Šio Zodiako ženklo moteris - ideali partnerė ieškantiems meilės visam gyvenimui

 (35)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ji idealistė, pasiruošusi atiduoti gyvenimą dėl savo meilės, ji saugos ištikimybę (tačiau iš antros pusės reikalaus to paties), greičiausiai pasirinkusi vyrą kartu su juo sutiks senatvę (tik ramybės net ir senatvėje nereikėtų tikėtis) - visiems, ieškantiems patikimos moters, vertėtų atkreipti dėmesį į Mergelę.

Šio Zodiako ženklo moteris mėgsta tvarką ir stengiasi ją palaikyti visose gyvenimo srityse (o asmeniniame gyvenime ypatingai). Būtent dėl to Mergelė net prieš pradėdama draugauti gerai pagalvos ir neners stačia galva į santykius. Tik pagalvok, kiek įvairiausių abejonių jai kils prieš priimant ryžtingesnį žingsnį dėl gyvenimo kartu ar vestuvių. Bet čia savi minusai, savi pliusai - jeigu jau Mergelė priims sprendimą būti kartu, tai jis bus labai tvirtas. Šio Zodiako ženklo atstovės renkasi labai praktišką ir, ne paslaptis, materialų gyvenimą. Blaivų protą atimančioms aistroms čia ne vieta. Žinoma, aistringomis šios moterys būna, bet viskas daroma apgalvotai, neperlenkiant lazdos.

Tai turbūt vienintelis Zodiako ženklas, kuris išgirdęs serenadą po savo langais užvertų langines ir išjungtų namuose šviesą, kad tik nereikėtų išgyventi šito keisto viešo jausmų proveržio. Tik sklandi ir ilgalaikė draugystė gali atverti kelius į šios moters širdį, o ant tokių parodomųjų triukų tegul kimba kitos. Visai kas kita nuoširdūs žodžiai būnant dviese, akis į akį. Kantrybės prisibelsti prie šios moters jausmų tikrai reikės, tačiau kai tai įvyks - turėsite patikimiausią žmogų, kuris bus jūsų stiprybė, jūsų atrama, jūsų geriausias draugas. Tik tuomet patirsite tikrąjį šios moters švelnumą ir šilumą, kuri iki šiol buvo slepiama po atsargumo šarvais.

Šios moters širdį gali užkariauti tik atkaklus, savimi pasitikintis vyras, vertas būti šalia jos. Vienos dienos romaniukai ir pažaidimai šiai moteriai neaktualūs. Mergelei ypatingai svarbus pasitikėjimas partneriu, todėl apie neištikimybę negali būti net kalbų. Ji pati sau to neleistų, o partneriui tikrai neatleistų. Mergelė niekada nenusižemins, taigi jeigu su ja bus elgiamasi netinkamai, jūsų daiktai bus supakuoti ir tvarkingai pastatyti už durų. Nors greičiau nutiks atvirkščiai - išdidžioji Mergelė susirinks savo daiktus ir išeis pati. Tačiau radusi savo meilę, žmogų, kuriuo galės pilnai pasitikėti, ji atiduos paskutines jėgas už jį kovodama.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Nemaloni tiesa apie meilę be atsako

„Mes nebegalime pamilti antrą kartą tų, kuriuos kartą tikrai nustojome mylėti“ - F. de Larošfuko.

4 prisilietimai, kurie jį sujaudins

Kas geriau gali pakomentuoti vyro elgesį, nei patys vyrai? Santykių ekspertas, meilės guru Matthew Hussey pataria, kaip paprasčiausiais prisilietimais gali pakaitinti jo kraują.

Moterys atskleidė, kodėl jos nenori sekso su savo vyrais

Anksčiau ar vėliau tai nutinka kiekvienuose santykiuose. Ir nieko baisaus, jeigu kartelį ar kitą aistrų bioritmai nesutapo. Kur kas blogiau, kai žodelis „ne“ tampa nuolatiniu seksualinio gyvenimo palydovu.

„Noriu išgirsti tavo orgazmą“: 8 vyrų geismą žadinančios frazės

Kalbėti sekso temomis ne visada būna paprasta, ypatingai, pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.