Nepadorūs Japonijos sekso fetišai, kuriuos mums suprasti nelabai lengva

 (31)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Praėjusią savaitę rašėme apie kadaise atokesniuose Japonijos kaimuose labai paplitusį yobai, dar kitaip vadinamą „atsėlinantis naktį“ paprotį. Į miegančios mergaitės kambarį įsėlindavo paslaptingas nepažįstamasis, prisiglausdavo iš nugaros ir be jokių užuolankų išsakydavo savo ketinimus. Jei mergina sutikdavo, porelė seksu mėgaudavosi iki ryto, stengdamasi sukelti kuo mažiau triukšmo. Po to naktinis svečias taip pat nepastebimai pasišalindavo.

Šį kartą norime iš arčiau pažvelgti į kitas Japonijos seksualinio gyvenimo keistenybes. Tik nesusidaryk klaidingos nuomonės - žemiau išvardinti dalykai populiarūs tikrai ne visų japonų tarpe.

Tamakeri (seksualinis fetišas)

Savotiška japoniško BDSM forma, kai apsinuoginusį vyrą per genitalijas muša moteris. Pastaraisiais metais tamakeri ypač išpopuliarėjo ir užėmė atskirą nišą japonų pornografijos pasaulyje. Pabandyk įsivaizduoti, kuo baigtųsi tokia pramoga su eiliniu vyru, juk vien pagalvojus apie tokį kankinimą dauguma susiriestų iš skausmo, tačiau yra ir tokių, kuriuos Tamakeri tik dar labiau įaudrina.

Shitagi dorobou (Apatinių vagys)

Žinoma, kiekvienoje šalyje atsiras koks nors iškrypėlis, vagiantis moteriškas kelnaites savo malonumo patenkinimui. Didžiųjų miestų gyventojos priverstos savo apatinius slėpti, juk jei pakabins juos atvirai balkone, visai tikėtina, kad vagys kaip mat pasidarbuos. Tačiau kartais nepadeda ir tai – gudrūs vagys sugalvoja įmantriausių metodų, kaip gauti tai, ko nori. Pavyzdžiui, policija sučiupo nusikaltėlį, kuris skambindavo moterims ir prisistatydavo policininku, tiriančiu kelių vyrų tyčinio užkrėtimo lytinėmis ligomis bylą. Jis reikalavo iš merginų pateikti savo kelnaites ekspertizei. Vėliau Japonijoje atsirado neskalbtų apatinių drabužių automatai, į kuriuos už simbolišką mokestį merginos atiduodavo savo apatinius, o vyrai juos kaip mat išgraibstydavo!

No-pan kissa

No-pan kissa (kavinė „be kelnaičių“) padavėjos dėvi trumpučius sijonėlius, o po jais – nieko. Kavinės lankytojai pasirengę už maistą ir gėrimus mokėti dvigubai, nei įprastoje kavinėje, kad tik galėtų pamatyti šiek tiek daugiau, nei leidžia padorumas. O už dosnius arbatpinigius galima paprašyti padavėjos paduoti ką nors nuo aukščiausios lentynos arba priešingai, paprašyti pakelti nukritusią ant grindų šakutę ar šaukštelį. Daugumos tokių užeigų interjere dominuoja veidrodžiai, kad jų lankytojai, nužiūrinėdami aptarnaujantį personalą, nenusisuktų sprando. Beje, norinčių dirbti padavėjomis tokiose kavinėse yra labai daug. Pirmiausia, dėl didelės algos, antra, dėl gerų arbatpinigių, trečia, visose užeigose galioja „neliečiamumo“ politika.

Pastaruoju metu policija vis dažniau reikalauja uždaryti panašaus pobūdžio restoranus dėl apsinuoginimo viešoje vietoje. Tačiau restoranų savininkai randa būtų, kaip apeiti šiuos reikalavimus, jie įrengia veidrodines grindis, įmontuoja į jas kameras, kurios tiesiogiai transliuoja vaizdą į ant stalo esančius mini ekranėlius. Merginos dėvi kelnaites, tiesa, visiškai permatomas.

Imekura

Imekura nuo įprasto viešbučio skiriasi tuo, kad čia kiekvienas ras tai, ko jam reikia. Tačiau kalbame visai ne apie moterišką kompaniją, o apie interjerą. Visos patalpos įrengtos taip, kad atitiktų kiekvieno kliento fantaziją. Čia galima rasti ir mokyklos klasę ir slaugytojų kabinetą, persirengimo kambarį ar net traukinio vagoną. Kambaryje kliento laukia viskam pasiruošusi aktorė, kuri sutiks atlikti bet kokį vaidmenį, kokio tik pageidaus klientas. Čia apsilankę vyrai tikisi patenkinti slapčiausią savo vaizduotės troškimą – užsiimti seksu viešoje vietoje.

Chikan

Chikan – tradicija liesti ar net nepadoriai čiupinėti moteris viešajame transporte kai kuriems japonams neatrodo vulgari. Tai daryti jie stengiasi kuo įvairiausiais būdais. Drąsesni stengiasi sugriebti už kojų, užpakaliuko ar krūtinės. Mažiau drąsūs apsiriboja tik intymių vietų fotografavimu. Tai padaryti jie įsigudrina įvairiai: filmuoja telefonu, pakišę jį merginai po sijonu arba miniatiūrinę kamerą pritvirtina ant savo batų. Kas įdomiausia, iš to jie dar ir gerai uždirba, parduodami nuotraukas internetu. Kasmet vien Tokijo mieste sulaikoma apie 4000 „chikanistų“ ir jų skaičius nemažėja. Įsivaizduok, koks skandalas kiltų, jeigu tai vyktų pas mus, o japonės dažnai pasikuklina ir geriau tylomis raudonuoja iš gėdos, nei rėkia ant viso vagono, taip atkreipdamos į save dėmesį. Todėl valdžia nusprendė traukiniuose įrengti net keletą vagonų išimtinai tik moterims jų patogumui ir saugumui užtikrinti.

Tokudashi

Tokudashi – tai striptizas, tačiau jis atrodo kiek kitaip, nei įprasta europiečiams. Įsivaizduokite naktinį klubą, kur kelios apsinuoginusios merginos sinchroniškai judėdamos pasiekia scenos kraštą ir atsisėdusios ant jo, išskečia kojas. Galima sakyti, kad šokis tuo ir baigiasi, tačiau būtent čia ir prasideda linksmoji dalis. Vyrai, atėję pasižiūrėti striptizo, visuomet būna apsiginklavę žibintuvėliais ir padidinamaisiais stiklais ir, būdami transo būsenoje, puola apžiūrinėti. Kas iššaukia tokią jų reakciją? O gi tai, kad japonų sekso tradicijose nepriimtinas visiškas apsinuoginimas. Klasikinėse japonų graviūrose moteris visada vaizduojama apsirengusi kimono, kad ir trumpučiu. Būtent toks kūno pridengimas drabužiu Japonijos vyrams yra absoliuti norma. Todėl tokudashi jiems atveria vartus į visai kitą pasaulį.

Shibari

Shibari arba kinbaku – senovinis japonų surišimo virve menas, kuris vaidina labai svarbų vaidmenį japonų erotiniame ir seksualiniame gyvenime. Pati shibari ideologija labai skiriasi nuo vakariečių požiūrio į partnerio surišimą, nes „navashi“ (tas, kuris riša) daro tai ne bet kaip, o naudojant sudėtingas asimetriškas lyno konstrukcijas. Be to, viso shibari meno esmė yra tame, kad „zhuzhun“ (tas, kuris leidžiasi būti surišamas) pajaustų geismą ir patirtų didžiausią malonumą.

Užsieniečiai neretai būna šokiruoti to, su kokiu džiaugsmu japonės sutinka būti surišamos. Beje, praktikuojantys shibari, vienbalsiai tvirtina, kad paklusimas ir nusižeminimas iš tiesų išlaisvina moterį ar bent jau leidžia jai ištrūkti iš nustatytų privalomų elgesio rėmų.
Shibari taip pat yra atskira meno rūšis. Menininkai sugeba virvėje įžvelgti komunikacijos terpę. Jų akimis virvės leksika apima platų spektrą emocijų bei sumanymų: iš žaidimo – į drausmės, iš švelnumo – į kankinimo, iš abstrakčios vaizdinės išraiškos – į žavų seksualumą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.

Intymios išpažintys: nevykusios seksualinės fantazijos, kurių realybėje geriau nekartoti

Kartais realybė gali būti anaiptol ne tokia karšta, kaip seksualinės fantazijos. Ir mūsų skaitytojų istorijos - gyvas to įrodymas!