N-18: Triukai, kurių moko oralinio sekso kursuose

 (44)
© Fotolia nuotr.

Prieš kokį pusmetį teko matyti skelbimą, kuriame moterims (gal ir ne tik joms) siūlomi oralinio sekso tobulinimo kursai Lietuvoje. Apsilankyti nesusigundėme, bet buvo įdomu, ko gi ten moko ir kaip vyksta visas šis procesas - teoriniu lygmeniu ar įtraukiami ir praktiniai užsiėmimai? Atsakymo greičiausiai taip ir nesužinosime, bet mūsų kolegės iš Cosmopolitan.com tokiuose kursuose apsilankė ir pasidalino įspūdžiais. Merginoms oralinio sekso kursus vedė Dominykas, profesionalus dominantas, prisistatantis kaip gėjų sekso ekspertas. Mes pateikiame kiek sutrumpintą ir apibendrintą versiją, o jei nori paskaityti viską išsamiai, gali padaryti tai čia.

1. Entuziazmas. Geriau nepakartojamas vienas kartas per 3 mėnesius, nei vidutinis kartą per savaitę. Vyrai jaučia, jeigu tu to nedarai visu 100%, taigi nesiimk oralinio, jeigu esi tam nenusiteikusi.

2. Lubrikantas. Iš esmės penis turėtų būti stimuliuojamas vaginos, todėl turi pasistengti atkurti tą procesą burna - šiluma, drėgmė ir geras suspaudimas. Nepatariu naudoti vaginaliniam seksui skirto lubrikanto, nes jis pagamintas silikono pagrindu. Geriau tiesiog seilės.

3. Poza. Vyrams labai svarbus vaizdas, todėl jis turėtų arba tiesiai sėdėti, arba stovėti, kad matytų patį procesą. Visuomet papildomai naudok bent vieną, dar geriau - abi rankas.

4. Technika. Kol masturbuoji jį rankomis, neslankiok aukštyn - žemyn, judėk nuo penio galvutės iki pagrindo. Tai sustiprins pojūčius, kai pirmą kartą paimsi jį į burną.

5. Pradžia. Iš pradžių apčiulpk tik jo galvutę - tai labai jautri penio dalis. Nesuk sau galvos dėl „gilaus įsiskverbimo“ triuko (nebent turi įgimtus gabumus šiuo klausimu) - tai porno žvaigždžių sukurtas mitas, kad visos tai gali. Jei neturi plačios burnos, bus ne tik nemalonu, bet ir neseksualu. Ir nereikia specialiai judinti liežuvio burnoje, nes tai nesuteikia kažkokių papildomų ypatingų pojūčių.

6. Neignoruok kitų kūno dalių. Penis, sėklidės ir viršutinė kojų dalis - štai kur turi būti sutelktas tavo dėmesys. Išbandyk skirtingus prisilietimo prie sėklidžių metodus - paglostyti, švelniai suspausti, apčiulpti. Ir nepamiršk slaptosios vietelės - odos plotelio tarp išangės ir penio. Liečiant šią vietelę galima suteikti nepaprastus potyrius.

7. Naudok rankas. Sustiprink pojūčius ir sukurk įspūdį, tarsi tavo burna turi neribotas galimybes, pasinaudodama rankomis. Tiesiog delnu suimk penį taip, kad rankos liestųsi su lūpomis ir toliau viską daryk kaip įprastai - rankos turi dirbti tolygiai su tavo burna.

8. Greitis. Nereikia pernelyg skubėti, nes tai gali sukelti pojūtį, tarsi norėtum, kad jis greičiau baigtų. Komfortiškiau vyras jausis, jeigu viskas vyks lėčiau.

9. Išspjauti ar praryti? Joks vyras neturi teisės liepti tau praryti. Tai tavo kūnas ir tu pati sprendi kaip pasielgti. Jei nenori praryti, tiesiog pasinaudok savo ranka.

Jeigu atvirai, nesužinojome nieko naujo ir konkretaus. Įdomu, kiek už tokias teorines žinias tenka susimokėti, norinčioms tapti miegamojo deivėmis?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

„Gera lovoje“ vyrų akimis: kokių moterų jie nori?

Kad ir kiek pačios sau kartotume, kad santykiuose tikrai ne seksas svarbiausia, savo vyrams lovoje visos norime būti nepakartojamos. Iš spėliojimų, ko gi tie vyrai nori, naudos mažai, todėl ėmėm ir paklausinėjom.

4 dalykai, apie kuriuos sekso metu neprasižiok (13)

Gluminanti tyla sekso metu - nieko gera, tačiau žeidžiančios kalbos ar tušti pliurpalai yra ne ką geriau. Štai 4 temos, kurių mylintis geriau nepaliesti.

13 sekso klaidų, kurias vyrai daro dažniausiai (36)

Jei po sekso paklausus, ar buvo gera?, mergina sukandusi dantis ištarė taip, greičiausiai meilės žaidimai nebuvo tokie malonūs. Deja, moterys dažnai nutyli, kokie veiksmai jas jaudina, o kokių norėtų išvengti.

7 taisyklės, kurių ginčo metu laikosi tvirtos poros

Greičiausiai idealūs santykiai neegzistuoja, net ir tvirčiausioms poroms pasitaiko nesutarimų. Tačiau vieni ginčus geba spręsti mąstydami racionaliai, nepasiduodami emocijoms, o kiti, deja, po beprasmių ginčų gali ir nusigręžti nuo vienas kito. Ką daryti, kad nereikėtų gailėtis?