Reklama

Netradicinės vietos intymiems malonumams: pavojai, po kurių gali tekti stipriai gailėtis

 (3)
Seniai susituokę vyras ir žmona norėdami paįvairinti savo seksualinį gyvenimą dažnai tam pasitelkia įdomias, netradicines vietas. Tai jie daro specialiai ir apgalvotai. Tačiau paaugliai ar dar su tėvais gyvenantys jauni žmonės dažnai būna priversti suktis iš situacijos ir ieškoti vietos savo meilei išreikšti.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

O fantazijai ribų nėra: vakarėlis pas draugą, pirtis, automobilis... Vasarą atvira visa gamta: miškas, pieva, saulėtas paplūdimys. Atrodo labai romantiška, kol nesusimąstome, kokie pavojai slypi užsiimant seksu tokiose netradicinėse vietose.

Žaidimai automobilyje

Sakysite, kad meilės žaidimai automobilyje tai seniai išbandytas ir jau spėjęs pabosti reikalas? Jūs neklystate, tačiau tiems, kas tai bandė seniai – iškils užmiršti pojūčiai. Deja, reikėtų nepamiršti, kad šie žaidimai gali baigtis liūdnesnėmis pasekmėmis, nes mylėtis automobilyje, viešoje vietoje, yra draudžiama. Priklausomai nuo konkretaus atvejo aplinkybių, už tokį poelgį gali būti taikoma administracinių teisės pažeidimų atsakomybė už chuliganizmą arba viešosios tvarkos pažeidimą. Tad prieš ryždamasi išbandyti naujus pojūčius, nepamirškite, kad už spontaniškus meilės žaidimus viešoje vietoje gali tekti skaudžiai atsakyti.

Romantiško maudynės jūroje, ežere ar baseine

Vasara – atostogų ir nuotykių metas, kai daugelis nepraleidžia progos eksperimentuoti ir išbando intymius žaidimus vandenyje. Tačiau tai nėra taip saugu ir malonu, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Nuomonė, kad seksas vandenyje gali padovanoti naujų ir neužmirštamų pojūčių – tiesa, tačiau šioje vietoje jūs galite susidurti su pagrindine problema – saugumu. Prezervatyvu šiuo atveju pasinaudoti nepavyks, mat moksliškai įrodyta, kad vanduo ir cheminės medžiagos (chloras) labai neigiamai veikia prezervatyvą, todėl neverta pasikliauti jo apsauga.

Be to, vandenyje padidėja rizika, kad prezervatyvas paprasčiausiai nusmuks – abiems partneriams tai būtų labai nemalonu. Specialistai ežere, jūroje ar upėje mylėtis išvis nepatariama – mikrobais užterštas vanduo gali sukelti moters makšties uždegimus, o vyrui gali sutrikti erekcija, nes gamtos telkiniuose vanduo visada šaltesnis už kūno temperatūrą.


Malonus netikėtumas žygio metu

Vienas geriausių būdų sugrįžti į gamtą – pasimylėti turistinio žygio metu. Tai bus itin išskirtinė patirtis, jeigu nutarsite taip paįvairinti savo seksualinį gyvenimą ne tik lietuviškuose miškeliuose, bet ir laukuose po atviru dangumi. Tačiau svarbu įsitikinti, kad mylėjimuisi pasirinktoje vietoje tikrai nepraeis kiti žygeiviai, nebus nuodingų ir dygių augalų arba netikėtai atsiradusios miško gyventojų kompanijos Čia vėl reikėtų atkreipti dėmesį į aplinką, kad pačiame meilės įkarštyje nesulauktumėte vietinių gyventojų nepasitenkinimo.
Aistra paplūdimyje

Žmonės norėdami paįvairinti savo seksualinį gyvenimą kartais prisigalvoja netikėčiausių vietų intymiems žaidimams žaisti. Romantiškai mėnesienos apšviesta jūra ir bangų ošimas tikrai pažadina aistras. Deja, reikėtų prisiminti, kad tai ne pati geriausia vieta reikšti jausmus savo partneriui. Erotinių žaidimų metu paplūdimyje esantis smėlis gali patekti ten, kur nereikia, ir sukelti nemalonių pojūčių ar net uždegimą. Pavojinga tai ne tik dėl skausmo, bet ir dėl to, kad per smulkias žaizdelės ypač patogu plisti įvairioms bakterijoms ir virusams, kurie gali būti pačiame smėlyje. Taip pat yra didesnė tikimybė gauti iš partnerio ŽPV arba kitas per kraują plintančias ligas. O kur dar daugybė smulkių gyvių, kurie gali sugadinti romantiką pačiame karščiausiame taške.


Pavojai aistrai nuslūgus

Dėl netikėtai užplūdusių aistrų kitos dienos rytą galima pasitikti su tikru galvos skausmu. Ką daryti, kai apsvaigę nuo meilės žaidimų pamiršote pasirūpinti tinkama apsauga? Vienintelė išeitis šiuo atveju – skubi kontracepcijos tabletė. Visai neseniai vaistinėse pasirodė naujos kartos ellaOne skubiosios kontracepcijos tabletė, vartojama po nesaugaus lytinio akto, norint išvengti nėštumo. ellaOne gali vartoti praėjus ne daugiau kaip 120 valandų (5 paroms) nuo lytinio akto, kurio metu nebuvo naudotasi kontraceptinėmis priemonėmis.

Nepamiršk, kad skubios kontracepcijos tabletę yra geriausia išgerti kuo greičiau – tuomet rizika pastoti būna mažiausia. ellaOne veiklioji medžiaga ulipristalis, tai daug efektyviau nuo nepageidaujamo nėštumo apsauganti priemonė nei senesnės kartos levonorgestrelio preparatai. Tačiau nepamiršk, kad per dažnas piknaudžiavimas skubiąja kontracepcija nepatartinas, nes daug prieinamesni bei saugesni yra reguliarios kontracepcijos metodai, tad labiausiai tinkantį apsisaugojimo būdą, atsižvelgiantį į amžių ir lytinių santykių dažnumą, gali rekomenduoti gydytojas ginekologas.

Užsakymo nr.: PT_76343813

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Tapau paleistuve, išardžiusia dvejas santuokas (1)

Roksana, 33 metų filologė, tikina patyrusi visokiausių meilės konfigūracijų — nuo trikampių iki penkiakampių.

Vienu sakiniu: kaip Zodiako ženklai elgiasi po sekso

Net ir lovoje kiekvienas Zodiako ženklas turi savitų išskirtinumų. Temperamentingieji Avinai vienu raundu neapsiribos, todėl nusiteik visam maratonui. O racionalieji Jaučiai gal ir turės jėgų dar vienam seansui, bet... tikrai neskubės kartoti.

5 įdomūs faktai apie moterišką orgazmą

„Prieš kelerius metus man pasidarė įdomu, kodėl moterų seksualumą taip dažnai vadina paslaptingu. Nejaugi moterys iš tiesų tokios sudėtingos? Ar mes taip tik galvojam, nes atsispiriame nuo vyriško seksualumo?“ - sako amerikietė Sarah Barmack, 3 metus tyrinėjusi moteriško orgazmo fenomeną.

8 patarimai toms, kurios negali pamiršti buvusiojo

Jis tave paliko. Manai, tavo skausmui neprilygsta niekas? Klysti: kiekvienų skyrybų etapai tokie pat. Žinodama, kas tau darosi, lengviau galėsi tai ištverti.

Pagrindinė priežastis, nulemianti kiek laiko truks tavo santykiai

Ar galima iš anksto nuspėti, kiek laiko truks santykiai? Mokslininkų atliktas tyrimas pateikė atsakymą į esminį klausimą - kas yra tas kertinis akmuo, laikantis santykius.

8 sekso variantai, kuriuos verta išbandyti norintiems naujų potyrių

Oralinis seksas ir kunilingas subtiliai vadinamas Prancūzišku seksu, o jei kas nors pasiūlys išbandyti Graikišką seksą, nepasimesk – tai viso labo analinis variantas. Siūlome šiek tiek praplėsti savo seksualinį žodynėlį!

3 sekso pozos, mėgstančioms itin gilų įsiskverbimą (3)

Sekso temos mums tikrai ne tabu, todėl drąsiai kalbame apie tai, kaip galėtum suteikti sau ir mylimajam dar daugiau malonumo. Šį kartą 3 sekso pozos toms, kurios mėgsta gilius įsiskverbimus. Beje, puikiai tiks, jei partnerio penis nėra ypatingai didelis.

Gyvenimas susimetus: kodėl kartais tai geriau, nei santuoka (1)

Santuoka daug kam atrodo atgyvena, bet vienatvė irgi slegia. Todėl vis populiaresnis tampa gyvenimas susimetus — lyg ir aukso viduriukas tarp įsipareigojimų bei laisvės. COSMO tiria partnerystės pranašumus ir trūkumus.

6 svarbūs jo kūno ženklai

55 informacijos, kurią gauni iš savo vaikino, sudaro vaizdinės užuominos ir kūno kalba; 38% – jo kalbėsena ir balso tembras. Tik 7% informacijos jis pateikia žodžiais. Taigi ką gali išduoti jo rankos, veidas, kojos ir net raudonis?

Kaip vyrus veikia moters vardas

Šalia simpatiškos damos vyrai pradeda jaudintis, sunkiai surezga sakinį arba tiesiog tyli negalėdami pratarti nė žodžio. Vyrai tikrąja to žodžio prasme sukvailėja!