Šalin rankas nuo telefono!

Kartais aistra liepsnojantys tekstiniai pranešimai gali užgesinti net stipriausią simpatijos kibirkštį. Kad išvengtum tokios greitos santykių baigties, įsidėmėk, kada verčiau traukti rankas nuo telefono.
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Nors virtualus ryšys jau seniai tapo norma, ekspertai teigia, kad tarp porų labiau nei kitos elektroninio bendravimo formos populiarėja būtent tekstiniai pranešimai. Taigi nenuostabu, kodėl sužavėta simpatingo vaikino nenustoji miklinusi pirštukų net ir draugių būrelyje.

Tačiau būk atsargi: didžiulis tekstinis dėmesys (vadinsime tai DTD) kelia pavojų tavo ką tik užmegztiems santykiams. Vaikinai teigia, kad per dažnai maigydama telefoną tu juos gąsdini ir verti siųsti skubotus, neapgalvotus atsakymus. Kad neužsiklijuotum DTD maniakės etiketės, įsidėmėk, kada tekstiniai pranešimai iš nuostabių jam gali tapti atgrasūs.

Po kelių pirmųjų pasimatymų. Žinome, kaip knieti dar kartą priminti vaikinui, koks nuostabus buvo judviejų pirmasis (ar pirmieji) pasimatymai. Tačiau pasinaudojusi galimybe jį pasiekti keliais telefono mygtukų paspaudimais, ne tik sudarysi nekantrios merginos įvaizdį, bet ir sumažinsi pirmojo susižavėjimo džiaugsmą: psichologų teigimu, lengvai pasiekiami dalykai silpnina malonaus laukimo jauduliuką. 

Po kelių taurių vyno. Kol išmaniajame telefone nėra įdiegtas alkotesteris, pati gali spręsti, ar gera mintis vaikinui siųsti nedviprasmius siūlymus tavimi mėgautis čia ir dabar. Kone visi vaikinai sutinka: jiems nekelia didelio malonumo lengvai prieinamos merginos. Reikšk savo fantazijas subtiliau ir leisk naujajam pažįstamam dėl tavęs labiau paprakaituoti.

Po pykčio priepuolio. Mus erzina, kai vaikinai, užuot žaibiškai atsiuntę atsakymą, užsiima kitais reikalais, ar, dar blogiau, neskambina keliolika valandų. Tačiau tai ne priežastis siųsti žinutę „Kur, po velnių, tu dingai?!“ – šitaip neapgalvotai elgdamasi atrodai mažų mažiausia nekantri ir valdinga. Nepasitenkinimo kupinais pranešimais nebombarduok nei seno draugo, nei naujo vaikino – sudaryk iliuziją, kad taip pat turi ką veikti, užuot ištisas valandas budėjusi prie telefono.

Po hormonų audros. Esi girdėjusi, kad kiekvieną vaikiną kaitina tekstiniai pranešimai, kaip savo seksualines fantazijas įgyvendintum ant jo darbo stalo. Tačiau šiuo patarimu naudokis retai ir atsargiai: dažnos karštos žinutės ilgainiui nustos kaitinti vaikinui vaizduotę, neretai netgi gali jį išmušti iš vėžių – įsivaizduok, jis skaito metų finansinę ataskaitą prieš konservatyvią auditoriją ir gauna iš tavęs nešvankią žinutę. Kad ir kaip gerai būtų parengta ataskaita, ilga pauzė jam gali kainuoti reputaciją. 

Po sumanymų pašmaikštauti. Subtili ironija ir humoro jausmas – puikios savybės bendraujant tiesiogiai, tačiau tekste pašmaikštavimai gali atrodyti šiurkščiau, nei norėtum. Nepadės nei emocionalūs besišypsantys veidukai, nei šauktukai – vaikinai, ypač jautresni, gali greitai įsižeisti. 

Po kelių pranešimų tą pačią dieną. Taip, tekstiniai pranešimai santykių pradžioje yra visiškai normali bendravimo forma, ypač kai vaikinui, su kuriuo ką tik susipažinai, droviesi prisipažinti, kad juo žaviesi. Tačiau įsidėmėk: tekstiniai pranešimai neturi pirmauti prieš pokalbius telefonu ar susitikimus. Vaikinai tikina, kad jiems mieliau iš tavęs išgirsti pasakojimą apie naujausius įvykius, užuot gavus pavėluotą žinutę be realių emocijų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

4 prisilietimai, kurie jį sujaudins

Kas geriau gali pakomentuoti vyro elgesį, nei patys vyrai? Santykių ekspertas, meilės guru Matthew Hussey pataria, kaip paprasčiausiais prisilietimais gali pakaitinti jo kraują.

Moterys atskleidė, kodėl jos nenori sekso su savo vyrais

Anksčiau ar vėliau tai nutinka kiekvienuose santykiuose. Ir nieko baisaus, jeigu kartelį ar kitą aistrų bioritmai nesutapo. Kur kas blogiau, kai žodelis „ne“ tampa nuolatiniu seksualinio gyvenimo palydovu.

„Noriu išgirsti tavo orgazmą“: 8 vyrų geismą žadinančios frazės

Kalbėti sekso temomis ne visada būna paprasta, ypatingai, pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.