Sekso poza, kuri labiausiai jaudina moteris

 (17)
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jau ne kartą dalinomės įvairiais intymiais patarimais ir siūlėme išbandyti sekso pozas, galinčias paįvairinti tavo seksualinį gyvenimą. Ne kartą kalbėjome ir apie tai, ką lovoje labiausiai mėgsta (arba priešingai) vyrukai, ir kaip galėtum jį nustebinti.

Šį kartą - apie moteris ir tai, kas lovoje joms teikia didžiausią malonumą. Prezervatyvų gamintojai „Skyn“ atliko apklausą tarp 18-34 metų moterų ir išsiaiškino, kokiai sekso pozai jos teikia pirmenybę. Rezultatai šiek tiek nustebino, nes didžioji dalis moterų pirmenybę teikė, atrodytų, jau gerokai pabodusiai misionieriaus pozai. O atsakymas į klausimą „kodėl?“ labai paprastas: būtent ši poza suteikia galimybę geriausiai emociškai pajusti partnerio artumą.

Antroje vietoje liko šuniuko poza, kurią labiausiai mėgsta aistringesnio sekso mėgėjos, o trečioje - jojikės poza, padedanti moterims greičiau patirti orgazmą. Likusios sekso pozos didelio populiarumo nesulaukė, nes žvelgiant iš moteriškos perspektyvos nesuteikia daug pasitenkinimo.

Dar vienas įdomus pastebėjimas: daugybė apklausų patvirtina, kad vyrai pirmenybę teikia atbulos jojikės pozai. Esą būtent šioje pozoje atsiveria itin intymus ir fantaziją kaitinantys vaizdai. Vis tik moterims šis variantas nėra priimtinas - ši poza liko beveik pačiame populiariausių sekso pozų sąrašo gale.

Misionieriaus poza nuobodi? Nė velnio!

Niekas iš tiesų nežino, kodėl populiarioji poza vadinama misionieriumi. Legenda skelbia, kad būtent taip misionieriai, šviečiantys netikinčiuosius, patardavo mylėtis. Tačiau iš tiesų šis terminas pradėtas vartoti tik 6-ajame dešimtmetyje ir greičiausiai buvo tiesiog netikslus istorinių dokumentų vertimas.

Skirtingais istorijos etapais ši poza buvo įvairiai vadinama. Pavyzdžiui, vedybinė, mamos ir tėčio (angl. mama-papa), anglų-amerikiečių ir vyriškojo pranašumo poza.

Jeigu tau misionieriaus poza atrodo kiek atgyvenusi ir nuobodoka, siūlome ją šiek tiek paįvairinti. Galbūt atrasi naujus malonumo taškus?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Psichologas apie amžiaus skirtumą poroje: yra užslėptų psichologinių motyvų (17)

Dar prieš kelis amžius visuomenės požiūris į amžiaus skirtumą porose skyrėsi, tačiau šiandien jis tampa vis liberalesnis. Dažnai su kolegomis tenka diskutuoti, ar amžiaus skirtumas poroje yra normalus reiškinys? Šioje publikacijoje išreikšiu savo nuomonę bei patirtį, sako psichologas Erikas Siudikas.

Psichologas: kas laiko "negyvuose" santykiuose ir kodėl sunku išsiskirti

Prisimenu priešais save sėdinčią klientę. Ji vardu Eglė (vardas pakeistas, gautas klientės leidimas). Ne tik jos širdis, tačiau ir akys yra kupinos skausmo. Ji dalinasi savo išgyvenimais pasakodama gyvenimo istoriją, kuri jai pačiai yra unikali ir išskirtinė.