Santykių ekspertė: kaip netapti naivia virtualaus mergišiaus auka

 (2)
Santykių ekspertė: kaip netapti naivia virtualaus <span style="color: #c00000;">mergišiaus auka</span>
© Fotolia nuotr.

Laba diena, prieš mėnesį man per Feisbuką į draugus pasiprašė užsienietis. Priėmiau, jis parašė padėkos laišką ir nuo to viskas prasidėjo. Beveik kiekvieną vakarą susirašome, jis man prisipažino, kad mane pamilo. Rašo labai meilius laiškus, vadina mane ,,mano meilė“, žada viską padaryt, kad mes susitiktume. Jaučiuosi kaip sapne, pirmą kartą tokioje situacijoje. Ar taip gali būti? Kaip man elgtis?

ATASAKO SANTYKIŲ EKSPERTĖ
Inga Aukštakojienė
Tobulasjausmas.lt autorė

Į tokias situacijas, kurioje tu dabar esi, papuola vis daugiau ir daugiau naivių lietuvaičių. Socialinių tinklų atvertos sienos suteikė didesnes galimybes užsieniečiams pramogauti su gražiomis, žydraakėmis, šviesiaplaukėmis europietėmis, kurios vis dar jautriai reaguoja į vyrų dėmesį ir šilumą.

Jei klausi ar normalu jausti romantiškus jausmus žmogui, kurio realybėje nesi mačius. Taip, tai yra normalu.

Tu priimi tau adresuojamus meilius žodžius ir tavo psichika į juos reaguoja lygiai taip pat kaip reaguotų į realaus žmogaus, realiai ištartus. Visa tai sumiksavus su vaizduotėje kuriamomis fantazijomis gaunasi reali euforija, pakylėjimas ir įsimylėjimo jausmas. Tai normalu, nes kiekvienas žmogus jaučiasi nuostabiai, kai jis jaučiasi mylimas.

Kita vertus, tokiais virtualiais lovelasais nevalia pasitikėti. Dažniausiai jiems tai yra tiesiog virtuali, jaudulį kelianti pramoga, arba kelialapis į seksualiai greit atsiduodančių, gražiųjų lietuvaičių šalį su tikslu pasilinksminti. Tokius aš paprastai vadinu sekso turistais arba virtualiais emociniais dirgikliais. Jie moka giedoti gražias giesmeles, žodžiais pakylėti moterį iki emocinių aukštumų, sureikšmint ją, suteikti galimybę pasijausti pačia pačiausia ir tokiu būdu pasiekti savo tikslus.

Viskas šioje vietoje būtų nuostabu, jei mergina, atsidūrusi tokioje situacijoje nepamirštų blaiviai mąstyti. Jei sugebėtų tokį dėmesį išnaudoti tik savo savivertei ir pasitikėjimui savimi pakelti, iš to būtų galima labai daug išlošti. Nes įsimylėjusi ir mylima moteris pražysta. Jos akys pradeda švytėti, išorė gražėti. Ji lengvai realybėje tampa priešingos lyties traukos objektu, kas be jokios abejonės padeda susirasti antrą pusę.

Tačiau taip nėra. Lietuvaitės linkusios prisirišti prie žmogaus, kuris suteikia tą nuostabų euforijos jausmą. Jos įtiki meile ir pradeda naiviai tikėti tokių vyrų pažadais. O jie, savo ruožtu, išties moka žadėti, moka kurti pseudo ateities planus, kuriais įsimylėjusi mergina nori tikėti ir tiki. Emocijos tokiam žmogui aptemdo protą ir to pasekoje pradedama ignoruoti realybė. O kokia ta tikroji realybė? Ta, kad mergina tiki visa ta stebuklinga pasaka, eikvoja savo laiką tikėdama pažadais ir tampa tokio žmogaus marionete-žaisliuku-auka. Viso to pasekmė: prarastas laikas, pažeista psichologija ir atsiradusi baimė pasitikėti priešinga lytim.

Visas merginas ir moteris, atsidūrusias panašioje situacijoje, aš norėčiau perspėti, kad reali meilė nėra įmanoma virtualybėje. Kad visa tai yra tik jūsų vaizduotės sukurtas miražas nes tuo tikėti yra malonu, gera ir jauku... Tai veikia kaip narkotikas jūsų psichikai. Ir to atsisakyti tampa beprotiškai sunku. Juolab, kad tautiečiai nepasižymi tokiu pakylėjančiu iškalbingumu.

Kai mergina ar moteris susiduria su tokia situacija ir susipainioja savo jausmuose (o tokių yra tikrai nemažai), aš visada patariu vadovautis vyro veiksmais, o ne jo tariamais žodžiais. Logiškai dėlioti faktus ir iš to daryti išvadas. Taipogi nepamiršti vieno svarbaus momento: kai vyras susidomi moters asmenybe jis ir domisi ja kaip asmenybe, ir seksu su ja užsiiminėja realiai, o ne virtualiai. Kai moteris vyrui reikalinga tik seksualiniams poreikiams patenkinti, tuomet jis ja naudojasi, kaip seksualiniu dirgikliu ir visuomet virtualų pokalbį veda link to. Tad būkite budrios ir mokėkite pasinaudoti tokia situacija, o ne būti jos auka.

Jei nežinai kaip pasielgti susiklosčiusioje situacijoje, ar nesupranti kodėl vienaip ar kitaip elgiasi tavo antra pusė, siųsk savo problemos aprašymą mums arba rašyk tiesiogiai Ingai. Į visus skaitytojų klausimus bus atsakyta COSMO portale ar privačiai į pateiktą el.paštą.

Klaida. Jūsų naršyklė nepriima sausainėlių (cookies).

Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Meilė

Pačios intymiausios merginų išpažintys apie didžiausią malonumą lovoje (31)

Apie šią pergalę svajoja daugybė vyrų ir pačios moterys. Daugelis to nėra patyrę, todėl sako, jog tai mitas arba pornografinių filmų apgaulė. Tačiau tai nėra mitas. Tai yra tiesa. Ir vienas iš didžiausių ir įspūdingiausių malonumų, kuriuos gali patirti moteris. Kalbame apie moterų ejakuliaciją, kitaip dar vadinamą skvirtingu (angl. squirting).

Vienuolika požymių, kad jis tuoj pasipirš (7)

Nors tai tarsi ir savaime suprantama, vistiek reikia pasakyti, kad bet kurio iš šių požymių nederėtų priimti kaip šimtaprocentinės garantijos, kad jis netrukus užduos lemiamą klausimą. Neskubėk pulti džiaugtis, jeigu tavo vaikino elgesyje aptiksi kelis iš šių požymių. Visada viskam galima rasti ir kitų paaiškinimų. Tačiau ar tai reiškia, kad jis galėtų netrukus tau pasipiršti, ypač jeigu daug iš žemiau išvardintų dalykų daro? Labai tikėtina.

8 požymiai, kad radai vyrą, kuris nesiliaus tavęs mylėti (47)

Vyras – tai žodis, išreiškiantis stiprybę, drąsą ir tuo pačiu neapsakomą jautrumą. Tačiau vyriškumo samprata labai pakito ir, galima sakyti, netgi sumenko lyginant su ankstesniais laikais.