Po šių pikantiškų nuotraukų vyras ją paliko

 (85)
Neištikima žmona
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Šią merginą, vardu Chelsea, reikėtų įtraukti į bukiausių neištikimųjų sąrašą. Vyrui pasakiusi, kad vyksta į komandiruotę, iš tiesų ji linksminosi viešbutyje su savo meilužiu - rašo dailymail.co.uk. Tačiau būdama pareiginga ir gera žmona (juokaujame, žinoma) Chelsea nusprendė nusiųsti vyrui kelias pikantiškas savo nuotraukas, kurias, beje, padarė jos meilužis.


Susirašinėjimas su vyru truko labai neilgai:

Jis: kas su tavimi yra kambaryje?
Ji: apie ką tu kalbi? Aš nustačiau kamerą su laikmačiu
Jis: nustok meluoti, Chelsea! Aš žinau, kad tu ne viena
Ji: aš viena. Prisiekiu, mažiuk, tu gi žinai kad aš niekada tavęs neapgaudinėčiau

Tikriausiai jau supratai, kas išdavė žmonelę... Tie nelemti batai antroje nuotraukoje viską sugadino! Beje, neištikimosios vyras po šio kuriozo padavė skyrybų prašymą, mat tai buvo jau ne pirmas kartas, kai Chealse jį apgaudinėjo su kitu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Psichologas apie amžiaus skirtumą poroje: yra užslėptų psichologinių motyvų (16)

Dar prieš kelis amžius visuomenės požiūris į amžiaus skirtumą porose skyrėsi, tačiau šiandien jis tampa vis liberalesnis. Dažnai su kolegomis tenka diskutuoti, ar amžiaus skirtumas poroje yra normalus reiškinys? Šioje publikacijoje išreikšiu savo nuomonę bei patirtį, sako psichologas Erikas Siudikas.

Psichologas: kas laiko "negyvuose" santykiuose ir kodėl sunku išsiskirti

Prisimenu priešais save sėdinčią klientę. Ji vardu Eglė (vardas pakeistas, gautas klientės leidimas). Ne tik jos širdis, tačiau ir akys yra kupinos skausmo. Ji dalinasi savo išgyvenimais pasakodama gyvenimo istoriją, kuri jai pačiai yra unikali ir išskirtinė.