Neapsigaukite: 6 tipai vyrų, nuo kurių reikia bėgti kuo toliau

 (3)
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tapti naminio sadisto auka kur kas lengviau, nei atrodo: iš pradžių jis elgiasi kaip tavo svajonių vyras, o vėliau pradeda tavimi manipuliuoti. Ir yra tik vienas šansas netapti auka – atpažinti smurtautoją iš pat pradžių. Tai padaryti bus lengviau, jei žinosi, kaip elgiasi skirtingi naminių sadistų tipai, ir pagal kokius požymius juos atpažinti.

Kalėjimo prižiūrėtojas

Jam reikia, kad pilnumoje būtum jo valdžioje: ir morališkai, ir fiziškai. Kad tiesiogine to žodžio prasme negalėtum niekur išeiti, kaip negali išeiti kameroje esantis kalinys. Iš pradžių jis iš tavo aplinkos pašalina artimuosius: draugams jis atseit stipriai pavyduliaus, drauges išvadins kvailomis ir pavydžiomis, o tavo šeimą (ypač – mamą) apskritai paskelbs tautos priešais ir įtikins, jog šie baisūs žmonės svajoja sugriauti jūsų nuostabius santykius.

Ne, jis, be abejo, nepuls iš karto nuo tavęs baidyti žmonių. Iš pradžių atsisakys su tavimi nueiti į svečius, nes „labai pavargo“, vėliau paprašys tavęs likti su juo, nes jam „liūdna“, ir tu nė nepastebėsi kaip atsidursi visiškoje socialinėje izoliacijoje.

O vėliau jis tave užrakins namie ir tu negalėsi pabėgti, nes jau neturėsi darbo („Kam tau dirbti, juk turi mane! Moteriai nereikia tiek arti, geriau sėdėk namie!”), o santykiai su draugais ir artimaisiais bus draudžiami.

Seksualinis maniakas

Taip, jis iš tiesų maniakas, nes nesupranta žodžio „ne“ ir praktiškai ima tave jėga. Tiesiog iš pradžių jis tave vers mylėtis naudodamas įvairias manipuliacijas: kaltės jausmą (jis labai įtikinamai kentės be sekso); šantažą (ignoruos tave, kol nesutiksi mylėtis); grasinimus (pradės nuo: „jei taip – geriau iš karto skiriamės, aš be sekso negaliu“, - o vėliau: „Neversk manęs naudoti jėgą!“). Nors to, ką jūs darote, seksu liežuvis nesiverčia pavadinti – jis tiesiog masturbuojasi pasinaudodamas tavo kūnu. Tavo norai ir poreikiai, tavo jausmai ir orgazmai – visa tai jo nė kiek nedomina.

Užtat jį labai domina tavo reprodukcinės sistemos būklė. Jei šioje sferoje turi rimtų problemų, tau, kaip paradoksaliai tai skambėtų, pasisekė: sadistas pats tave mes. Jį domina moteris, kurią bet kurią akimirką galima apvaisinti. Geriausia iš karto po gimdymo – tegu ji visuomet būna nėščia!

Gimdyti visų nebūtina, galima moterį siųsti abortams, nes „tu ir vėl pastojai, o kaip man visus išmaitinti?“ Kontracepcijos jis nenaudoja, nes tai, jo nuomone – moters reikalas. Ir atsakomybė – taip pat tavo. Be abejo, visa ši istorija visai ne apie seksą. Ji – apie valdžią. Seksui jis įsitaisys meilužę ar droš pas prostitutę. Ir taip, jei jis kuo užsikrės ar apkrės tave – kalta būsi tu.

Tiesiog caras

Jis – tavo valdovas, ponas ir apskritai aukštesnė būtybė. Vien dėl to, kad jis – vyras. Jo nuomone, visos moterys – tiesiog pernelyg užsispyrusios vergės, kurios pageidauja keistų dalykų. Pavyzdžiui, karjeros, arba hobių, arba laisvės. Moters reikalas – maisto gaminimas, namų tvarkymas ir vaikų priežiūra. Pats valdovas, aišku, rankų nesiteps.

Ir čia, vėlgi, labai lengva patekti į spąstus. Nes iš pradžių šis naminis tironas apsimeta bejėgiu katinėliu: ak, jis neturi nė menkiausio supratimo, kaip išrūšiuoti skalbinius, ir net kiaušinienę visuomet sugeba sudeginti. „O tu juk taip skaniai gamini! Namie gardžiau nei „Stikliuose“!” Vėliau pagyrimų mažės, o pretenzijų – daugės. Ir vieną gražią dieną gausi per galvą su pilnu šiukšlių kibiru.

Kritikas

Iš tiesų kritikas tavęs nekritikuoja. Jis planingai griauna tavo savimonę, nuvertindamas bet kokius tavo pasiekimus. Gavai paaukštinimą? Aišku, per klaidą. Tave kaip vertingą specialistą mėgina pervilioti kita kompanija? Prašyk daugiau pinigų, nes jie greitai supras, kad nieko nesugebi. Sportuoji? Teisingai, tobulink kūną, su veidu juk vis tiek nieko nebepadarysi...

Gana greitai patikėsi, kad tu – kvaila, negraži ir absoliučiai niekam tikusi. Ir tau reikia dėkoti likimui už tai, kad šis vyras lieka su tavimi, nes kam gi daugiau tokia būsi reikalinga? Tik jis vienas ir pasirengęs kankintis šalia tavęs – nes yra kilniaširdis. O tai, kad jis tuo pat metu iš tavęs tyčiosis – tai čia žinai, tokia kompensacija. Už visas kančias, kurias jis patiria, leisdamas savo vienintelį ir nepakartojamą gyvenimą su tokia apgailėtina būtybe kaip tu. Beje, viskas prasidės labai nekaltai. Iš serijos: „Brangioji, tau reikėtų pasportuoti, o tai užpakaliukas jau ne tas, ne tas...“

Chuliganas

Iš esmės – pats tikriausias „marozas“, kuris iš visų jėgų nori atrodyti „tikras vyras“. O tikras, jo nuomone, tai tas, kuriam nėra jokio reikalo kontroliuoti agresijos priepuolių. Atvirkščiai – kuo ryškiau jie pasireiškia, tuo mažiau abejonių aplinkiniams kyla dėl jo „vyriškumo“. Jis daužys kumščiu į stalą, mėtys taburetes, keiksis ir vartys akis. Kaip supranti, visai nedaug iki rankos pakėlimo prieš tave. Nes „pati mane prie to privedei!“

Gaslighteris

Šiuo terminu vadinamas naminis sadistas, maniakas ir psichopatas. Tai, ko gero, baisiausia moralinės prievartos forma, nes ji veda iš proto tiesiogine to žodžio prasme. Toks sadistas tave privers suabejoti to, kas vyksta, realumu. Jis sakys: „Tu ką, išprotėjai?! Nieko tokio nebuvo!“

Arba: „Tau vaidenasi! Vėl kažką susigalvojai ir pati tuo patikėjai“. Jis neigs tai, kas akivaizdu. Pasakys, kad greičiausiai tau reikalingas psichiatras. Ir tu tikrai pradėsi savimi abejoti: gal iš tiesų viską susigalvojai ar tiesiog neteisingai supratai? O vėliau nustosi skirti realybę nuo išmonės. Ir galutinai save prarasi.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.

Jeigu tu vieniša, nereiškia, kad su tavimi kažkas negerai – priešingai, galbūt viskas labai gerai

Mes, merginos, labai dažnai esame linkusios visame kame kaltinti pačios save – jeigu esu vieniša, vadinasi esu niekam tikusi, jeigu mane paliko, vadinasi buvau jo neverta. Nė velnio!

Kaip elgtis, jei vyras pasidarė abejingas ir neberodo dėmesio (2)

COSMO skaitytoja susidūrė su dažnai pasitaikančia santykių problema - vyro jausmai, regis, pasikeitė. Siūlome paskaityti, ką apie šią situaciją mano santykių ekspertė Inga.

9 dalykai, kuriuos vyrai apie santykius supranta tik laikui bėgant (2)

Mūsų autorius Kostas K. sutinka: laikas gydo sudaužytas širdis. Dar kvailumą, užsispyrimą ir savimeilę. Pateikiame sąrašą tiesų, kurias vyrai suvokia metams bėgant.

Nevykę sekso triukai, kuriuos geriau pamiršti

Vien dėl kvailo įsitikinimo, esą „visus vyrus tai jaudina“, kartais pridarome tokių nesąmonių... Kad vėliau žandai rausta iš gėdos prisiminus! Atrinkome dažniausius scenarijus, kurie atrodo ne seksualiai, o tiesiog juokingai. Tad kitą kartą pagalvok, ar tikrai reikia tos vaidybos?

3 žingsniai, norinčioms išbandyti analinį seksą

Taip, taip... Apie analinį seksas garsiai niekas nekalba, bet COSMO apklausos nemeluoja: dauguma merginų bent kartą norėtų išbandyti, tik ne visuomet drįsta.

5 dalykai, kuriems geriau pasakyti „NE“ santykių pradžioje

Dažnai santykių pradžioje apakintos begalinės laimės ir užplūdusios euforijos pridarome klaidų. Tad neskubink įvykių ir išlaikyk blaivų protą.