Pokalbis su Andriumi Kaluginu: ko mums trūksta santykiuose ir kodėl nepavyksta jų išlaikyti

 (3)
© Asmeninio archyvo nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Visus žmones jungia vienas bendras bruožas – jie nori mylėti ir būti mylimi, taigi tvirti ir sėkmingi santykiai - neišvengiamai viena iš esminių gyvenimo dalių. Deja šiuolaikinė statistika nedžiugina: statistikos departamentui paskelbus 2015 metų skyrybų duomenis išaiškėjo, kad vidutinis skyrybų procentas Lietuvoje buvo 42,6%.

Psichologai tikina, kad pagrindinė santykių problema yra klaidingas įsivaizdavimas kokie tie santykiai turi būti, nemokėjimas pereiti nuo vieno santykių etapo prie kito, nesugebėjimas ar tiesiog nenoras prisiderinti ir ieškoti kompromisų.

Andrius Kaluginas
Andrius Kaluginas
© Asmeninio archyvo nuotr.

Šį kartą mūsų konferencijos svečias - psichologas, pokyčių ekspertas Andrius Kaluginas, su kuriuo kalbėjome apie santykių kūrimą bei esmines problemas, su kuriomis tenka susidurti daugeliui porų.

KONFERENCIJOS ĮRAŠĄ GALI PAMATYTI ČIA.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Psichologas apie amžiaus skirtumą poroje: yra užslėptų psichologinių motyvų (17)

Dar prieš kelis amžius visuomenės požiūris į amžiaus skirtumą porose skyrėsi, tačiau šiandien jis tampa vis liberalesnis. Dažnai su kolegomis tenka diskutuoti, ar amžiaus skirtumas poroje yra normalus reiškinys? Šioje publikacijoje išreikšiu savo nuomonę bei patirtį, sako psichologas Erikas Siudikas.

Psichologas: kas laiko "negyvuose" santykiuose ir kodėl sunku išsiskirti

Prisimenu priešais save sėdinčią klientę. Ji vardu Eglė (vardas pakeistas, gautas klientės leidimas). Ne tik jos širdis, tačiau ir akys yra kupinos skausmo. Ji dalinasi savo išgyvenimais pasakodama gyvenimo istoriją, kuri jai pačiai yra unikali ir išskirtinė.