Sekso išpažintys: mano didžiausia nesėkmė lovoje

 (50)
Oi, kokių graudžiai juokingų istorijų lovoje nutinka... Dalinamės keliomis naujausiomis, kurias mums atskleidė COSMO skaitytojai ir laukiame tavo išpažinties.
seksas
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Po klubo merginą parsivedžiau namo. Labai nustebino, kai mergina pati paprašė, kad baigčiau jai į burną, o tuomet viską išspjovė tiesiog ant lovos. Likau visiškai apšalęs“ - Robertas.

„Su drauge bandėme pozą „69“. Ji taip įsijautė, kad būdama viršuje išsitiesė ir tiesiog atsisėdo man ant veido visu svoriu, nepalikdama galimybės išsilaisvinti. Dabar tai atrodo labai juokingai, bet tą minutę maniau, kad nori mane nužudyti“ - Airis.

„Vieną vakarą pamaniau nustebinsiu savo išrinktąjį oraliniu seksu. Visuomet būname susitvarkę, tačiau tą syk iš po jo trumpikių šmėkštelėjo gausus miškas. Nenorėdama įžeisti vaikino stengiausi nekreipti dėmesio į jo nesutvarkytus miškus. Po kurio laiko pajutau gerklėje plauką. Įsivaizduojate tą jausmą? Puoliau į vonią skalauti burnoje įstrigusio plauko, kosėjau, žiaugčiojau ir t.t. Mano draugas tikriausiai pamanė, kad nuo jo penio mane taip siaubingai supykino. Dabar jei norim gauti oralinio - susitvarkome“ - Rūta.

„Susipažinau su labai karštu vaikinu. Būdama šalia jo turėdavau save labai tramdyti, bet po kelių savaičių pasidaviau ir... Viskas truko pusę minutės. Žiaurus nusivylimas“ - Meilutė.

„Mano vaikinas nusprendė, kad pažadinti mane braukant peniu per lūpas yra puiki mintis. Jam pasisekė, kad prabudusi iš išgąsčio nenukandau jo pasididžiavimo“ - Vaida.

„Su vaikinu glamonėjomės, viskas buvo puiku. Bet tuomet jis mano krūtis pradėjo čiulpti kaip mažas vaikas. Toks jausmas, kad pasiilgo mamos krūties...“ - Nepatenkinta.

„Kažkada vaikinui mane maloninant pirštu iš "ten" išėjo oras ir pasigirdo tas nemalonus garsas lyg gadinčiau orą. Jis nesiliovė juoktis. Man buvo tikrai nesmagu“ - Žvaigždutė.

„Su draugu kartu buvome jau gal 2 metus. Nežinau, kas buvo atsitikę, bet jau kokį mėnesį neturėjome sekso. Vieną naktį prabudau ir išgirdau alsavimą iš vonios kambario. Pasirodo mano brangiausias vietoj to, kad mane išd*******, masturbuojasi vonioje žiūrėdamas porno per telefoną. Kodėl - paaiškinti taip ir nesugebėjo. Ačiū, tokio vyro man šalia nereikia“ - Raima.

„Būdama ant viršaus sugalvojau nulipti nuo vaikino. Galvojau, kad šone dar yra lovos, bet pasirodo klydau ir verčiausi ant žemės“ - Mėmė.

„Buvau dar labai jaunas ir tai buvo mano pirmieji kartai. Su mergina glamonėjomės nuogi, ir taip susijaudinau, kad baigiau jai tiesiog ant šlaunies, dar net nespėjęs pradėti veiksmo. Buvo žiauriai gėda“ - Vytas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Vaikinas tobulas, bet virtualiai man „neištikimas“

Ką daryti, jei vaikinas realybėje lyg ir ištikimas, bet virtualiame pasaulyje nelabai?

Nebesusišneku su vyru - ką daryti?

"Ar gali būti, kad mano vyras apsėstas? Kaip koks kipšas būtų į jį įlindęs – visas piktas, suirzęs, pykstamės ištisai, nesuprantu, kas darosi… O gal meilužę turi? Ką man daryti, kad grįžtų mano normalusis vyras? Ar tikrai turi būti išbandymų mūsų santykiuose?"

Psichologė paaiškino, kas trukdo susirasti antrą pusę

Noras surasti partnerį yra natūralus ir suprantamas. Kai jo įgyvendinti nepavyksta, kyla klausimai: Kodėl?.. Kas su manimi ne taip?.. Siūlyčiau juos esmingai papildyti dar vienu klausimu: ką galėčiau padaryti, kad situacija pasikeistų?

Psichologė Jurga Dapkevičienė - apie tikrąsias nesutarimų poroje priežastis

Ginčai poroje gali būti tiek tarpasmeninių, tiek vidinių konfliktų pasekmė. Remiantis geštaltine psichoterapija, problemos kyla dėl neužbaigtų situacijų – nepatenkintų poreikių, neišreikštų jausmų.