Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Paaiškėjusi tiesa švelniai tariant pribloškė. Tu tik pagalvok - net 71 proc. vyrų, mylėdamiesi su dabartine savo partnete, prisipažino slapčia įsivaizduojantys vieną iš savo buvusiųjų arba tiesiog kitą moterį. Ir tai vyksta nuolatos!

Kodėl neverta panikuoti? Nes mūsų fantazijos - anaiptol ne realybės atspindys. Slapti pasvajojimai apie kitus partnerius labai dažnas reiškinys - beveik neabejojame, kad ir tu pati susijaudinimo akimirką kartais fantazuoji ne tik apie savo mylimąjį. Tai, ko negalime turėti, mus labiau įaudrina. Tačiau nepamiršk, kad kai kurių savo seksualinių fantazijų net ir nenorėtume paversti realybe. Įvairios apklausos rodo, kad didžioji dalis žmonių bent kartą yra svajoję apie grupinį seksą, tačiau net ir turėdami galimybę, realybėje šią fantaziją išbando tik mažuma.

Dar vienas įdomus dalykas, išaiškėjęs analizuojant tyrimo duomenis - 90 procentų vyrų mano, kad bent viena iš buvusių partnerių yra gražesnė nei dabartinė. Daugumai moterų tai rimtas smūgis į paširdžius, juk pasąmonėje mes visos linkusios konkuruoti, o grožis - vienas iš esminių ginklų!

Kodėl neverta panikuoti? Nes iš esmės ilgalaikiuose santykiuose grožis netenka prasmės. Išvaizda vaidina svarbų vaidmenį tik santykių pradžioje, kuomet renkamės partnerį ne tik pagal jo individualias savybes, bet ir pagal patrauklumą. Natūralu - norime būti su tais žmonėmis, kurie mums atrodo simpatiški. Vis tik laikui bėgant asmenybės bruožai nustelbia grožį ir jo imame nepastebėti. Paprastas pavyzdys: sutikusi žmogų pirmą kartą, labai nesunkiai galėtum pasakyti, gražus jis tau ar ne. O dabar pabandyk įvertinti senai pažįstamos draugės ar gero draugo išvaizdą - bus kur kas sudėtingiau.

Na ir trečiasis punktas, kuris gali priversti sunerimti - 61 procentas vyrų flirtuoja su kitomis, jeigu šalia nėra jų partnerės. Šiek tiek paguodžianti žinia ta, kad tik 19 procentų iš šių vyrų ryžtųsi neištikimybei.

Kodėl neverta panikuoti? Flirtas - absoliučiai natūralus reiškinys. Net ir turėdami laimingus santykius, mes vis tiek norime patvirtinimo, kad esame kažkam įdomūs ir geidžiami. Tikriausiai ir tu pati net to nepastebėdama retkarčiais paflirtuoji - išsitiesi, kavinėje pamačiusi žavingą nepažįstamąjį ar pasitaisai plaukus žengdama į vyrišką kompaniją. Vis dėlto reikėtų nepamiršti, kad flirtas - pirmasis žingsnis link kažko daugiau, todėl pastebėjusi savo antrosios pusės siunčiamus flirto ženklus kitoms moterims, būk budri.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Kaip myli skirtingi Zodiako ženklai

Avinai myli aistringai ir labai stipriai - gali viską atiduoti, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Liūtams meilė trenkia kaip žaibas, tačiau net ir jis neišmuša blaivaus proto. Paskaityk, kaip myli tavo Zodiako ženklas!

Sekso pozos: 3 karšti variantai šuniuko paįvairinimui

COSMO jau ne kartą savo skaitytojų klausė, kurios sekso pozos - pačios mėgstamiausios. Ir kiekvieną kartą populiariausių trejetuke atsidurdavo „šuniuko“ poza - tiek vyrų, tiek moterų tarpe!

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai (2)

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.