Sekso poza, kuri labiausiai jaudina moteris

 (17)
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jau ne kartą dalinomės įvairiais intymiais patarimais ir siūlėme išbandyti sekso pozas, galinčias paįvairinti tavo seksualinį gyvenimą. Ne kartą kalbėjome ir apie tai, ką lovoje labiausiai mėgsta (arba priešingai) vyrukai, ir kaip galėtum jį nustebinti.

Šį kartą - apie moteris ir tai, kas lovoje joms teikia didžiausią malonumą. Prezervatyvų gamintojai „Skyn“ atliko apklausą tarp 18-34 metų moterų ir išsiaiškino, kokiai sekso pozai jos teikia pirmenybę. Rezultatai šiek tiek nustebino, nes didžioji dalis moterų pirmenybę teikė, atrodytų, jau gerokai pabodusiai misionieriaus pozai. O atsakymas į klausimą „kodėl?“ labai paprastas: būtent ši poza suteikia galimybę geriausiai emociškai pajusti partnerio artumą.

Antroje vietoje liko šuniuko poza, kurią labiausiai mėgsta aistringesnio sekso mėgėjos, o trečioje - jojikės poza, padedanti moterims greičiau patirti orgazmą. Likusios sekso pozos didelio populiarumo nesulaukė, nes žvelgiant iš moteriškos perspektyvos nesuteikia daug pasitenkinimo.

Dar vienas įdomus pastebėjimas: daugybė apklausų patvirtina, kad vyrai pirmenybę teikia atbulos jojikės pozai. Esą būtent šioje pozoje atsiveria itin intymus ir fantaziją kaitinantys vaizdai. Vis tik moterims šis variantas nėra priimtinas - ši poza liko beveik pačiame populiariausių sekso pozų sąrašo gale.

Misionieriaus poza nuobodi? Nė velnio!

Niekas iš tiesų nežino, kodėl populiarioji poza vadinama misionieriumi. Legenda skelbia, kad būtent taip misionieriai, šviečiantys netikinčiuosius, patardavo mylėtis. Tačiau iš tiesų šis terminas pradėtas vartoti tik 6-ajame dešimtmetyje ir greičiausiai buvo tiesiog netikslus istorinių dokumentų vertimas.

Skirtingais istorijos etapais ši poza buvo įvairiai vadinama. Pavyzdžiui, vedybinė, mamos ir tėčio (angl. mama-papa), anglų-amerikiečių ir vyriškojo pranašumo poza.

Jeigu tau misionieriaus poza atrodo kiek atgyvenusi ir nuobodoka, siūlome ją šiek tiek paįvairinti. Galbūt atrasi naujus malonumo taškus?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Moterys atskleidė, kodėl jos nenori sekso su savo vyrais

Anksčiau ar vėliau tai nutinka kiekvienuose santykiuose. Ir nieko baisaus, jeigu kartelį ar kitą aistrų bioritmai nesutapo. Kur kas blogiau, kai žodelis „ne“ tampa nuolatiniu seksualinio gyvenimo palydovu.

„Noriu išgirsti tavo orgazmą“: 8 vyrų geismą žadinančios frazės

Kalbėti sekso temomis ne visada būna paprasta, ypatingai, pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...