Sekso išpažintys: mano didžiausia nesėkmė lovoje

 (50)
Oi, kokių graudžiai juokingų istorijų lovoje nutinka... Dalinamės keliomis naujausiomis, kurias mums atskleidė COSMO skaitytojai ir laukiame tavo išpažinties.
seksas
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Po klubo merginą parsivedžiau namo. Labai nustebino, kai mergina pati paprašė, kad baigčiau jai į burną, o tuomet viską išspjovė tiesiog ant lovos. Likau visiškai apšalęs“ - Robertas.

„Su drauge bandėme pozą „69“. Ji taip įsijautė, kad būdama viršuje išsitiesė ir tiesiog atsisėdo man ant veido visu svoriu, nepalikdama galimybės išsilaisvinti. Dabar tai atrodo labai juokingai, bet tą minutę maniau, kad nori mane nužudyti“ - Airis.

„Vieną vakarą pamaniau nustebinsiu savo išrinktąjį oraliniu seksu. Visuomet būname susitvarkę, tačiau tą syk iš po jo trumpikių šmėkštelėjo gausus miškas. Nenorėdama įžeisti vaikino stengiausi nekreipti dėmesio į jo nesutvarkytus miškus. Po kurio laiko pajutau gerklėje plauką. Įsivaizduojate tą jausmą? Puoliau į vonią skalauti burnoje įstrigusio plauko, kosėjau, žiaugčiojau ir t.t. Mano draugas tikriausiai pamanė, kad nuo jo penio mane taip siaubingai supykino. Dabar jei norim gauti oralinio - susitvarkome“ - Rūta.

„Susipažinau su labai karštu vaikinu. Būdama šalia jo turėdavau save labai tramdyti, bet po kelių savaičių pasidaviau ir... Viskas truko pusę minutės. Žiaurus nusivylimas“ - Meilutė.

„Mano vaikinas nusprendė, kad pažadinti mane braukant peniu per lūpas yra puiki mintis. Jam pasisekė, kad prabudusi iš išgąsčio nenukandau jo pasididžiavimo“ - Vaida.

„Su vaikinu glamonėjomės, viskas buvo puiku. Bet tuomet jis mano krūtis pradėjo čiulpti kaip mažas vaikas. Toks jausmas, kad pasiilgo mamos krūties...“ - Nepatenkinta.

„Kažkada vaikinui mane maloninant pirštu iš "ten" išėjo oras ir pasigirdo tas nemalonus garsas lyg gadinčiau orą. Jis nesiliovė juoktis. Man buvo tikrai nesmagu“ - Žvaigždutė.

„Su draugu kartu buvome jau gal 2 metus. Nežinau, kas buvo atsitikę, bet jau kokį mėnesį neturėjome sekso. Vieną naktį prabudau ir išgirdau alsavimą iš vonios kambario. Pasirodo mano brangiausias vietoj to, kad mane išd*******, masturbuojasi vonioje žiūrėdamas porno per telefoną. Kodėl - paaiškinti taip ir nesugebėjo. Ačiū, tokio vyro man šalia nereikia“ - Raima.

„Būdama ant viršaus sugalvojau nulipti nuo vaikino. Galvojau, kad šone dar yra lovos, bet pasirodo klydau ir verčiausi ant žemės“ - Mėmė.

„Buvau dar labai jaunas ir tai buvo mano pirmieji kartai. Su mergina glamonėjomės nuogi, ir taip susijaudinau, kad baigiau jai tiesiog ant šlaunies, dar net nespėjęs pradėti veiksmo. Buvo žiauriai gėda“ - Vytas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Psichologas apie amžiaus skirtumą poroje: yra užslėptų psichologinių motyvų (16)

Dar prieš kelis amžius visuomenės požiūris į amžiaus skirtumą porose skyrėsi, tačiau šiandien jis tampa vis liberalesnis. Dažnai su kolegomis tenka diskutuoti, ar amžiaus skirtumas poroje yra normalus reiškinys? Šioje publikacijoje išreikšiu savo nuomonę bei patirtį, sako psichologas Erikas Siudikas.

Psichologas: kas laiko "negyvuose" santykiuose ir kodėl sunku išsiskirti

Prisimenu priešais save sėdinčią klientę. Ji vardu Eglė (vardas pakeistas, gautas klientės leidimas). Ne tik jos širdis, tačiau ir akys yra kupinos skausmo. Ji dalinasi savo išgyvenimais pasakodama gyvenimo istoriją, kuri jai pačiai yra unikali ir išskirtinė.