Sekso išpažintys: mano didžiausia nesėkmė lovoje

 (50)
Oi, kokių graudžiai juokingų istorijų lovoje nutinka... Dalinamės keliomis naujausiomis, kurias mums atskleidė COSMO skaitytojai ir laukiame tavo išpažinties.
seksas
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Po klubo merginą parsivedžiau namo. Labai nustebino, kai mergina pati paprašė, kad baigčiau jai į burną, o tuomet viską išspjovė tiesiog ant lovos. Likau visiškai apšalęs“ - Robertas.

„Su drauge bandėme pozą „69“. Ji taip įsijautė, kad būdama viršuje išsitiesė ir tiesiog atsisėdo man ant veido visu svoriu, nepalikdama galimybės išsilaisvinti. Dabar tai atrodo labai juokingai, bet tą minutę maniau, kad nori mane nužudyti“ - Airis.

„Vieną vakarą pamaniau nustebinsiu savo išrinktąjį oraliniu seksu. Visuomet būname susitvarkę, tačiau tą syk iš po jo trumpikių šmėkštelėjo gausus miškas. Nenorėdama įžeisti vaikino stengiausi nekreipti dėmesio į jo nesutvarkytus miškus. Po kurio laiko pajutau gerklėje plauką. Įsivaizduojate tą jausmą? Puoliau į vonią skalauti burnoje įstrigusio plauko, kosėjau, žiaugčiojau ir t.t. Mano draugas tikriausiai pamanė, kad nuo jo penio mane taip siaubingai supykino. Dabar jei norim gauti oralinio - susitvarkome“ - Rūta.

„Susipažinau su labai karštu vaikinu. Būdama šalia jo turėdavau save labai tramdyti, bet po kelių savaičių pasidaviau ir... Viskas truko pusę minutės. Žiaurus nusivylimas“ - Meilutė.

„Mano vaikinas nusprendė, kad pažadinti mane braukant peniu per lūpas yra puiki mintis. Jam pasisekė, kad prabudusi iš išgąsčio nenukandau jo pasididžiavimo“ - Vaida.

„Su vaikinu glamonėjomės, viskas buvo puiku. Bet tuomet jis mano krūtis pradėjo čiulpti kaip mažas vaikas. Toks jausmas, kad pasiilgo mamos krūties...“ - Nepatenkinta.

„Kažkada vaikinui mane maloninant pirštu iš "ten" išėjo oras ir pasigirdo tas nemalonus garsas lyg gadinčiau orą. Jis nesiliovė juoktis. Man buvo tikrai nesmagu“ - Žvaigždutė.

„Su draugu kartu buvome jau gal 2 metus. Nežinau, kas buvo atsitikę, bet jau kokį mėnesį neturėjome sekso. Vieną naktį prabudau ir išgirdau alsavimą iš vonios kambario. Pasirodo mano brangiausias vietoj to, kad mane išd*******, masturbuojasi vonioje žiūrėdamas porno per telefoną. Kodėl - paaiškinti taip ir nesugebėjo. Ačiū, tokio vyro man šalia nereikia“ - Raima.

„Būdama ant viršaus sugalvojau nulipti nuo vaikino. Galvojau, kad šone dar yra lovos, bet pasirodo klydau ir verčiausi ant žemės“ - Mėmė.

„Buvau dar labai jaunas ir tai buvo mano pirmieji kartai. Su mergina glamonėjomės nuogi, ir taip susijaudinau, kad baigiau jai tiesiog ant šlaunies, dar net nespėjęs pradėti veiksmo. Buvo žiauriai gėda“ - Vytas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.

Intymios išpažintys: nevykusios seksualinės fantazijos, kurių realybėje geriau nekartoti

Kartais realybė gali būti anaiptol ne tokia karšta, kaip seksualinės fantazijos. Ir mūsų skaitytojų istorijos - gyvas to įrodymas!

5 ženklai, kad tu jam svarbesnė, nei manai

Gražūs žodžiai ir apsikabinimai dar nereiškia, kad tu jam iš tiesų rūpi. Meilė gali slėptis mažuose, ne visuomet pastebimuose dalykuose.

Santykių trukmės testas: paskaičiuok, kiek metų judu būsite kartu

Ar įmanoma iš anksto apskaičiuoti, kiek laiko būsi kartu su savo dabartiniu savo partneriu? Tokį klausimą iškėlę leidinio „The Telegraph“ atstovai kreipėsi į mokslininkus ir paprašė jų sukurti meilės formulę.

Septynios vyro frazės, kurios išduoda jo melą

Kartais suprasti, kad esi apgaudinėjama, ne taip jau paprasta. Ypatingai, jeigu visa galva pasinėrei į santykių pradžios euforiją ir nenori net galvoti apie tai, kad šalia tavęs - tikras niekšelis. Nebūk naivi ir nepraleisk pro ausis to, ką jis tau sako - kai kurios frazės išduoda jo melą!