Štai dėl ko žmonės miršta sekso metu

 (6)
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Versdama internetinės žiniasklaidos puslapius tikriausiai dažnai pamatai pikantiškų straipsnių. Dar viena žvaigždutė pasirodė su nauju mylimuoju ar gerokai jaunesne mylimąja, garsi dainininkė pakliuvo į paparacių akiratį prastai apsirengusi ar apskritai nusirengusi, kažkas nusprendė pasimėgauti seksu vandenyno pakrantėje ir savo atvaizdą visu gražumu vėliau išvydo socialiniuose tinkluose, o kažkas žaidė meilės žaidimus balkone ir... laimei, viskas vyko antrame aukšte ir savo jėgų neapskaičiavusi porelė stipriai nenukentėjo.

Seksas žudo! Ir mes visai nejuokaujame. Jungtinių Amerikos Valstijų kardiologų asociacijos duomenimis, kasmet sekso metu dėl vienokių ar kitokių priežasčių miršta maždaug 50 000 žmonių (!!!) 90% jų sudaro vyrai ir 75% mirusiųjų tuo metu seksu užsiiminėjo toli gražu ne su savo žmonomis...

Pagrindinės mirties sekso metu priežastys susijusios su širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimais. Dėl šių ligų ekstazės akimirką dažniausiai su pasauliu atsisveikina garbaus amžiaus vyrai, nes seksas - tai vis dėlto didelis krūvis organizmui. Taip pat dažna priežastis kūniškų malonumų svaigulyje - padidėjęs kraujo spaudimas, nutukimas, kvėpavimo sutrikimai.

Antroje vietoje liko neatsargus vieno iš partnerių elgesys. Tai itin aktualu šiais laikais, kuomet ekstremalių pojūčių ištroškę žmonės itin pamėgo BDSM ir įvairius skausmą bei kančią sukeliančius meilės žaidimus. Nieko blogo tame nėra, jeigu elgiamasi atsakingai ir apgalvotai. Vis tik statistika byloja, kad kartais audringas seksas baigiasi tiesioginiu partnerio ar partnerės išsekinimu, netyčiniu užsmaugimu ir kitais su BDSM žaidimais susijusiais tragiškais nutikimais.

Pasirodo, statistikoje garbingą vietą užima ir analinis seksas, kurio metu pažeidus audinius įmanoma užkrėsti kraują. O laiku negydant kraujo užkrėtimo rezultatas - savaime suprantamas. Ne mažiau mirtinų atvejų užfiksuota ir dėl ekstremalių seksui pasirinktų vietų. Kažkas sugalvoja tai padaryti ant daugiabučio stogo, kažkas - balkone, atsiranda ir gudručių, nusprendusių pasimylėti ant traukinio bėgių.

Remiantis kai kuriais istoriniais šaltiniais, nuo sekso meilės guolyje mirė karvedys Čingischanas, filosofas Avicena, menininkas Rafaelis. Pavyzdžiui, Didžiosios Britanijos premjeras lordas Henry Palmerstonas nusibaigė... ant biliardo stalo, mylėdamasis su tarnaite. Tai buvo 1865 metais. O buvęs JAV viceprezidentas Nelsonas Rockefelleris mirė, būdamas 70-ties, kai jį ištiko širdies priepuolis lytinio akto su meiluže metu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Vienu sakiniu: kaip Zodiako ženklai elgiasi po sekso

Net ir lovoje kiekvienas Zodiako ženklas turi savitų išskirtinumų. Temperamentingieji Avinai vienu raundu neapsiribos, todėl nusiteik visam maratonui. O racionalieji Jaučiai gal ir turės jėgų dar vienam seansui, bet... tikrai neskubės kartoti.

5 įdomūs faktai apie moterišką orgazmą

„Prieš kelerius metus man pasidarė įdomu, kodėl moterų seksualumą taip dažnai vadina paslaptingu. Nejaugi moterys iš tiesų tokios sudėtingos? Ar mes taip tik galvojam, nes atsispiriame nuo vyriško seksualumo?“ - sako amerikietė Sarah Barmack, 3 metus tyrinėjusi moteriško orgazmo fenomeną.

8 patarimai toms, kurios negali pamiršti buvusiojo

Jis tave paliko. Manai, tavo skausmui neprilygsta niekas? Klysti: kiekvienų skyrybų etapai tokie pat. Žinodama, kas tau darosi, lengviau galėsi tai ištverti.

Pagrindinė priežastis, nulemianti kiek laiko truks tavo santykiai

Ar galima iš anksto nuspėti, kiek laiko truks santykiai? Mokslininkų atliktas tyrimas pateikė atsakymą į esminį klausimą - kas yra tas kertinis akmuo, laikantis santykius.

8 sekso variantai, kuriuos verta išbandyti norintiems naujų potyrių

Oralinis seksas ir kunilingas subtiliai vadinamas Prancūzišku seksu, o jei kas nors pasiūlys išbandyti Graikišką seksą, nepasimesk – tai viso labo analinis variantas. Siūlome šiek tiek praplėsti savo seksualinį žodynėlį!

3 sekso pozos, mėgstančioms itin gilų įsiskverbimą (3)

Sekso temos mums tikrai ne tabu, todėl drąsiai kalbame apie tai, kaip galėtum suteikti sau ir mylimajam dar daugiau malonumo. Šį kartą 3 sekso pozos toms, kurios mėgsta gilius įsiskverbimus. Beje, puikiai tiks, jei partnerio penis nėra ypatingai didelis.

Gyvenimas susimetus: kodėl kartais tai geriau, nei santuoka (1)

Santuoka daug kam atrodo atgyvena, bet vienatvė irgi slegia. Todėl vis populiaresnis tampa gyvenimas susimetus — lyg ir aukso viduriukas tarp įsipareigojimų bei laisvės. COSMO tiria partnerystės pranašumus ir trūkumus.

6 svarbūs jo kūno ženklai

55 informacijos, kurią gauni iš savo vaikino, sudaro vaizdinės užuominos ir kūno kalba; 38% – jo kalbėsena ir balso tembras. Tik 7% informacijos jis pateikia žodžiais. Taigi ką gali išduoti jo rankos, veidas, kojos ir net raudonis?

Kaip vyrus veikia moters vardas

Šalia simpatiškos damos vyrai pradeda jaudintis, sunkiai surezga sakinį arba tiesiog tyli negalėdami pratarti nė žodžio. Vyrai tikrąja to žodžio prasme sukvailėja!

N-18: ką išduoda slapčiausios tavo seksualinės fantazijos

Seksualinės fantazijos - dalis sveiko intymaus gyvenimo ir nieko gėdingo tame tikrai nėra. Tik nesupainiok: seksualinės fantazijos ne visuomet yra tavo realybės atspindys. Kartais slapčia pasvajojame ir apie tuos dalykus, kurių galbūt net nenorėtume ar neišdrįstume paversti realybe.