Pavojingi šalutiniai skyrybų efektai

 (3)
Skyrybos su mylimu žmogumi kelia ne tik liūdesį. Šiaurės Vakarų universitete (JAV) atliktų tyrimų duomenimis, po skyrybų mes pradedame dažniau priimti netinkamus sprendimus. Štai sritys, kur ypač šaudo pro šalį.
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Sveikata. Labai dažnai paliktos moterys priauga svorio. Priežastį veikiausia ir pati numanai – skausmo kartėlį malšiname maistu. Verčiau jau trauk į sporto salę – kai mankštiniesi, organizmas pradeda gaminti laimės hormonus endorfinus. Taip ir figūrą išsaugosi, ir nuotaiką pagerinsi.

Išvaizda. Dar vienas labai populiarus metodas širdies žaizdoms laižyti – drastiški išvaizdos pokyčiai. Ne pati geriausia idėja, nes, deja, dažniausiai šie sprendimai būna niekam tikę. Kurį laiką, kol pradėsi blaiviai mąstyti, laikykis atokiau nuo grožio salonų.

Saugumas. Šiuo metu bene daugiausia šansų, kad nuspręsi skausmą slopinti alkoholiu kokiame nors bare, o paskui, žiūrėk, sutiksi namo traukti su pirmą kartą matomu žmogėnu. Paprašyk draugų, kad prižiūrėtų tave, neleistų prikrėsti nesąmonių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Psichologas apie amžiaus skirtumą poroje: yra užslėptų psichologinių motyvų (16)

Dar prieš kelis amžius visuomenės požiūris į amžiaus skirtumą porose skyrėsi, tačiau šiandien jis tampa vis liberalesnis. Dažnai su kolegomis tenka diskutuoti, ar amžiaus skirtumas poroje yra normalus reiškinys? Šioje publikacijoje išreikšiu savo nuomonę bei patirtį, sako psichologas Erikas Siudikas.

Psichologas: kas laiko "negyvuose" santykiuose ir kodėl sunku išsiskirti

Prisimenu priešais save sėdinčią klientę. Ji vardu Eglė (vardas pakeistas, gautas klientės leidimas). Ne tik jos širdis, tačiau ir akys yra kupinos skausmo. Ji dalinasi savo išgyvenimais pasakodama gyvenimo istoriją, kuri jai pačiai yra unikali ir išskirtinė.