Nuodinga meilė. Kaip myli tuščios moterys

 (22)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kiekvieną kartą matydama laimingą porą, bent akimirkai pagalvoju, kokia gi galėtų būti tų dviejų žmonių istorija. Man visada norisi tikėti, kad jie saugo savo išskirtinę istoriją. Galbūt sukaupęs visą drąsą, jis ją užkalbino laukiančią ilgiausioje eilėje prie beužsidarančios kasos. O galbūt ji akimirkai tolumoje išgirdo šaukiant savo vardą, bet atsisukusi pamatė tik dvi ją stebinčias sužavėtas akis. Dar galėjo būti, kad jie pirma tapo tiesiog gerais draugais ir vieną dieną atėjo netikėtas didelis jausmas. Galbūt. Tokios istorijos yra gražios, nuoširdžios ir naivios – jomis paslapčia žavisi netgi visiškai ciniškas pasaulis.

Visgi netikiu, kad ta didžioji meilė laimingajai porai gimė tada, kai ji apgirtusi šlaistėsi prie baro ir kabinėjosi prie kiekvieno gėrimą užsakinėjančio vyro. Taip pat netikiu, kad tie jausmai gimė iškart pasimylėjus su antru susitikti pasiūliusiu variantu iš pažinčių svetainės. Ir čia aš šiek tiek neteisi: susitikti jam pasiūlė ji pati, nes yra moteris, kuri gali viską. Ji yra moteris, kuri nuo paauglystės buvo įtikinėjama ateiti ir pasiimti savo svajonių gyvenimą. Ir ji pasiima, nes nesijaučia verta meilės už tai, kokia yra. Ji susikuria geidžiamą įvaizdį ir apsimeta nieko nebijanti, niekada neabejojanti savo sprendimais. Ji visada kontroliuoja, visada laimi, bet taip pralaimi save. Ilgam laikui.

Taigi tu sakai, kad nori besąlygiškai mylinčio vyro. Galbūt kaip tik šią akimirką draugėms skundiesi, kad tikrų ir nebeliko. Galbūt tave vėl metė – praeitą šeštadienį nakvoti parsivedęs herojus nebepaskambino. O galbūt neseniai tapai mama ir namo jis grįžti nebeskuba. Savęs vis dažniau paklausi, kodėl? Įsiklausyk, ką dabar tau be pykčio pasakysiu: tiesiog tu nesi moteris pakankamai. Vadinasi, vyras nemato prasmės būti tau pakankamu vyru. Vyras gimė apie tave svajoti, tavęs siekti ir tave globoti, bet viskas, ką moki geriausiai – kartis jam ant kaklo. Ir tu didžiuojiesi, kad gali turėti kiekvieną, kurio įsigeidi. Apie tai ir pasikalbėkim.

Tu gauni labai daug vyrų dėmesio, nes žinai, ką, kaip ir kada pasiūlyti. Vyrai tau perka dovanas, vežasi į brangius restoranus, įspūdingus kurortus. Kartais jie sau to netgi negali leisti, bet nori padaryti įspūdį tau. Tiksliau, sau, nes siekia pasijausti vyrais. Ir pasijaučia, bet labai laikinai. Dažniau jie jaučiasi išnaudojami ir abejingi. Kartais juos nuo savęs ima pykinti ir tas jausmas su metais tik stiprėja. Bendraudami su tokiomis, kaip tu, vyrai ilgainiui užklimpsta purve. Jie ima nebepastebėti ir nebegerbti moterų – jos nusidažo vienoda spalva. Tokie vyrai pradeda jaustis nešvarūs ir visko persisotinę, jų niekas nebejaudina. Jie tampa... tušti. Nėra nieko blogesnio už vidinę tuštumą. Juos gali išgelbėti tik nuoširdžiai mylinti moteris.

Aš suprantu, kodėl taip dažnai keli asmenukes iš sporto klubo, o savaitgalius leidi baruose, kodėl mėgsti pozuoti įkišusi pirštą į burną ir žaviesi tik prabangiu gyvenimu. Aš suprantu, kodėl per įmonės vakarėlį pirtyje įžūliai sėdiesi ant kelių savo vedusiam vadovui ir kodėl pradedi romaną su ką tik susižadėjusiu draugės broliu. Moteris yra gimusi kurti grožį, gyvybę ir šilumą, žinoma, jei visa tai savyje turi. Tu esi moteris, kuri irgi kuria. Tuštumą. Tu tuštuma užpildai visą savo gyvenimą ir dovanoji ją prie tavęs priartėjusiems vyrams. Tu ardai šeimas ir skiri poras. Dėl tavęs verkia vaikai ir plastines operacijas darosi vyresnės žmonos. Ar tiki, kad mes visi susiję? Tu irgi mano dalis: tai už ką savęs taip nemyli?

Tu nesi laiminga. Tu dedi per daug pastangų norėdama atrodyti laiminga. Tu esi kūnas. Tave prisimena dalimis. Tau vyras niekada nepapasakoja, dėl ko negali užmigti naktį. Tave jis iškeičia į kitą tokią pačią moterį. Nėra nieko tuštesnio už tuščią moterį. O tu juk irgi ieškai meilės. Ir aš tave suprantu, aš tavęs gailiu, aš tave apkabinu. Man dėl tavęs gėda prieš vyrus kaip moteriai, kaip mamai, tetai, močiutei, kaip atstumtai merginai, seseriai, paliktai žmonai ir dukrai. Prisimink, kad visada gali pradėti iš naujo. Vieną dieną pati viską suprasi ir tuomet tapsi tikra. Būdama tikra, sutiksi tikrą žmogų. Ir tuomet prasidės jūsų istorija. Aš linkiu, kad ji būtų graži, nuoširdi ir naivi, nes tokia yra meilė – jausmas, kuriuo paslapčia žavisi netgi visiški cinikai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.

Intymios išpažintys: nevykusios seksualinės fantazijos, kurių realybėje geriau nekartoti

Kartais realybė gali būti anaiptol ne tokia karšta, kaip seksualinės fantazijos. Ir mūsų skaitytojų istorijos - gyvas to įrodymas!

5 ženklai, kad tu jam svarbesnė, nei manai

Gražūs žodžiai ir apsikabinimai dar nereiškia, kad tu jam iš tiesų rūpi. Meilė gali slėptis mažuose, ne visuomet pastebimuose dalykuose.

Santykių trukmės testas: paskaičiuok, kiek metų judu būsite kartu

Ar įmanoma iš anksto apskaičiuoti, kiek laiko būsi kartu su savo dabartiniu savo partneriu? Tokį klausimą iškėlę leidinio „The Telegraph“ atstovai kreipėsi į mokslininkus ir paprašė jų sukurti meilės formulę.