Niekada nepasakok aplinkiniams šių dalykų apie savo santykius

 (4)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Savo merginų kolektyve retkarčiais mes paatviraujame. Na, juk reikia kažkur išlieti visas nuoskaudas! O paskui išsikalbėjusios viena kitą mokome: „Žinai, bet gal tu nepasakok kitiems...“ Nes kad ir kaip kartais norėtųsi pasiguosti, yra dalykų, kuriuos apie savo santykius ir antrąją pusę turėtum pasilikti tik sau.

1. Niekada nepasakok, jeigu jūsų seksualinius santykius ištiko krizė. Tarkim, jau mėnuo, kai jūs neužsiiminėjate seksu ir tave tai labai neramina. Apie tai prasitarusi savo draugei, tikėtina, išgirsi nuraminimą: „Nieko tokio, mes su vyru jau du mėnesius nieko neturėjom...“. Tu pasiduosi saviapgaulei ir vietoje to, kad šią problemą spręstum, paliksi viską savieigai, o tai toli gražu ne visada duoda gerų rezultatų.

Viskas, kas vyksta jūsų miegamajame, yra išimtinai jūsų asmeninis reikalas, o iškilus problemoms, jas spręsti reikėtų tarpusavyje. Jeigu manai, kad tau reikalinga pagalba, kreipkis į šios srities profesionalus.

2. Niekada nesiskųsk juo artimiesiems, ypač giminaičiams iš jo pusės. Viskas, ką pasakysi, gali atsisukti prieš tave pačią, taip pat labai tikėtina, kad ši informacija pasieks ir jį. Negana to, kad labai asmeniškus dalykus tu kalbi už jo nugaros, bet dar tai darai žmonių rate, su kuriais nuolat ir artimai bendraujate.

Visus tau nerimą keliančius klausimus galima išsiaiškinti tarpusavyje, neišnešant jų viešam aptarinėjimui. Jeigu tau tikrai labai svarbi objektyvi nuomonė iš šalies, susidariusią situaciją gali aptarti su žmogumi, kuriuo pasitiki šimtu procentų. Geriausia, kad tai būtų psichologas.

3. Niekada nepasakok apie savo partnerio seksualines fantazijas ar jo seksualinio elgesio ypatumus. Seksualinių fantazijų turime visi, tame tarpe ir tu. Tai labai asmeniškas dalykas, kuriuo pasidalinti gali tik su savo išrinktuoju. Pabandyk įsivaizduoti, kad jis, susitikęs su savo draugais, pasakoja jiems apie visus tavo paišdykavimus sekso metu. Juk nemaloni vien pati mintis apie tai.

Gerbk jo pasitikėjimą ir išsaugok jo paslaptį. Suprantama, kad tai ne visada lengva, ypač jeigu seksualinė tavo partnerio aistra iš tiesų stebina, tačiau tokių paslapčių pasakoti tikrai negalima.

4. Kai kuris nors iš judviejų apgaudinėja arba yra neištikimas. Seksologai pataria niekam nepasakoti detalių apie tai, kas vyksta tavo šeimoje, net jeigu sutuoktinis ir neištikimas tau. Esmė tame, kad panašaus pobūdžio informacija labai diskredituos jį tavo artimųjų akyse ir pagarbos sau jis jau ko gero nebesusigrąžins. O juk gali nutikti taip, kad atleisi savo neištikimam partneriui ir jūs pabandysite išsaugoti šeimą. Tuomet tu jų akyse atrodysi visiška kvailė, kuri atleido neištikimam vyrui ir liko skuduro vietoje.

5. Kai kažkuris iš poros turi kokių nors asmeninių išgyvenimų, nereikia to pasakoti viešai. Jeigu tavo partneris atvirai tau pasakoja apie tai, kas jam kelia nerimą, turėtum tai suprasti kaip aukščiausią jo pasitikėjimo tavimi lygį. Pavyzdžiui, jis pasipasakoja tau apie tai, kad neteko darbo ar turi sveikatos problemų. Tai jis daro todėl, kad tikisi ir tavo dalyvavimo jo gyvenime bei palaikymo. Ne užuojautos, o būtent palaikymo ir pagalbos susitvarkant su situacija, juk dviese visada lengviau įveikti kliūtis, nei vienam. O jeigu vietoj to tu eini ir apie jo problemas pasakoji svetimiems žmonėms, tai po tokio savo elgesio pasitikėjimo iš jo pusės gali nebelaukti. Problema gali būti labai subtili, tačiau geriausia, ką tokioje situacijoje tu gali padaryti, tai leisti jam išsipasakoti ir pasirūpinti juo.

6. Niekam nepasakok apie finansinius sunkumus šeimoje. Kitas dalykas, jeigu situacija susiklosto taip, kad tu turi nuolatinį darbą, o vyras „plėšosi“ tarp įvairių laikinų uždarbių arba net visai nedirba. Tokiu atveju pasipasakodama apie šią problemą, tu gali paveikti susidariusią situaciją, pavyzdžiui, pažįstami gali padėti jam įsidarbinti.

Kitu atveju, jeigu tavo vyras yra atsakingas ir kontroliuojantis finansinę situaciją žmogus, kažkuriuo metu tiesiog patyręs nesėkmę, nepasakok niekam apie tai. Tikėtina, kad greitu metu jūsų finansinė padėtis stabilizuosis, o tuo pačiu nesumažės ir jo savivertės jausmas.

7. Niekam nepasakok apie savo partnerio intymių vietų anatominius ypatumus. Tau ko gero ne kartą teko pabuvoti merginų kompanijoje, kur buvo aptarinėjami, pavyzdžiui, vaikinų penių dydžiai. Ne paslaptis, kad merginoms įprastas reikalas paplepėti intymiomis temomis, tačiau šiuo atveju galioja vienas „bet“. Jeigu tai buvo vienos nakties nuotykis, tu gali sau leisti paminėti kai kurias pikantiškas detales. Tačiau jeigu tu matai tolimesnę judviejų santykių perspektyvą, geriau patylėk.

Juk anksčiau ar vėliau naująjį vaikiną supažindinsi ir su savo draugėmis, o tuomet tikrai pasijausi nejaukiai, jeigu vos prieš mėnesį būsi išsišaipiusi iš jo skleidžiamų garsų mylintis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.

Intymios išpažintys: nevykusios seksualinės fantazijos, kurių realybėje geriau nekartoti

Kartais realybė gali būti anaiptol ne tokia karšta, kaip seksualinės fantazijos. Ir mūsų skaitytojų istorijos - gyvas to įrodymas!

5 ženklai, kad tu jam svarbesnė, nei manai

Gražūs žodžiai ir apsikabinimai dar nereiškia, kad tu jam iš tiesų rūpi. Meilė gali slėptis mažuose, ne visuomet pastebimuose dalykuose.

Santykių trukmės testas: paskaičiuok, kiek metų judu būsite kartu

Ar įmanoma iš anksto apskaičiuoti, kiek laiko būsi kartu su savo dabartiniu savo partneriu? Tokį klausimą iškėlę leidinio „The Telegraph“ atstovai kreipėsi į mokslininkus ir paprašė jų sukurti meilės formulę.