Po šiais Zodiako ženklais gimusios išskirtinės moterys

 (2)
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Be abejonės, kiekviena moteris - ypatinga, tačiau šios damos tikrai išskirtinės. Gyvenimas joms nepagailėjo sėkmės ir laimės, vis tik mainais tenka ir nemažai paaukoti. Tarsi nuolatinis balansavimas: tarp švelnumo ir tvirtybės, tarp noro atiduoti visą save ir griežto „gana“...

Vandenis

Ji gimusi tam, kad įgyvendintų savo ir kitų žmonių svajones. Ji sugeba įkvėpti, priverčia patikėti savimi ir kitomis akimis pažvelgti į gyvenimą. Regis, šalia šios moters pasaulis įgauna naujas spalvas. Ši moteris labai aukštai kyla ir padeda pakilti kitiems - silpnesniems, labiau pažeidžiamiems, per mažai savimi pasitikintiems. Ar jai sunku? Žinoma... Tik tu to greičiausiai niekada nepamatysi, nes visas neigiamas emocijas ji išverkia vienumoje.

Liūtas

Tikra karalienė ir niekam tai ne paslaptis. Ji puikiai tai žino ir nemato reikalo apsimetinėti. Ji nenusileidžia, neketina taikstytis su kvailomis taisyklėmis ir visuomet turi savo tvirtą nuomonę. Tiesą sakant, tai ji kuria taisykles. Skamba kiek griežtokai? Teks susitaikyti arba... keliauti savais keliais. Vis tik ši geležinė valia turi slaptąją pusę, kurią gali pamatyti tik išrinktieji. Liūtės širdis labai karšta ir ji visuomet bus tas žmogus, kuris išties pagalbos ranką, padės atsistoti suklupus. Pasakys, ką apie tai galvoja, bet nušluostys dulkes ir nukreips saugesniu keliu.

Skorpionas

Ji charizmatiška kerėtoja, galinti apsukti aplink savo pirštą kiekvieną. Šios moters taip paprastai neapgausi. Kartais atrodo, kad ji tiesiog jaučia ir skaito tavo mintis. Ir ji labai retai klysta. Gyvenimas su šia moterimi gali tapti ir pragaru ir rojumi - priklauso nuo to, kaip pats elgiesi, mat ši moteris vadovaujasi taisykle „dantis už dantį“. Tad nusiteikite: duosite daug, mainais gausite dar daugiau ir ypatingai ši taisyklė galioja kalbant apie kerštą. Ši dama gali kardinaliai pakeisti tavo gyvenimą, pakylėti tave į neregėtas aukštumas, tačiau su ja geriau nejuokauti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

8 patarimai toms, kurios negali pamiršti buvusiojo

Jis tave paliko. Manai, tavo skausmui neprilygsta niekas? Klysti: kiekvienų skyrybų etapai tokie pat. Žinodama, kas tau darosi, lengviau galėsi tai ištverti.

Pagrindinė priežastis, nulemianti kiek laiko truks tavo santykiai

Ar galima iš anksto nuspėti, kiek laiko truks santykiai? Mokslininkų atliktas tyrimas pateikė atsakymą į esminį klausimą - kas yra tas kertinis akmuo, laikantis santykius.

8 sekso variantai, kuriuos verta išbandyti norintiems naujų potyrių

Oralinis seksas ir kunilingas subtiliai vadinamas Prancūzišku seksu, o jei kas nors pasiūlys išbandyti Graikišką seksą, nepasimesk – tai viso labo analinis variantas. Siūlome šiek tiek praplėsti savo seksualinį žodynėlį!

3 sekso pozos, mėgstančioms itin gilų įsiskverbimą (3)

Sekso temos mums tikrai ne tabu, todėl drąsiai kalbame apie tai, kaip galėtum suteikti sau ir mylimajam dar daugiau malonumo. Šį kartą 3 sekso pozos toms, kurios mėgsta gilius įsiskverbimus. Beje, puikiai tiks, jei partnerio penis nėra ypatingai didelis.

Gyvenimas susimetus: kodėl kartais tai geriau, nei santuoka (1)

Santuoka daug kam atrodo atgyvena, bet vienatvė irgi slegia. Todėl vis populiaresnis tampa gyvenimas susimetus — lyg ir aukso viduriukas tarp įsipareigojimų bei laisvės. COSMO tiria partnerystės pranašumus ir trūkumus.

6 svarbūs jo kūno ženklai

55 informacijos, kurią gauni iš savo vaikino, sudaro vaizdinės užuominos ir kūno kalba; 38% – jo kalbėsena ir balso tembras. Tik 7% informacijos jis pateikia žodžiais. Taigi ką gali išduoti jo rankos, veidas, kojos ir net raudonis?

Kaip vyrus veikia moters vardas

Šalia simpatiškos damos vyrai pradeda jaudintis, sunkiai surezga sakinį arba tiesiog tyli negalėdami pratarti nė žodžio. Vyrai tikrąja to žodžio prasme sukvailėja!

N-18: ką išduoda slapčiausios tavo seksualinės fantazijos

Seksualinės fantazijos - dalis sveiko intymaus gyvenimo ir nieko gėdingo tame tikrai nėra. Tik nesupainiok: seksualinės fantazijos ne visuomet yra tavo realybės atspindys. Kartais slapčia pasvajojame ir apie tuos dalykus, kurių galbūt net nenorėtume ar neišdrįstume paversti realybe.

Esi vieniša? Atsakymų ieškok ant savo delno

Chiromantija gali atsakyti į kai kurios kiekvienai aktualius klausimus, susijusius su mūsų ateitimi. Pažvelk į savo delno linijas ir sužinok, ką jos pasakoja apie tavo meilės reikalus.

6 paslaptys, kurios padės sustiprinti jausmus santykiuose

Juk pažįsti porų, kurios atrodo taip apsvaigusios iš meilės, kad net nepadoru. Liaukis varvinusi seilę! Verčiau prisitaikyk šešis ritualus, būdingus šioms poroms, ir mėgaukis puikiais santykiais.