Septynios vyro frazės, kurios išduoda jo melą

Kartais suprasti, kad esi apgaudinėjama, ne taip jau paprasta. Ypatingai, jeigu visa galva pasinėrei į santykių pradžios euforiją ir nenori net galvoti apie tai, kad šalia tavęs - tikras niekšelis. Nebūk naivi ir nepraleisk pro ausis to, ką jis tau sako - kai kurios frazės išduoda jo melą!
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Aš dar nepasiruošęs

Tiesiog klasika. Dažniausiai panaudojama tuomet, kai ištariami stebuklingi žodžiais „rimti santykiai“ arba „įsipareigojimai“. Dar nepasiruošęs rimtiems santykiams, gyvenimui kartu, pažinčiai su tėvais ir viskam kitam, kas liečia judviejų ateitį. Iš tiesų tai labai paranki frazė - jis nesako NE ir leidžia tikėtis, kad anksčiau ar vėliau viskas bus, tik kada tai įvyks - vieni Dievai težino. Gal jo požiūris ir pasikeis, bet dabartiniame etape vertimas skamba taip: „Ne, nieko tarp mūsų nebus. Bet kol kas man patogu taip, kaip yra“.

Man sunku apie tai kalbėti

Greičiausiai, prirėmei jį prie sienos ir šansų išsisukti iš šios situacijos jis nebeturi, todėl traukia šią patikimą ir visuomet veiksmingą kortą. O tau juk tikrai suspaus širdį... Ir pagailėsi vargšelio, bandysi nuraminti ir paguosti. Kol galiausiai pamirši, ką iš tiesų norėjai sužinoti.

Tu ką, manim nepasitiki?

Geriausia gynybos taktika - puolimas. Kaip tu drįsti, moterie?! Prieš tave stovi pats artimiausias žmogus, tavo antroji puselė, o tu, žiūrėdama jam į akis sakai, kad juo netiki? Greičiausiai po auksinės frazės seks įsižeidimo priepuolis. Dabar tu jautiesi kalta, nors meluoja tai jis. Tobulas ėjimas.

Kokia tu kvailutė, mažut...

Meilės kupinas tonas kaip mat sumaišo visas kortas. Dabar jis - brandus suaugęs žmogus, o tu - jaunutė ir visai kvailutė mergaitė. Mergaitė, kuriai greičiausiai nėra ką veikti, todėl ji išsigalvoja nesąmones ir tirština spalvas. Tau, žinoma, nesinori būti kvailiuke, todėl tiesiog atsitrauki.

Kaip tu nesupranti, kad darau tai dėl mūsų abiejų

Savo įtarinėjimais tu kaišai jam pagalius į ratus, o jis juk viską daro tik dėl tavęs! Taip, taip... Frazė, žinoma, verta Oskaro, ypatingai jei sustiprinama iš melodramų pasiskolintomis emocijomis. Tik dažniausiai po šia fraze slepiasi visai ne altruistiški, o tik savanaudiški poelgiai.

Negi manai, kad aš meluočiau apie tokius dalykus?

Po šios frazės iškart peršasi atsakymas TAIP. Tai stipri manipuliacijos išraiška, priverčianti tave pasijusti tiesiog niekingai: ar tu apskritai turi sąžinės kaltinti jį tokiomis nuodėmėmis?! Kuo tu jį laikai? Dažniausiai pakanka vien šios frazės, kad atsitrauktum ir susimąstymui - velniai rautų, jis gi tikrai ne toks... Tik ar tikrai?

Tu nori susipykti?

Gąsdinimas - vienas iš efektyviausių metodų. Šiais trim žodžiais jis iškart paverčia tave kaltininke: niekam neįdomu, nuo ko viskas prasidėjo, tačiau jeigu skandalas namuose kils - kalta būsi tu. O tu juk nenori būti isterike, griaunančia tokius nuostabius santykius.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.

Intymios išpažintys: nevykusios seksualinės fantazijos, kurių realybėje geriau nekartoti

Kartais realybė gali būti anaiptol ne tokia karšta, kaip seksualinės fantazijos. Ir mūsų skaitytojų istorijos - gyvas to įrodymas!

5 ženklai, kad tu jam svarbesnė, nei manai

Gražūs žodžiai ir apsikabinimai dar nereiškia, kad tu jam iš tiesų rūpi. Meilė gali slėptis mažuose, ne visuomet pastebimuose dalykuose.