Pataria santykių ekspertė: kaip susigrąžinti vyro susidomėjimą tavimi

 (20)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Suvilioti vyrą yra viena, o išlaikyti jo dėmesį, pagarbą ir meilę ilgų gyvenimo metų perspektyvoje - rimtas iššūkis. Šiuo metu esu pasimetusi ir jau nebežinau ką daryti, kad išlaikyčiau savo vyro susidomėjimą savimi. Jaučiu, kaip jis slysta man iš rankų. Dažnai nesuvaldau savo emocijų ir dar labiau apsunkinu ir taip nelengvą padėtį mūsų poroje. Vyras tapo atšiaurus, kalba su manimi šaltu tonu. Dažniau nori atsiriboti nuo manęs. Gal ir aš kažkiek dėl to kalta. Visada sakau, kas man nepatina. Norėjau, kad jis būtų tvarkingesnis, mažiau laiko praleistų prie kompiuterio. Nebežinau, kaip susigrąžinti tai, kas buvo. O juk kažkada dėl manęs buvo galvą pametęs. Buvau jo svajonių moteris, o dabar jaučiu jo nusivylimą manimi. Kokiais moteriškais triukais pasinaudoti? Ką galėtum man patarti?

ATSAKO SANTYKIŲ EKSPERTĖ
Inga Aukštakojienė
Tobulasjausmas.lt autorė

Kas yra svajonių moteris? Tai visų pirma MOTERIS. Ne mama, ne auklėtoja, ne skalbėja, vyrėja, namų tvarkytoja. Tai moteris su kuria gera būti. Kuri vertina savo vyrą už jo gerąsias savybes. Kuri puikiai žino, kodėl jis yra jos vyras. Kuri moka mylėti save ir dovanoti savo meilę vyrui. Ir kuri moka savo tikslus pasiekti švelnumo ir meilės dėka, o ne reikalavimais ir ultimatumais.

Jūsų santykių detalės man nėra žinomos, tad mano patarimai remsis tuo, kas užkliuvo jūsų tekste.

1. Pakelkite savo savivertę. Tai, kad jūs emocionaliai reaguojat į vyro šaltumą ir jus trikdo (pasak jūsų) jo nusivylimas jumis, tai jau požymis, kad jūsų savivertė yra pažeista. Ji neturėtų priklausyti nuo vyro elgsenos, tad visų pirma reiktų šioje srityje padirbėti su savimi.

Prisiminkite kokia jūs buvote santykių pradžioje. Ta moteris niekur nedingo. Ji yra jumyse. Jums tereikia nupūsti nuo jos dulkes ir iš naujo prikelti. Pasirūpinkite savimi: kirpykla, grožio procedūros, nauji rūbai. Kai vyras pastebės vizualius pokyčius ir tai, kad nepriklausomai nuo jo dėmesio jūs jaučiatės gerai, tai jame turėtų įžiebti susidomėjimą jumis. Vyrus visuomet intriguoja savimi patenkinta moteris. Galbūt jis net sunerims, ar tuos teigiamus pokyčius neinspiravo kokia nors nauja simpatija. Tokie nuogąstavimai, jei jūs vis dar esate vienintelė moteris jo gyvenime, paskatins jį skirti jums daugiau dėmesio.

2. Atraskit sau mielos veikos. Jūsų vyras neprivalo jus linksminti tam, kad jūs pajaustumėte gyvenimo džiaugsmą. Prisiminkit savo hobius. Mėgstama veikla pažadina gyvastį žmoguje, entuziazmą kurti, veikti, daryti tai, ką darant užsidega akys. Jei tokios veiklos neturit, niekada nevėlu ją surasti. Išbandykit tai, ko dar nebandėt. Būkit sveikai egoistiška. Skirkit laiko SAU. Nueikit į saviugdos seminarą, suorganizuokit susitikimą su seniai matytomis draugėmis. Moteris, kuri yra įdomi pati sau - visada bus įdomi ir savo vyrui, nepriklausomai nuo to, kiek metų jie yra kartu.

3. Neniurzgėkite bandydama pakeisti vyro įpročius ar kažkokius būdo bruožus, kurie jums nepatinka. Taip besielgiančios moterys pačios atstumia vyrus ir gilina prarają tarp judviejų. Jei jūs norit su tuo vyru praleisti visą gyvenimą, jūs turit be išlygų priimti savo žmogų su visais jo privalumais ir trūkumais. Jei norit, kad vyras jaustų jums palankumą ir šilumą, jis turi jausti jūsų besąlygišką palaikymą. Nepamirškite pagirti gerųjų jo savybių. Įkvėpti vyrą geriems darbams. Paskatinti, palaikyti jo planus ar paguosti, kai nesiseka.

4. Paslaptingumo prieskonis moteryje visuomet išlaiko patrauklumo savybę. Manot sunku išlikti paslaptingai, kai gyvenat kartu ir nėra dalykų, kurių nežinotumėte vienas apie kitą? Galbūt. Aš tikrai nesiūlau slapukauti ir tyčia erzinti susikurtomis intrigomis ar kažkokiu nutylėjimu, jei tai natūraliai nėra jums būdinga. Tai jame iššauktų tik pyktį, o ne susidomėjimą. Pagrindinis paslaptingumo aspektas buitiniuose santykiuose - tai mūsų mintys. Ką tai reiškia?

Kai jūsų galvoje kirba įvairios pozityvios mintys, jos gimdo gerą nusiteikimą, optimizmą ir mažytį šypsnį veide. Žiūrint į tokį žmogų jauti, kad jis kažką turi savyje. Kažką, ko negali nei sužinoti, nei pamatyti. Tai visuomet traukia. Net ir tuomet, kai su tuo žmogumi gyveni daug metų. Neišspręsta mįslė moteryje jai garantuoja laikui nepavaldų patrauklumą.

Nėra lengva išlaikyti svajonių moters statusą buitiniuose santykiuose. Bet tai nėra neįmanoma, jei tik jūs pati to norit. Pamąstykit apie tai. Sėkmės!

Jei nežinai kaip pasielgti susiklosčiusioje situacijoje, ar nesupranti kodėl vienaip ar kitaip elgiasi tavo antra pusė, siųsk savo problemos aprašymą mums arba rašyk tiesiogiai Ingai. Į visus skaitytojų klausimus bus atsakyta COSMO portale ar privačiai į pateiktą el.paštą.

Klaida. Jūsų naršyklė nepriima sausainėlių (cookies).

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.

Intymios išpažintys: nevykusios seksualinės fantazijos, kurių realybėje geriau nekartoti

Kartais realybė gali būti anaiptol ne tokia karšta, kaip seksualinės fantazijos. Ir mūsų skaitytojų istorijos - gyvas to įrodymas!

5 ženklai, kad tu jam svarbesnė, nei manai

Gražūs žodžiai ir apsikabinimai dar nereiškia, kad tu jam iš tiesų rūpi. Meilė gali slėptis mažuose, ne visuomet pastebimuose dalykuose.

Santykių trukmės testas: paskaičiuok, kiek metų judu būsite kartu

Ar įmanoma iš anksto apskaičiuoti, kiek laiko būsi kartu su savo dabartiniu savo partneriu? Tokį klausimą iškėlę leidinio „The Telegraph“ atstovai kreipėsi į mokslininkus ir paprašė jų sukurti meilės formulę.

Septynios vyro frazės, kurios išduoda jo melą

Kartais suprasti, kad esi apgaudinėjama, ne taip jau paprasta. Ypatingai, jeigu visa galva pasinėrei į santykių pradžios euforiją ir nenori net galvoti apie tai, kad šalia tavęs - tikras niekšelis. Nebūk naivi ir nepraleisk pro ausis to, ką jis tau sako - kai kurios frazės išduoda jo melą!