Po 19 metų jie išsiskyrė. Ir tuomet vyras atsiuntė buvusiai žmonai raštelį...

 (22)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Skyrybos niekuomet nebūna lengvos nei tam, kuris pirmas priėmė sprendimą, nei tam, kuriam tiesiog teko susitaikyti su nauja realybe. Skyrybos nebūna lengvos ir vaikams, kurie dažnu atveju net neįtaria apie santykiuose esančias problemas. Viena iš Teksaso kilusi mergina savo Twitter paskyroje pasidalino jautria akimirka iš jų šeimos gyvenimo. Po 19 metų jos tėvai oficialiai nutraukė savo santuoką.

„Mano tėvai šiandien, po 19 metų santuokos, oficialiai išsiskyrė ir tėtis atsiuntė mamai puokštę jos mėgstamiausių gėlių“ - savo paskyroje rašė mergina. O prie gėlių buvo ir laiškelis su keliais žodžiais... „Allways gonna be you“ - išvertus tai skambėtų kaip „Visuomet būsi tik tu“.

Mergina prasitarė, kad tėtis visuomet dovanodavo mamai gėles - ir geromis, ir blogomis dienomis. Ir netgi šiandien, po visko, kas nutiko... Ši istorija - tai tiesiog pavyzdys mums visoms, kad du žmonės gali pasirinkti skirtingus gyvenimo kelius, neprarasdami meilės ir pagarbos vienas kitam. Gaila, kad taip nutinka labai retai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Psichologas apie amžiaus skirtumą poroje: yra užslėptų psichologinių motyvų (16)

Dar prieš kelis amžius visuomenės požiūris į amžiaus skirtumą porose skyrėsi, tačiau šiandien jis tampa vis liberalesnis. Dažnai su kolegomis tenka diskutuoti, ar amžiaus skirtumas poroje yra normalus reiškinys? Šioje publikacijoje išreikšiu savo nuomonę bei patirtį, sako psichologas Erikas Siudikas.

Psichologas: kas laiko "negyvuose" santykiuose ir kodėl sunku išsiskirti

Prisimenu priešais save sėdinčią klientę. Ji vardu Eglė (vardas pakeistas, gautas klientės leidimas). Ne tik jos širdis, tačiau ir akys yra kupinos skausmo. Ji dalinasi savo išgyvenimais pasakodama gyvenimo istoriją, kuri jai pačiai yra unikali ir išskirtinė.