Orgazmo kursai: video pamoka, kaip suteikti moteriai malonumą

 (127)


Moterų orgazmas – ne taip ir lengvai pasiekiamas malonumas, bent jau didžiajai daliai dailiosios lyties atstovių. Tačiau 51 metų aktorė ir modelis Karen Lorre teigia, jog specialios meditacijos dėka dabar gali mėgautis 11 orgazmų per dieną ir tvirtina, kad tai pasiekiama bet kuriai moteriai!
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Oming – taip vadinama orgazmo meditacija, padedanti moterims padidinti tiek emocinį, tiek fizinį jautrumą. Orgazminės meditacijos centro OneTaste įkūrėja ir naujojo metodo kūrėja Nicole Daedone teigia, kad būtent sekso metu patiriamas aukščiausias pasitenkinimas yra „harmoniškai, emociškai ir dvasiškai“ kuriamų santykių pagrindas, o jos siūloma programa nukreipta būtent į santykius, o ne į fizinį pasitenkinimą.

Orgazminės meditacijos užsiėmimas trunka 15 minučių. Jo metu abu partneriai visą savo dėmesį nukreipia į moters orgazmą. Nicole Daedone tvirtina, kad jos technika kažkuo panaši į budistų tantrinį seksą, kadangi pasitelkiami ne tik veiksmai, bet ir emocinis ryšys tarp partnerių.

Kas vyksta užsiėmimo metu? Iš pradžių užsiėmimo dalyviai išklauso teorinę dalį, kurioje pasakojama apie jautriausias moters kūno vietas ir tai, kokius pojūčius skirtingi veiksmai gali sukelti. Vėliau pereinama prie praktinės dalies: moteris nusivelka apatinės dalies drabužius, atsigula ant lovos arba žemės ir praskėčia sulenktas kojas. Partneris po keliais padeda pagalvėles, kad būtų patogiau ir moteris galėtų atsipalaiduoti. Jis atsisėda savo moteriai iš dešinės taip, kad kairė jo koja būtų ties moters liemeniu, o dešinė žemiau kelių, kad galėtų tiek matyti, tiek liesti jos genitalijas. Tuomet prasideda 15 minučių praktinė užduotis, padedanti pasiekti orgazmą.

Paspaudusi ČIA rasi video apie orgazminės meditacijos užsiėmimą. O tavo nuomonės apie tokius mokymus laukiame komentaruose.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.