Štai dėl ko žmonės miršta sekso metu

 (6)
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Versdama internetinės žiniasklaidos puslapius tikriausiai dažnai pamatai pikantiškų straipsnių. Dar viena žvaigždutė pasirodė su nauju mylimuoju ar gerokai jaunesne mylimąja, garsi dainininkė pakliuvo į paparacių akiratį prastai apsirengusi ar apskritai nusirengusi, kažkas nusprendė pasimėgauti seksu vandenyno pakrantėje ir savo atvaizdą visu gražumu vėliau išvydo socialiniuose tinkluose, o kažkas žaidė meilės žaidimus balkone ir... laimei, viskas vyko antrame aukšte ir savo jėgų neapskaičiavusi porelė stipriai nenukentėjo.

Seksas žudo! Ir mes visai nejuokaujame. Jungtinių Amerikos Valstijų kardiologų asociacijos duomenimis, kasmet sekso metu dėl vienokių ar kitokių priežasčių miršta maždaug 50 000 žmonių (!!!) 90% jų sudaro vyrai ir 75% mirusiųjų tuo metu seksu užsiiminėjo toli gražu ne su savo žmonomis...

Pagrindinės mirties sekso metu priežastys susijusios su širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimais. Dėl šių ligų ekstazės akimirką dažniausiai su pasauliu atsisveikina garbaus amžiaus vyrai, nes seksas - tai vis dėlto didelis krūvis organizmui. Taip pat dažna priežastis kūniškų malonumų svaigulyje - padidėjęs kraujo spaudimas, nutukimas, kvėpavimo sutrikimai.

Antroje vietoje liko neatsargus vieno iš partnerių elgesys. Tai itin aktualu šiais laikais, kuomet ekstremalių pojūčių ištroškę žmonės itin pamėgo BDSM ir įvairius skausmą bei kančią sukeliančius meilės žaidimus. Nieko blogo tame nėra, jeigu elgiamasi atsakingai ir apgalvotai. Vis tik statistika byloja, kad kartais audringas seksas baigiasi tiesioginiu partnerio ar partnerės išsekinimu, netyčiniu užsmaugimu ir kitais su BDSM žaidimais susijusiais tragiškais nutikimais.

Pasirodo, statistikoje garbingą vietą užima ir analinis seksas, kurio metu pažeidus audinius įmanoma užkrėsti kraują. O laiku negydant kraujo užkrėtimo rezultatas - savaime suprantamas. Ne mažiau mirtinų atvejų užfiksuota ir dėl ekstremalių seksui pasirinktų vietų. Kažkas sugalvoja tai padaryti ant daugiabučio stogo, kažkas - balkone, atsiranda ir gudručių, nusprendusių pasimylėti ant traukinio bėgių.

Remiantis kai kuriais istoriniais šaltiniais, nuo sekso meilės guolyje mirė karvedys Čingischanas, filosofas Avicena, menininkas Rafaelis. Pavyzdžiui, Didžiosios Britanijos premjeras lordas Henry Palmerstonas nusibaigė... ant biliardo stalo, mylėdamasis su tarnaite. Tai buvo 1865 metais. O buvęs JAV viceprezidentas Nelsonas Rockefelleris mirė, būdamas 70-ties, kai jį ištiko širdies priepuolis lytinio akto su meiluže metu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Netradicinės vietos intymiems malonumams: pavojai, po kurių gali tekti stipriai gailėtis (3)

Seniai susituokę vyras ir žmona norėdami paįvairinti savo seksualinį gyvenimą dažnai tam pasitelkia įdomias, netradicines vietas. Tai jie daro specialiai ir apgalvotai. Tačiau paaugliai ar dar su tėvais gyvenantys jauni žmonės dažnai būna priversti suktis iš situacijos ir ieškoti vietos savo meilei išreikšti.

Patikima apsauga nuo nėštumo: išsiaiškink, kokios priemonės tau tinkamiausios

Dėmesys seksualinei sveikatai, tinkamas apsaugos nuo nėštumo ir lytiškai plintančių ligų pasirinkimas rodo asmens brandą ir atsakomybę tiek už save, tiek už savo antrąją pusę. Svarstai, kokias kontraceptines priemones pasirinkti, kad būtum rami ir užtikrinta dėl savo sveikatos saugumo?

Vienos nakties nuotykiai: pavojai, patarimai ir neįtikėtini faktai

51 proc. moterų mano, kad seksas be meilės nėra blogas dalykas, tačiau tik pusė jų po vienos nakties nuotykio jaučiasi gerai ir nesigaili. Kitas aplanko jausmas, jog jomis pasinaudojo, apima pyktis ir liūdesys. Vis dėlto smalsumas dažnai nugali – net 45 proc. amerikiečių yra išbandę vienos nakties nuotykį. Liūdniausia, jog net trečdalis jų rizikavo ir į vienos nakties nuotykį nėrė be jokios kontraceptinės priemonės, nors kitą rytą atsisveikino su partneriu ir išėjo į skirtingas puses – grįžo pas šeimas, draugus ar į vienišės namus.