Prarasti nekaltybę iš naujo: 3 atviri pasakojimai apie pirmuosius sekso pojūčius po lyties pakeitimo

 (1)
Dauguma žmonių labai gerai atsimena pirmąjį savo kartą. O ką išgyvena tie, kurie nekaltybę prarado du kartus - vieną kartą moters kailyje, kitą - vyro?
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jai - 36 metai. Lyties keitimo operacija atlikta sulaukus 25 metų

„Pirmasis mano kartas buvo sulaukus pilnametystės. Tai buvo neplanuota ir siaubinga. Drovėjausi savo vyriško kūno sudėjimo, todėl ieškojau kontakto su vyrais, kurie nekreiptų į tai dėmesio ir džiaugtųsi galėdami visą laiką dominuoti. Su pirmuoju savo partneriu susipažinau gatvėje, jis buvo gerokai vyresnis. Norėjau pasimokyti iš jo, tačiau jis pats buvo ne itin patyręs. Pavyzdžiui, vietoje lubrikanto skirto analiniam seksui, naudojo rankų dezinfekavimo skystį. Seksas man visai nepatiko.

Po lyties pakeitimo operacijos bijojau užsiimti seksu, nes vis dar buvau nepripratusi prie naujų lytinių organų ir atsiradusios vaginos. Man teko pačiai rankomis pratempti audinius ir nors tai buvo skausminga, sekso aš bijojau labiau už skausmą. Visa laimė, kad partneris buvo supratingas ir manęs neskubino. Kai galiausiai pasiryžau, viskas praėjo kur kas geriau nei tikėjausi. Skausmo išvengti nepavyko, tačiau būtent seksas padėjo man greičiau priimti save kaip tikrą moterį. Dabar man nebereikia gėdytis dėl slepiamų „neteisingų“ organų, nes daugiau nebėra ką slėpti. Aš jaučiuosi, tarsi būčiau gimusi mergaite ir jokios operacijos nebūtų atliktos. Dabar gyvenu pilnavertį gyvenimą ir galiausi jaučiuosi pati savimi“.

Jai - 24 metai. Lyties keitimo operacija atlikta sulaukus 21 metų

„Su mergina pirmą kartą permiegojau, kai man buvo 15 metų. Ji ėmėsi iniciatyvos, o aš, tuomet dar būdama vyru, tiesiog gulėjau. Ji man patiko, bet vaidmuo lovoje – nelabai. Iš tiesų aš esu biseksuali - man patinka ir vyrai, ir moterys. Seksą iki lyties pakeitimo galima būtų palyginti su intymiu bendravimu vilkint slidininko kostiumą.

Prie viso to nemalonaus potyrio prisidėjo dar ir tai, kad aš pati niekaip negalėjau apsispręsti, ko gi man pačiai norisi. Pojūčių balansą pajaučiau pradėjusi hormonų terapiją. Seksas įgavo naujų spalvų, atsirado poreikis imtis aktyvių veiksmų ir eksperimentuoti. Su kiekviena diena tai daryti sekasi vis geriau“.

Jam - 32 metai. Lyties keitimo operacija atlikta sulaukus 31 metų.

„Beveik nieko neprisimenu apie savo pirmąjį kartą, nes buvau visiškai girtas. Viena galiu pasakyti tiksliai: aš nekenčiau savo kūno, todėl ir prireikė tiek daug alkoholio bei visiškos tamsos kambaryje. Tuomet aš save laikiau lesbiete, nes man patiko moterys, tačiau norėjau išsivaduoti iš šio jausmo ir įrodyti sau bei pasauliui, kad esu paprasta heteroseksuali moteris. Todėl nusprendžiau nekaltybę prarasti su savo bendrakursiu, kuris buvo gerokai vyresnis ir didžiavosi didžiuliu peniu. Man buvo velniškai sunku sulaukti, kada gi visa tai baigsis. Tą akimirką maniau, kad niekada.

O štai pirmas lytinis aktas po lyties pakeitimo buvo nuostabus. Užsiimti seksu būnant pilnaverčiu vyru – neįkainojama patirtis. Galų gale seksas tapo malonus. Negana to, aš buvau visiškai blaivus, o kambaryje degė šviesa. Tai nepalyginamai maloniau už miglą galvoje ir visišką tamsą“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.

Intymios išpažintys: nevykusios seksualinės fantazijos, kurių realybėje geriau nekartoti

Kartais realybė gali būti anaiptol ne tokia karšta, kaip seksualinės fantazijos. Ir mūsų skaitytojų istorijos - gyvas to įrodymas!

5 ženklai, kad tu jam svarbesnė, nei manai

Gražūs žodžiai ir apsikabinimai dar nereiškia, kad tu jam iš tiesų rūpi. Meilė gali slėptis mažuose, ne visuomet pastebimuose dalykuose.