Šių Zodiako ženklų 2017 metais laukia rimti pokyčiai meilės srityje

© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Nors ateinantys 2017 Gaidžio metai visiems nepašykštės jausmų ir gyvenimo džiaugsmo, tačiau kai kurie Zodiako ženklai tiesiog maudysis meilėje.

1. Gaidžio metais meilės fronte ypač seksis Jaučiams.
Pirmas 2017 metų pusmetis įžiebs naujų, audringų, svaiginančių emocijų. Laisvi Jaučiai pasinaudos šiomis aplinkybėmis, o užmegztas romanas gali peraugti į kur kas rimtesnį ryšį, nei vien tik aistra. Šeimyniniams Jaučiams šis laikotarpis įneš gaivos į tarpusavio santykius.

2. Liūtai tiesiog maudysis meilėje 2017 metais.
Liūtams kaip iš gausybės rago liesis įvairios galimybės ir pagundos. Tokia gausybė kandidatų į Liūto širdį gali jį net suklaidinti. Pasirinkimas išties bus nelengvas. Rudeniop aistros meilės fronte nurims ir ateis ramybės laikotarpis.
Priimant galutinį sprendimą, bus labai svarbu įsiklausyti į savo širdies balsą. Jeigu tai meilė, tuomet reikia visomis išgalėmis pasistengti ją išlaikyti, o jeigu tai tik simpatija, geriau išsiskirti, kad atlaisvintum vietą iš tiesų svarbiam žmogui.

3. Skorpionai kaip magnetas trauks prie savęs ir vers įsimylėti juos iš pirmo žvilgsnio.
Visus 2017 metus Skorpionai nejaus priešingos lyties atstovų dėmesio stygiaus. Žvaigždės apdovanos juos neįtikėtinu šarmu, kuriam pasipriešinti bus tiesiog neįmanoma. Meilės potencialas 2017 metais pasieks savo apogėjų. Nepaisant Skorpionams būdingo pastovumo, jie ne kartą bus draskomi dvejonių ir pagundų. Ypač tai aktualu bus rudens/žiemos laikotarpiu. Norint išvengti nuklydimų į šoną, Skorpionui ir jo partneriui būtina savo santykius paįvairinti naujais žaismingais elementais.

4. Šaulius ištisus 2017 metus lydės meilė!
Šauliai 2017 bus labai romantiški. Įprastai nerūpestingas ir šiek tiek išsiblaškęs Šaulys išsiskirs jausmingumu ir neįtikėtinu pastovumu. Vienišiai Šauliai 2017 metais sutiks savo tikrąją meilę, o jau esantys poroje sustiprins savo santykius. Vis tik norėtųsi patarti Šauliams būti šiek tiek dėmesingesniems ir mažiau dvejoti. Nereikėtų labai ilgai užtrukti pasveriant kiekvieną sprendimą, nes mylimą puselę iš po nosies nuves kažkuris ryžtingesnis.

5. Vandeniai galų gale sutiks savo tikrąją meilę, o jeigu jau tokią sutiko, sutvirtins savo santykius.
Jeigu iki 2017 metų Vandenis dar nepadarė savo pasirinkimo, tai galutinai apsispręsti iki ateinančių metų pirmo pusmečio vargu ar jam pavyks. Pernelyg daug pretendentų į antrosios puselės vaidmenį susuks Vandeniui galvą, kuris, beje ir pats nebus dar pasirengęs rimtiems santykiams.
Jeigu Vandenis sutiks tikrąją meilę, tuomet jis visiškai pasiners į ją, o santykiai bus ilgalaikiai ir laimingi. Jau sukūrę santykius Vandeniai, pasieks naują lygmenį. 2017 metais galimos vestuvės, kūdikio gimimas, gyvenamojo būsto įsigijimas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Kaip myli skirtingi Zodiako ženklai

Avinai myli aistringai ir labai stipriai - gali viską atiduoti, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Liūtams meilė trenkia kaip žaibas, tačiau net ir jis neišmuša blaivaus proto. Paskaityk, kaip myli tavo Zodiako ženklas!

Sekso pozos: 3 karšti variantai šuniuko paįvairinimui

COSMO jau ne kartą savo skaitytojų klausė, kurios sekso pozos - pačios mėgstamiausios. Ir kiekvieną kartą populiariausių trejetuke atsidurdavo „šuniuko“ poza - tiek vyrų, tiek moterų tarpe!

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai (2)

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.