Orgazmo kursai: video pamoka, kaip suteikti moteriai malonumą

 (127)


Moterų orgazmas – ne taip ir lengvai pasiekiamas malonumas, bent jau didžiajai daliai dailiosios lyties atstovių. Tačiau 51 metų aktorė ir modelis Karen Lorre teigia, jog specialios meditacijos dėka dabar gali mėgautis 11 orgazmų per dieną ir tvirtina, kad tai pasiekiama bet kuriai moteriai!
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Oming – taip vadinama orgazmo meditacija, padedanti moterims padidinti tiek emocinį, tiek fizinį jautrumą. Orgazminės meditacijos centro OneTaste įkūrėja ir naujojo metodo kūrėja Nicole Daedone teigia, kad būtent sekso metu patiriamas aukščiausias pasitenkinimas yra „harmoniškai, emociškai ir dvasiškai“ kuriamų santykių pagrindas, o jos siūloma programa nukreipta būtent į santykius, o ne į fizinį pasitenkinimą.

Orgazminės meditacijos užsiėmimas trunka 15 minučių. Jo metu abu partneriai visą savo dėmesį nukreipia į moters orgazmą. Nicole Daedone tvirtina, kad jos technika kažkuo panaši į budistų tantrinį seksą, kadangi pasitelkiami ne tik veiksmai, bet ir emocinis ryšys tarp partnerių.

Kas vyksta užsiėmimo metu? Iš pradžių užsiėmimo dalyviai išklauso teorinę dalį, kurioje pasakojama apie jautriausias moters kūno vietas ir tai, kokius pojūčius skirtingi veiksmai gali sukelti. Vėliau pereinama prie praktinės dalies: moteris nusivelka apatinės dalies drabužius, atsigula ant lovos arba žemės ir praskėčia sulenktas kojas. Partneris po keliais padeda pagalvėles, kad būtų patogiau ir moteris galėtų atsipalaiduoti. Jis atsisėda savo moteriai iš dešinės taip, kad kairė jo koja būtų ties moters liemeniu, o dešinė žemiau kelių, kad galėtų tiek matyti, tiek liesti jos genitalijas. Tuomet prasideda 15 minučių praktinė užduotis, padedanti pasiekti orgazmą.

Paspaudusi ČIA rasi video apie orgazminės meditacijos užsiėmimą. O tavo nuomonės apie tokius mokymus laukiame komentaruose.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Vaikinas tobulas, bet virtualiai man „neištikimas“

Ką daryti, jei vaikinas realybėje lyg ir ištikimas, bet virtualiame pasaulyje nelabai?

Nebesusišneku su vyru - ką daryti?

"Ar gali būti, kad mano vyras apsėstas? Kaip koks kipšas būtų į jį įlindęs – visas piktas, suirzęs, pykstamės ištisai, nesuprantu, kas darosi… O gal meilužę turi? Ką man daryti, kad grįžtų mano normalusis vyras? Ar tikrai turi būti išbandymų mūsų santykiuose?"

Psichologė paaiškino, kas trukdo susirasti antrą pusę

Noras surasti partnerį yra natūralus ir suprantamas. Kai jo įgyvendinti nepavyksta, kyla klausimai: Kodėl?.. Kas su manimi ne taip?.. Siūlyčiau juos esmingai papildyti dar vienu klausimu: ką galėčiau padaryti, kad situacija pasikeistų?