Nevykę sekso triukai, kuriuos geriau pamiršti

Vien dėl kvailo įsitikinimo, esą „visus vyrus tai jaudina“, kartais pridarome tokių nesąmonių... Kad vėliau žandai rausta iš gėdos prisiminus! Atrinkome dažniausius scenarijus, kurie atrodo ne seksualiai, o tiesiog juokingai. Tad kitą kartą pagalvok, ar tikrai reikia tos vaidybos?
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Triukas: visą laiką žiūrėti į akis
Oooo.... vyrai dievina, kai darydamos oralinį merginos pažvelgia jiems tiesiai į akis. Bet jeigu žiūrėsi nuolatos, švelniai tariant, atrodysi kaip maniakė.

Triukas: garsiai aimanuoti ar skleisti kitus garsus orgazmo metu
Garsai sekso metu ir „purvini“ pokalbiai – visa tai puiku, tačiau ar ne vertėtų vietoj šūksnių susitelkti į orgazmą? Kai kurios merginos prieš „finišą“ labai nurimsta, o kitos – priešingai, emocijas pradeda reikšti vis garsiau. Daryk tai, ko tau iš tikrųjų norisi, o ne tai, kas rodoma pornografiniuose filmuose.

Triukas: kartoti jo vardą vėl ir vėl
Žinoma, išgirsti savo vardą mylintis labai malonu, tačiau tik keletą kartų. Tai nėra būtina, tačiau neįtikėtinai seksualu. Tačiau jei kartosiesi kaip užsikirtusi plokštelė... Na, vargu ar kurį vyrą tai varys iš proto gerąja prasme.

Triukas: tempti jį už plaukų, kad parodytum kokia esi aistringa
Jei labai įsijautusi sugriebsi savo vyruko plaukus ar įdrėksi jo nugarą – jis greičiausiai tik dar labiau susijaudins, tačiau jei plaukus tiesiog rauni nuolatos... Turėk omenyje, kad tai gana skausminga.

Triukas: klausinėti, ar jam tai patinka
Šiuo atveju galioja auksinė taisyklė: mažiau šnekų, daugiau darbų. Negi manai, kad jis tau pasakys „Ne, brangioji. Tu tai darai baisiai ir gal geriau jau baik“?

Triukas: giliai paimti penį į burną
O, taip! Jeigu tu tikrai tai moki – jis bus devintam danguj. Bet jeigu šis triukas tau šleikštus ir darai tai tik dėl savo vyro – gal geriau bandyk jį patenkinti kitokiais metodais. Patikėk, tavo veido išraiška tikrai išduoda ar tu mėgaujiesi šiuo procesu, o nelaimingas ir pasiaukojantis tavo veidas seksualumo tikrai nesužadins.

Triukas: vaidinti mažą mergaitę
Ir kodėl moterys mano, kad sušvelnintas balselis ir kvailutės vaidmuo yra seksualu? Tikrai ne!

Triukas: daryti oralinį taip, tarsi bandytum išmelžti pieno
Žinoma, kiekvieno vyro pomėgiai skirtingi, tačiau visgi dauguma vyrų teigia, jog kur kas maloniau kai penį glosto ir švelniai apgaubia lūpomis, nei intensyviai čiulpia.

Triukas: netikėtai sugriebti jo pasididžiavimą
Spontaniškumas sekse – labai gerai! Bet su jo intymiausiomis vietelėmis reiktų elgtis atsargiau. Čia juk jautriausia jo kūno vieta ir vyrai ją tiesiog instinktyviai gina!

Triukas: lašinti ant jo karšto vaško
Jeigu jis pats to nori – tai pirmyn. Bet jeigu taip bandysi jį nustebinti, o ant jo krūtinės želia nemažai plaukų... Tavo vyrukas gali nelabai apsidžiaugti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Kaip myli skirtingi Zodiako ženklai

Avinai myli aistringai ir labai stipriai - gali viską atiduoti, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Liūtams meilė trenkia kaip žaibas, tačiau net ir jis neišmuša blaivaus proto. Paskaityk, kaip myli tavo Zodiako ženklas!

Sekso pozos: 3 karšti variantai šuniuko paįvairinimui

COSMO jau ne kartą savo skaitytojų klausė, kurios sekso pozos - pačios mėgstamiausios. Ir kiekvieną kartą populiariausių trejetuke atsidurdavo „šuniuko“ poza - tiek vyrų, tiek moterų tarpe!

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai (2)

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.