Santykių ekspertė pataria: ką rinktis - meilužį ar vyrą?

 (71)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Įsimylėjau savo meilužį. Pati esu ištekėjusi, bet nesėkmingai. Meilužis - išsiskyręs. Bendrauti pradėjom prieš pusmetį. Po pirmojo suartėjimo nutariau viską pamiršti, neatsakinėjau į jo SMS, skambučius. Bet po kiek laiko neatsispyriau - atsakiau. Susitikom. Taip tęsiasi mūsų bendravimas iki šiol.

Matau jo žvilgsnį, jo aistrą, vos man prisilietus jis visas virpa, šiurpsta. Bet jis vis kartoja, kad aš ištekėjusi, kad tai tik žaidimas, viskas praeis. Bet matau, kad jis gniaužia savyje jausmus. Ar galėtų būt, kad jis neprisipažįsta apie savo jausmus tik todėl, kad esu ištekėjusi?

Mano jausmai auga. Kuo toliau, tuo sunkiau išsiskirti po pasimatymo. Grįžti į realybę. Mąstau apie skyrybas. Bet neapsisprendžiu. Gal jūs patartumėte kaip man elgtis toliau? Ką daryti? Iš anksto dėkoju.

ATSAKO SANTYKIŲ EKSPERTĖ
Inga Aukštakojienė
Tobulasjausmas.lt autorė

Ar galėtų būti, kad jis gniaužia savo jausmus? O ko jam gniaužti? Galvojat vyras, kuris myli moterį ir gauna iš jos meilės atsaką, nesieks mylimosios vien dėl to, kad ji turi vyrą? Anaiptol. Niekas nesutrukdys vyrui siekti mylimos moters žinant, kad ir ji jį myli.

Prisiminkit ar jis ką nors kalbėjo apie jūsų galimą bendrą ateitį? Ar kalbėjo, kad norėtų, jog būtumėte šeima? Ar reiškė nepasitenkinimą tuo, kad jūs esate ištekėjusi? Įtariu, kad ne. Vyrai, kurie nori turėti moterį visą, daro kažką, kad tai taptų realybe. Jei tos pastangos neduoda vaisių ir akivaizdu, kad mylima moteris nenori skirtis su savo esamu vyru ir kurti bendrą gyvenimą kartu, jie pasitraukia iš tokios moters gyvenimo, nes jiems per skaudu ja dalintis su kitu vyru. Kai tokie vyrai nenori moters kaip žmonos ir savo gyvenimo bendrakeleivės, jie tenkinasi meilužio vaidmeniu ir taipogi naudojasi meilužės paslaugomis. Tokie santykiai jiems labai priimtini, juk moraliai jie yra laisvi nuo įsipareigojimų, o tuo pačiu gauna savo dozę seksualinių malonumų su moterimi.

Tokios jo kalbos kaip: „Tai tik žaidimas, viskas praeis“ savotiškai provokuoja jūsų jausmus, nes suveikia atvirkštinė psichologija. Kiekvienam vyrui malonu girdėti, kad jis moteriai reikalingas, kaip jinai jo nori, kad jis vienintelis toks nepakartojamas ir geriausias iš visų. Tokie žodžiai glosto jo ego, ypatingai, kai tas vyras žino, kad jis nėra vienintelis vyras moters gyvenime. Bet kaip supratau, ši padėtis jūsų meilužį tenkina.

Kaip jums elgtis? Aš tikrai nerekomenduočiau ardyti šeimyninio gyvenimo vardan aistros vyrui, kuriam jūs esate tik seksualinis žaisliukas. Manau, kad reikėtų labiau pasigilinti į jūsų šeimos problemas. Kodėl jūsų santuoka nėra laiminga? Kodėl jums reikalingas meilužis? Ar tikrai neįmanoma atkurti tos meilės, dėl kurios jūs susituokėt?

Taipogi, kaip šios srities specialistė, nepatariu išsiduoti vyrui apie santykius su meilužiu. Kol jūs nežinot, kaip toliau klostysis šeimyniniai santykiai, tol nevertėtų kelti audros sutuoktinio galvoje. Tai yra jūsų asmeninė gyvenimo patirtis ir jūsų atsakomybė dėl to, kur jus visa tai nuves.

Moterys, kurių gyvenime netikėtai atsiranda meilužis, dažniausiai mano: „Va. Va čia tai aistra, va čia tai meilė. Ir jei savo vyrui viso to nejaučiu, tai gal aš jo ir nebemyliu“. Neretai moterys, atsidūrusios tokioje situacijoje, aistrą tapatina su meile, kai tuo tarpu vyrai puikiai geba skirti kur aistra, o kur meilė. Bet jei jūs prisimintumėte savo santykių pradžią su esamu vyru, manau ir jūsų meilės istorijoje galima būtų aptikti tą stogą raunančią trauką vienas kitam.

Įsimylėjimas, chemija, trauka... Visi tie „dalykėliai“ labai gerai tarpsta santykiuose, kuriuose nėra buities ir rutinos. Tačiau, kaip žinia, bet kokia chemija išgaruoja, kai santykiai įsibėgėja ir pereina į kitą etapą. Tai nėra amžina. Žinoma, žmogaus psichiką tai veikia kaip narkotikas. Dėl to jūs dabar ir negalit nurimti. Nes norisi tai pajausti vėl ir vėl...

Patariu neskubėti priiminėti kažkokių fatališkų sprendimų. Pamąstykite, ar norėtumėte dabar skirtis su vyru, jei jūsų gyvenime nebūtų meilužio? Ar išeitumėte į niekur? Taipogi siūlau pabandyti įsivaizduoti, kad jūsų vyras jus šiandien paliko pasakęs, kad susirado kitą. Panardinkite savo psichiką į šią iliuziją ir pajauskite. Ar jums palengvėjo, kad jis jus paliko? Ar vis tik pasidarė labai apmaudu? Gal atsakymai į šiuos klausimus jums padės labiau save suprasti.

Na, o tos, kurioms sunku pačioms susigaudyti savo jausmuose, nes protą temdo emocijos, kreipkitės į mane, aš padėsiu jums suprasti save, savo emocijas ir susigrąžinti vidinę ramybę.

Jei nežinai kaip pasielgti susiklosčiusioje situacijoje, ar nesupranti kodėl vienaip ar kitaip elgiasi tavo antra pusė, siųsk savo problemos aprašymą mums arba rašyk tiesiogiai Ingai. Į visus skaitytojų klausimus bus atsakyta COSMO portale ar privačiai į pateiktą el.paštą.

Klaida. Jūsų naršyklė nepriima sausainėlių (cookies).

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.