Orgazmo kursai: video pamoka, kaip suteikti moteriai malonumą

 (127)


Moterų orgazmas – ne taip ir lengvai pasiekiamas malonumas, bent jau didžiajai daliai dailiosios lyties atstovių. Tačiau 51 metų aktorė ir modelis Karen Lorre teigia, jog specialios meditacijos dėka dabar gali mėgautis 11 orgazmų per dieną ir tvirtina, kad tai pasiekiama bet kuriai moteriai!
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Oming – taip vadinama orgazmo meditacija, padedanti moterims padidinti tiek emocinį, tiek fizinį jautrumą. Orgazminės meditacijos centro OneTaste įkūrėja ir naujojo metodo kūrėja Nicole Daedone teigia, kad būtent sekso metu patiriamas aukščiausias pasitenkinimas yra „harmoniškai, emociškai ir dvasiškai“ kuriamų santykių pagrindas, o jos siūloma programa nukreipta būtent į santykius, o ne į fizinį pasitenkinimą.

Orgazminės meditacijos užsiėmimas trunka 15 minučių. Jo metu abu partneriai visą savo dėmesį nukreipia į moters orgazmą. Nicole Daedone tvirtina, kad jos technika kažkuo panaši į budistų tantrinį seksą, kadangi pasitelkiami ne tik veiksmai, bet ir emocinis ryšys tarp partnerių.

Kas vyksta užsiėmimo metu? Iš pradžių užsiėmimo dalyviai išklauso teorinę dalį, kurioje pasakojama apie jautriausias moters kūno vietas ir tai, kokius pojūčius skirtingi veiksmai gali sukelti. Vėliau pereinama prie praktinės dalies: moteris nusivelka apatinės dalies drabužius, atsigula ant lovos arba žemės ir praskėčia sulenktas kojas. Partneris po keliais padeda pagalvėles, kad būtų patogiau ir moteris galėtų atsipalaiduoti. Jis atsisėda savo moteriai iš dešinės taip, kad kairė jo koja būtų ties moters liemeniu, o dešinė žemiau kelių, kad galėtų tiek matyti, tiek liesti jos genitalijas. Tuomet prasideda 15 minučių praktinė užduotis, padedanti pasiekti orgazmą.

Paspaudusi ČIA rasi video apie orgazminės meditacijos užsiėmimą. O tavo nuomonės apie tokius mokymus laukiame komentaruose.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Psichologas apie amžiaus skirtumą poroje: yra užslėptų psichologinių motyvų (17)

Dar prieš kelis amžius visuomenės požiūris į amžiaus skirtumą porose skyrėsi, tačiau šiandien jis tampa vis liberalesnis. Dažnai su kolegomis tenka diskutuoti, ar amžiaus skirtumas poroje yra normalus reiškinys? Šioje publikacijoje išreikšiu savo nuomonę bei patirtį, sako psichologas Erikas Siudikas.

Psichologas: kas laiko "negyvuose" santykiuose ir kodėl sunku išsiskirti

Prisimenu priešais save sėdinčią klientę. Ji vardu Eglė (vardas pakeistas, gautas klientės leidimas). Ne tik jos širdis, tačiau ir akys yra kupinos skausmo. Ji dalinasi savo išgyvenimais pasakodama gyvenimo istoriją, kuri jai pačiai yra unikali ir išskirtinė.