Santykių ekspertė: ieškant vyro nepakanka būti gražia ir protinga

 (38)
santykiai
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Man 36 metai, esu patraukli, išsilavinusi, komunikabili ir t.t. Atrodo, lyg ir nieko netrūksta. Matau kaip vyrai nužvelgia, atsisuka, ryja seiles, bet niekas neužkalbina. Kodėl taip yra? Kas trukdo? Ką reikia keisti, o gal nieko?

ATASAKO SANTYKIŲ EKSPERTĖ
Inga Aukštakojienė
Tobulasjausmas.lt autorė

Atsakymų, kodėl taip yra – ne vienas. Visų pirma, pradėkim nuo to, kad prieiti prie gražios ir pasitikėjimą savimi spinduliuojančios moters vyrams visais laiko buvo, yra ir bus didelis iššūkis. Kuo vyresnis vyras, tuo jautriau jo ego reaguoja į atstūmimą. Ypatingai, jei atstumia graži, patraukli moteris. Todėl vengdami šio nemalonaus pojūčio, jie nerizikuoja.

Kitas svarbus niuansas: atsiradus internetui, internetinių pažinčių galimybei, pažintis gatvėje, parduotuvėje, bibliotekoje, kavinese ar kitose viešose vietose, galima būtų nurašyti istorijai. Kodėl? Vyrams lengviau užmegzti pažintį tam tikrose svetainėse, nes socialinėse paskyrose matosi, jog moteris šiuo metu laisva. Net jei pataikytų ant tokios, kurios pažintys jau nebedomina, gauti neigiamą atsakymą virtualiu būdu nėra taip skausminga, kaip žiūrint tiesiai į akis.

Moteris, kuri išmaniųjų technologijų amžiuje vis dar ignoruoja virtualiu būdu rezgamas pažintis, stipriai sumažina savo galimybes susirasti partnerį. Tokioms moterims lieka pažintys per darbą, bendrus pažįstamus, gimines, vakarėlius, pasisėdėjimus baruose ir panašiai.

Ką reikią daryti, norint, kad vyrai prieitų, užkalbintų ir inicijuotų pažintį? Signalizuoti apie šį norą savo kūno kalba, žvilgsniu ir netgi mintimis. Geriausiai apie tai pasako šypsena, tiesus žvilgsnis į akis ir lengvas flirtas. Tačiau net ir tai negarantuoja, kad sužavėtas vyras iš didelės simpatijos ir jaudulio (kurį jie patiria bendraudami su gražia nepažįstama) sugebės paprašyti kontaktų. Tokioje situacijoje nebūtų klaida jam padėti, pačiai paliekant savo kontaktus. Išdidumas ir užsisenėjusios nuostatos - ne pats teisingiausias sprendimas.

Šiais laikais nėra svarbu, kas inicijuoja pažintį. Moterys klaidingai mano, jog pirmos išreikšdamos norą susipažinti, jos neva save siūlo. Tokios moterys tiesiog žino ko nori, pasitiki savimi ir moka iš gyvenimo pasiimti tai, ko joms reikia. Didesnė klaida yra vaidinti, kad joms tai neaktualu.

Moteris turėtų būti lengvai prieinama, bet sunkiai pasiekiama. Tačiau dažniausiai būna atvirkščiai. Jos pastato storą neprieinamumo sieną, kuri išreiškiama šaltumu, abejingumu ar netgi arogantiška povyza. O jei tik atsiranda vyras, kuris sugeba pro tą sieną prasibrauti - jos išsyk išsilydo.

Dėl to, kad patraukli, išsilavinusi, gerai atrodanti, brandi, bet dar jauna moteris yra vieniša - ne vyrų bailumo problema. Problema pačioje moteryje. Jos mąstyme. Kai man tokia moteris pasako, kad nėra vyrų ar visi jie netikę,– aš mielai pateikiu aibę pavyzdžių, kaip apsukresnės, gudresnės, pozytivesnės ir netgi ne tokios gražios sugeba pritraukti norimus vyrus į savo gyvenimą (ir net keletą iš karto) vien DĖL TAM TIKRO MĄSTYMO, POŽIŪRIO IR NETGI MINČIŲ.

Jos niekada nesako, kad normalių vyrų nėra ir kad visi vyrai kiaulės. Jos tiesiog tokius ignoruoja, nesureikšmina ir išsyk pamiršta. Tokios moterys iš savęs skleidžia fluidus, kuriems vyrai negali būti abejingi. Tokioms moterims gyvenime vyrų netrūksta jokiame amžiuje. Apie tokias sako: „nežinau, ką ji tokio turi, bet nerealiai traukia.“

Neužtenka vien grožio, madingų rūbų ir geros mašinos, tam, kad į savo gyvenimą pritrauktumėt norimą vyrą. Reikia vidinio grožio ir turtingumo, kad moteris skleistų iš savęs šilumą, meilę ir pozityvumą. Išorinis grožis reikalingas akims, o vidinis - traukai ir išlaikymui.

Jei nežinai kaip pasielgti susiklosčiusioje situacijoje, ar nesupranti kodėl vienaip ar kitaip elgiasi tavo antra pusė, siųsk savo problemos aprašymą mums. Į visus skaitytojų klausimus bus atsakyta COSMO portale ar privačiai į pateiktą el.paštą.

Klaida. Jūsų naršyklė nepriima sausainėlių (cookies).

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.