kitas duris - šeimyninis konfliktas neišvengiamas. Tiems, kurie negali naujai perplanuoti kambario, padės natūralaus pluošto užuolaidėlė ar širma. Ant lubų neturi būti jokių sijų, kitokių išlinkimų, kitaip porai gresia atitolimas, išsiskyrimas, bankrotas. Problemą galėtų išspręsti pakabinamos lubos.

Shutterstock nuotr.

Miegamojo neprekrauk baldais ir puošmenomis. Aštrūs spintų kampai neturi būti nukreipti į lovos pusę. Kambaryje nereikėtų laikyti akvariumų ar bėgančio vandens abjokektų. Taip pat miegamasis neturi tapti darbo kambariu, todėl kompiuteriui, telefonui, televizoriui ar garso kolonėlėms jame ne vieta. Jei elektronika miegamajame vis dėlto yra, prieš eidama miegoti ją būtinai išjunk iš tinklo.

Reikalingi daiktai:

1. Vaza su gėlėmis, kurios įneš gaivos į miegamąjį.

2. Poriniai daiktai, kurie generuoja abiejų partnerių energiją. Tai gali būti 2 žvakės, knygos ar kiti porą simbolizuojantys elementai.

3. Gamtinis motyvas, pavyzdžiui, romantinis peizažas, gyvas augalas, akmenėliai.

Ką reikėtų žinoti apie lovą

Pagrindinis dėmesys miegamajame skiriamas lovai. Metalinės lovos konstrukcijos – girgždančios ir nepatikimos. Lova turi būti stabili, tvirta, patogi. Čiužinys turi būti vientisas, kad tarp sutuoktinių nebūtų tarpo. Po lova neturi būti jokių daiktų: lagaminų, dėžučių, ryšulių. Priešingu atveju teigiama energija Či negalės laisvai judėti po kambarį.

Fotolia nuotr.

1. Lovos galvūgalis turi būti nukreiptas į sieną, taip santuoka bus apsaugota.

2. Jeigu galvūgalis nukreiptas į lango pusę, vakare būtinai turi būti užtrauktos užuolaidos.

3. Šalia galvūgalio neturėtų stovėti radiatoriai ar kokie nors kiti šildymo prietaisai.

4. Jeigu šalia lovos yra kriauklė, tualetas ar vonia – tai grubus fengšui principo pažeidimas.

5. Negalima gultis kojomis į duris.

6. Geriausia padėtis, kai lova stovi įstrižai durims.

7. Priėjimas prie lovos turi būti iš abiejų pusių, kitaip moteris rizikuoja likti vieniša lovoje.

Prieš lovą neturi kabėti veidrodis ar stovėti spinta su veidrodžiu. Veidrodis taip pat neturi kabėti priešais duris. Tai paaiškinama keliomis taisyklėmis:

1. Veidrodis atspindi neigiamas emocijas, kurios išsilaisvina miego metu. Būtent dėl šios priežasties rytais kartais jautiesi lyg nebūtum pailsėjusi.

2. Veidrodyje gali atsispindėti aštrūs kampai, kurie turės neigiamą poveikį ir asmeniniam gyvenimui.

3. Atlikdamas stebėtojo vaidmenį, veidrodis tampa trečiu asmeniu miegamajame. Tai gali išprovokuoti abiejų sutuoktinių neištikimybę.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.

Jeigu tu vieniša, nereiškia, kad su tavimi kažkas negerai – priešingai, galbūt viskas labai gerai

Mes, merginos, labai dažnai esame linkusios visame kame kaltinti pačios save – jeigu esu vieniša, vadinasi esu niekam tikusi, jeigu mane paliko, vadinasi buvau jo neverta. Nė velnio!

Kaip elgtis, jei vyras pasidarė abejingas ir neberodo dėmesio (2)

COSMO skaitytoja susidūrė su dažnai pasitaikančia santykių problema - vyro jausmai, regis, pasikeitė. Siūlome paskaityti, ką apie šią situaciją mano santykių ekspertė Inga.