Santykių suderinamumas pagal gimimo dieną

© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jei tiki numerologiniais dalykais, tikriausiai esi girdėjusi pačių įvairiausių būdų, padedančių apskaičiuoti santykių suderinamumą. Internetinis puslapis tarot.com pataria atkreipti dėmesį, kokią dieną judu esate gimę – lyginę ar nelyginę. Tik nepamiršk, kad pasmalsauti smagu, bet aklai tikėti nereikėtų!

Taigi, jeigu abu gimėte lyginėmis dienomis (2-rą, 4-tą, 6-tą ir t.t.) - jums labai pasisekė! Jūsų norai, skoniai, požiūriai ir kiti esminiai dalykai sutampa, todėl santykiuose retai kyla problemų dėl smulkmenų. O jeigu tam tikrose vietose nuomonės išsiskiria – jūs abu puikiai žinote, kas yra kompromisai. Apskritai lyginiai skaičiai priskiriami moteriškajam pradui, todėl nestokojate švelnumo, atlaidumo, supratingumo. O tai labai svarbu kuriant darnius santykius. Tokioje sąjungoje nėra ko baimintis, nebent... monotonijos ir nuobodulio. Juk visiems bent retkarčiais reikia šiokių tokių audringesnių emocijų!

Šiek tiek sudėtingiau sekasi toms poroms, kuriose vienas gimęs lyginę dieną, kitas – nelyginę. Santykių pradžioje kyla įvairiausių nesusipratimų – kaip suprasti vieną ar kitą antrosios pusės pasisakymą, gestą ar veiksmą? Ir nereikėtų tikėtis, kad po 20-30 kartu pragyventų metų viskas stos į savas vėžes. Jūs tiesiog skirtingi, bet tai turi savų privalumų! Norint išsaugoti santykius reikės nemažai kantrybės, išmokti nusileisti bei kartais patylėti, tačiau nuobodu jums tikrai niekada nebus. Pasikandžiosit, pasimyluosit, vėliau ir vėl įgnybsit vienas kitam. Monotonija jums tikrai negresia, tačiau turite išmokti daugiau galvoti apie antrosios pusės poreikius!

Jeigu abu gimėte nelyginėmis dienomis, turėtumėte džiaugtis stabiliais, tačiau ne visai ramiais ir monotoniškais santykiais. Nelyginiams skaičiams būdingos vyriškos charakteristikos, valdingumas, griežtumas, todėl ir tarp jūsų kyla šiokių tokių pasipriešinimų, bandymų parodyti savąjį aš. Tai nereiškia, kad konfliktuojate, tiesiog nesate iš tų, kurie patylėtų ar viską praleistų pro ausis. Bet mokate į viską pažvelgti racionaliai, o tai ir gelbėja kritinėmis situacijomis.

Jeigu poroje kuris nors iš jūsų gimęs 7-tą, 14-tą, 21-mą arba 28-tą dieną, santykiai turėtų būti labai įdomūs. Tiksliau – arba vienas iš partnerių išmoks nusileisti, arba vyks nuolatiniai konfliktai ir kova dėl valdžios. Tiesiog skaičius 7 ir visi jo kartotiniai (14, 21, 28) yra labai stiprūs, todėl šiomis dienomis gimę žmonės imasi iniciatyvos, visuomet nori pirmauti ir stengiasi įrodyti savo tiesas. Jie turi vadovavimo gyslelę, kuri pasireiškia tiek darbuose, tiek santykiuose, taigi norint išvengti pykčių, teks mokytis priimti jų nuomonę, nors ji ir ne visuomet teisinga. Jeigu abu partneriai gimė šiomis dienomis – santykiai turėtų būti labai kūrybiški ir dinamiški.

Yra dar vienas labai stiprus skaičius – 29. Gimusieji šią dieną yra labai ambicingi ir įprastai gyvenime pasiekia itin daug. Tačiau gyventi su jais nėra lengva – užsispyrę, neketinantys nusileisti net ir tuomet, kai patys žino esantys neteisūs, kategoriški... Savybės, kurias pakęsti galėtų tikrai ne kiekvienas.

Taip pat vertėtų atkreipti dėmesį ir tiems, kurie gimė 18-tą dieną arba turi šią dieną gimusią antrąją pusę. Skaičius 18 vadinamas „velniškuoju“ (susideda iš trijų šešetų). Jis atneša linksmybes, turtus ir karjerą, tačiau tuo pačiu nuolatos stumia į pavojus. Taigi jeigu tavo antroji pusė gimė šią dieną – turi būti atsvara jo nesibaigiančiai energijai ir kartais priversti spausti stabdį, taip apsaugojant nuo gresiančių problemų.

Meilė

Kaip myli skirtingi Zodiako ženklai

Avinai myli aistringai ir labai stipriai - gali viską atiduoti, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Liūtams meilė trenkia kaip žaibas, tačiau net ir jis neišmuša blaivaus proto. Paskaityk, kaip myli tavo Zodiako ženklas!

Sekso pozos: 3 karšti variantai šuniuko paįvairinimui

COSMO jau ne kartą savo skaitytojų klausė, kurios sekso pozos - pačios mėgstamiausios. Ir kiekvieną kartą populiariausių trejetuke atsidurdavo „šuniuko“ poza - tiek vyrų, tiek moterų tarpe!

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai (2)

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.