Santykių ekspertė pataria: kaip išgyventi vyro vienos nakties nuotykį

 (77)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Su vyru esam vedę 3 metus, prieš tai tiek pat laiko draugavom. Turim pusantrų metų dukrytę. Santykiai visada buvo geri. Pasipykdavome kaip tradicinė pora, bet greit susitaikydavome. Tačiau nesenai sužinojau, kad jis komandiruotėje permiegojo su viena firmos darbuotoja iš užsienio padalinio. Ta gražuolė nepasigėdijo atsiųsti jam žinutę apie smagiai praleistą laiką.

Vyras atsiprašinėjo ir prisiekinėjo, kad tai buvo tik vienas kartas, kad jis buvo išgėręs ir blaiviai nemąstė ką daro. Sako, kad aš jam svarbi ir kad jis gailisi dėl šio poelgio. Bet aš po tos žinutes nerandu savyje vietos. Pradėjom labai pyktis. Pastoviai jam priekaištauju. Jei tik užtrunka valandą darbe, iškart jį užsipuolu, prikišu, kad ne darbe buvo, o su mergom davėsi. Žodžiu savijauta klaiki, šeimoje baisi atmosfera ir aš nežinau ar sugebėsiu tai pamiršti ir atleisti.

Visa mūsų šeimos idilė sugriuvo. Nežinau ką daryti. Mąstau apie skyrybas, nes man šeima yra šventas dalykas, o kai į ją įsiveržė trečias asmuo, toks jausmas, kad viską supurvino ir sudarkė. Šlykštu pagalvoti, kad jis mylėjosi su kita. Po tos žinutes net prisileisti jo negaliu prie savęs. Bet kai pasižiūriu kaip jis gražiai elgiasi su dukrele, koks jis puikus tėvas, apima abejonės. Todėl ir kreipiuosi į jus. Prašau, patarkit, kaip man pasielgti šioje situacijoje? Ką man daryti?

ATSAKO SANTYKIŲ EKSPERTĖ
Inga Aukštakojienė
Tobulasjausmas.lt autorė

Pradėkim nuo to, kad joks trečias asmuo į jūsų šeimą neįsibrovė. Galbūt ji įsibrovė į tavo mintis ir vaizduotę, bet realiai ji neegzistuoja dabartyje. Tai jau liko praeityje.

Suprantu, kad neištikimybė yra labai jautri ir aštri tema. Kaip ir tai, kad kiekvienas atvejis yra individualus, su savais niuansais ir skirtingomis žmonių asmenybėmis. Tavo atveju, tai tik vienos nakties nuotykis. Sakau „TIK“ nes tai yra menkiausia neištikimybės forma tarp įvairių neištikimybės formų. Be kita ko esti dar kelios lengvinančios aplinkybės: 1.Vyras buvo neblaivus. 2. Tai pirmasis kartas. 3. Vienkartinis nuotykis.

Pakomentuosiu kiekvieną punktą atskirai.

1. Nors tai, kad jis buvo neblaivus, nėra pasiteisinimas, vis tik faktas, jog apsvaigusiam žmogui sunku mąstyti racionaliai, todėl paaštrėja instinktyvioji žmogaus individo pusė, pvz. noras daugintis. Tai, kad sąmonė buvo aptemusi dėl alkoholio poveikio reiškia ir tai, kad sprendimas pasimylėti nebuvo iš anksto sąmoningai suplanuotas. Vyras pernelyg atsipalaidavo ir susiklosčius tam tikroms aplinkybėms (viliojanti moteris + svetima aplinka) jis pasidavė pagundai.

2. Nors nėra garantijų, kad tai faktiškai pirmasis neištikimybės atvejis, bet pirmasis toks, kuris buvo demaskuotas. Gyvenime žmonės neretai iš pradžių padaro, o po to pagalvoja ką padarė. Po šio įvykio vyras pamatė, kaip stipriai jūsų santykius paveikė jo neapgalvotas poelgis. Ši patirtis ateityje leis jam spręsti kaip elgtis: pasiduoti pagundai dėl akimirkos malonumo ir rizikuoti netekti savo brangios šeimos arba susilaikyti silpnumo akimirką ir išvengti šeimyninės dramos. Tik jei antras šansas nebus teisingai išnaudotas, tuomet galima daryti prielaidas, kad tai jau žmogaus asmenybės bruožas (periodiškai mėgautis kūniškais malonumais už šeimos ribų), o ne gyvenimo klaida.

3. Tai nebuvo ilgalaikis romanas,kai žmogus sąmoningai ir periodiškai „suka į kairę“. Ilgalaikio romano demaskavimas jau savaime reiškia, kad žmogaus išdavystė buvo ne tik kūniška, bet ir dvasiška (emocijos, pasimatymai, geras laikas kartu ir t.t.). Tuo tarpu vienos nakties „paslydimas“, kartais būna staigmena pačiam veiksmo dalyviui („niekada nemaniau, kad galėčiau taip pasielgti“). Pasikartosiu: visi darome klaidų ir visi esam verti suteikto šanso pasitaisyti.

Siūlyčiau atkreipti dėmesį į savo gyvenimo vertybes. Kiekvienas žmogus renkasi, kas gyvenime jam yra svarbiau: meilė ir šeima, ar pažeisto ego reanimavimas? Sugebėjimas atleisti ar principai ir kerštas? Pamąstyk ar kažkoks atsitiktinis seksas turi tokią pačią vertę kaip ir šeima bei bendro vaiko auginimas? Ar verta seksą su kažkokia nereikšminga moterimi iškelti iki aukščiausios vertybių padalos ir lengva ranka išsižadėti tikrosios vertybės – šeimos? Ar žmogus prisipažinęs suklydęs ir prašantis atleidimo vertas tokios bausmės, nesuteikiant antro šanso pasitaisyti? Pamąstyk ar tavo dukra užaugusi padėkos tau už tai, kad dėl savo nuoskaudų ir nesugebėjimo atleisti, nesuteikei jos tėvui nė menkiausio šanso pasitaisyti ir atėmei iš jos galimybę užaugti pilnoje šeimoje? Pamąstyk apie tai, prieš padarant lemiamą sprendimą.

O visoms moterims, atsidūrusioms panašioje situacijoje, noriu priminti vieną svarbų dalyką: jei jūsų vyras nesugebėjo atsispirti viliojančiai pagundai už šeimos ribų, tai tikrai nereiškia, kad jo meilė jums staiga dingo, o jūs tapote prastesnė nei buvote. Tokioje situacijoje pati moteris save sumenkina, sureikšmina tą, kuri tebuvo momentinio pasitenkinimo įrankis.

Jei nežinai kaip pasielgti susiklosčiusioje situacijoje, ar nesupranti kodėl vienaip ar kitaip elgiasi tavo antra pusė, siųsk savo problemos aprašymą mums arba rašyk tiesiogiai Ingai. Į visus skaitytojų klausimus bus atsakyta COSMO portale ar privačiai į pateiktą el.paštą.

Klaida. Jūsų naršyklė nepriima sausainėlių (cookies).

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Moterys atskleidė, kodėl jos nenori sekso su savo vyrais

Anksčiau ar vėliau tai nutinka kiekvienuose santykiuose. Ir nieko baisaus, jeigu kartelį ar kitą aistrų bioritmai nesutapo. Kur kas blogiau, kai žodelis „ne“ tampa nuolatiniu seksualinio gyvenimo palydovu.

„Noriu išgirsti tavo orgazmą“: 8 vyrų geismą žadinančios frazės

Kalbėti sekso temomis ne visada būna paprasta, ypatingai, pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...