Reklama

Penkios nuodėmingos Valentino idėjos JAM ir JAI

 (1)
Valentino savaitgalis jau visai čia pat. Tačiau Jūs niekur nevėluojate. Kaip rodo tyrimai, daugiau nei pusė porų visame pasaulyje apie dovanas susimąsto tik likus šešioms dienoms, o perka – vos prieš keturias ar tris dienas iki Meilės šventės. Pristatome penkias nestandartines dovanų idėjas jūsų antrajai pusei, kurias tikrai spėsite įsigyti iki savaitgalio.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Skulptūrėlė. O gal ir ne!

Kas gali būti nekaltesnio už prabangų ir elegantišką meno kūrinį – praktišką erotinę skulptūrėlę ant miegamojo komodos? Neapsigaukime. Nes nuo akimirkos, kai Jūsų mylimoji paims ją į rankas, ši virs visaverčiu dildo, kurio kiekviena linija sutverta ypatingiems potyriams ir G taško stimuliacijai. Rankų darbo dildo „Icicles Nr.21“ yra pagamintas iš kokybiško stiklo, dekoruoto gėlių ornamentais. Tai meilės sklidiniems namams skirta interjero provokacija, kurios paskirtį tegul renkasi Jūsų mylimoji. P.S. O panaudojus pagal paskirtį, galima plauti indaplovėje.

Palaimos kiaušinėliai iš Japonijos

Laimingi tie vyrai, kurie dovanų iš savo mylimųjų gaus praktišką japonišką kiaušinėlį. Tą vakarą, kai jis bus išvykęs į komandiruotę ir negalėsite būti kartu, jūsų išrinktasis jums nuoširdžiai padėkos už pojūčius, kuriuos suteiks į kišenę telpančio kiaušinėlio „minkštimas“. Tenga kiaušinėliai būna „virti” kietai arba minkštai, nuo to priklauso, kokio stiprumo pojūčius jie suteikia. Populiariausias modelis – Tenga Egg Silky. Jo medžiaga švelniai apglėbs jūsų mylimojo varpą, pripildys vienatvę erotinėmis sensacijomis ir padės bent mintimis palįsti po jūsų antklode, kur viskas baigiasi laimingai... O jei vienatvės vakarai kartojasi arba norite turėti tai, kas yra sukurta geriausia, galite ryžtis ir brangesniam pirkiniui – geriausiu rinkoje vadinamam daugkartinio naudojimo masturbatoriui Tenga Flip Hole. Ne veltui Japonijoje Tenga jau tapo kultu. Juolab kad visus šio ženklo produktus galima sėkmingai naudoti ir žaidimams poroje.

Masažuoklis... kaklui?

Taip, jis buvo skirtas kaklo masažui iki vienos populiaraus serialo „Seksas ir Miestas“ serijos. Pardavėjui nepavyko įtikinti herojės Samantos, kad moterys juos naudoja kaklo masažui ir ne veltui. Kai Jūsų partnerė dovanų gaus šį galingą masažuoklį, iš pradžių ji gali nustebti: kam jai dar vienas „nereikalingų daiktų“ kategorijai priklausantis aparatas, kurių šiandien prigrūstos elektronikos parduotuvės? Tačiau jau pats masažuoklio pavadinimas leidžia nutuokti, kad viskas – jūsų rankose (ar delnuose): milijonai moterų visame pasaulyje atrado „intymiąją“ šio masažuoklio funkciją, kurią neįtikėtinu vibracijos ritmu išpildo lanksti Swan PalmPower galvutė.

Stebuklingi meilės milteliai

Susipažinkite su dar viena Lietuvoje negirdėta naujiena. Japoniškų vonios ritualų milteliai „Shunga Lovebath Dragon Fruit“ užtikrins, kad Valentino vakarą romantiškos akimirkos vonioje bus tokios, kokių nei jūs, nei jūsų antroji pusė gyvenime dar nesate patyrę. Ne tik dėl egzotinio aromato, ypatinga spalva nusidažančio vandens, bet ir dėl magiškų miltelių savybių. Viena iš jų – paversti visą vandenį tūkstančiais šilko glotnumo želė rutuliukų!

Nugalėtojas – išmanusis vibratorius poroms We-Vibe 4 Plus

Paskutinę dovaną rinksis tie, kurie nenori rizikuoti ir ypatingai progai reikalauja geros dovanos garantijos. Su „We-Vibe 4 Plus” jums pasiseks ne tik Meilės dieną, bet ir šimtus kitų vakarų. Poroms skirtų vibratorių čempionas Lietuvoje dar beveik nežinomas, tačiau pasaulyje jau senokai atrado kelius į pirkėjų širdis bei...

Abiejuose vibratoriaus liežuvėliuose integruoti varikliukai suteiks naujų natų tradiciniams sekso poroje potyriams. O kai būsite atskirai, užteks parsisiųsti „We-Connect“ aplikaciją, ir turėsite galimybę palaikyti intymumą mobiliuoju būdu. Gamintojas skelbia, kad tai pirmasis ir pats populiariausias vibratorius poroms pasaulyje. Visus išmaniuosius We-Vibe vibratorius poroms galima įsigyti ir Lietuvoje.

Kuri Top 5 idėja tinkamiausia jūsų atvejui? Nesikuklinkite – net 55 procentai visų vyrų ir moterų Valentino dieną yra pasiruošę išbandyti kažką naujo. Tokią galimybę jums diskretiškai suteikia aukščiausių akimirkų parduotuvė Romantika.lt. Iš meilės gyvenimui!

Užsakymo nr.: PT_70349322

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.