N-18: Triukai, kurių moko oralinio sekso kursuose

 (44)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Prieš kokį pusmetį teko matyti skelbimą, kuriame moterims (gal ir ne tik joms) siūlomi oralinio sekso tobulinimo kursai Lietuvoje. Apsilankyti nesusigundėme, bet buvo įdomu, ko gi ten moko ir kaip vyksta visas šis procesas - teoriniu lygmeniu ar įtraukiami ir praktiniai užsiėmimai? Atsakymo greičiausiai taip ir nesužinosime, bet mūsų kolegės iš Cosmopolitan.com tokiuose kursuose apsilankė ir pasidalino įspūdžiais. Merginoms oralinio sekso kursus vedė Dominykas, profesionalus dominantas, prisistatantis kaip gėjų sekso ekspertas. Mes pateikiame kiek sutrumpintą ir apibendrintą versiją, o jei nori paskaityti viską išsamiai, gali padaryti tai čia.

1. Entuziazmas. Geriau nepakartojamas vienas kartas per 3 mėnesius, nei vidutinis kartą per savaitę. Vyrai jaučia, jeigu tu to nedarai visu 100%, taigi nesiimk oralinio, jeigu esi tam nenusiteikusi.

2. Lubrikantas. Iš esmės penis turėtų būti stimuliuojamas vaginos, todėl turi pasistengti atkurti tą procesą burna - šiluma, drėgmė ir geras suspaudimas. Nepatariu naudoti vaginaliniam seksui skirto lubrikanto, nes jis pagamintas silikono pagrindu. Geriau tiesiog seilės.

3. Poza. Vyrams labai svarbus vaizdas, todėl jis turėtų arba tiesiai sėdėti, arba stovėti, kad matytų patį procesą. Visuomet papildomai naudok bent vieną, dar geriau - abi rankas.

4. Technika. Kol masturbuoji jį rankomis, neslankiok aukštyn - žemyn, judėk nuo penio galvutės iki pagrindo. Tai sustiprins pojūčius, kai pirmą kartą paimsi jį į burną.

5. Pradžia. Iš pradžių apčiulpk tik jo galvutę - tai labai jautri penio dalis. Nesuk sau galvos dėl „gilaus įsiskverbimo“ triuko (nebent turi įgimtus gabumus šiuo klausimu) - tai porno žvaigždžių sukurtas mitas, kad visos tai gali. Jei neturi plačios burnos, bus ne tik nemalonu, bet ir neseksualu. Ir nereikia specialiai judinti liežuvio burnoje, nes tai nesuteikia kažkokių papildomų ypatingų pojūčių.

6. Neignoruok kitų kūno dalių. Penis, sėklidės ir viršutinė kojų dalis - štai kur turi būti sutelktas tavo dėmesys. Išbandyk skirtingus prisilietimo prie sėklidžių metodus - paglostyti, švelniai suspausti, apčiulpti. Ir nepamiršk slaptosios vietelės - odos plotelio tarp išangės ir penio. Liečiant šią vietelę galima suteikti nepaprastus potyrius.

7. Naudok rankas. Sustiprink pojūčius ir sukurk įspūdį, tarsi tavo burna turi neribotas galimybes, pasinaudodama rankomis. Tiesiog delnu suimk penį taip, kad rankos liestųsi su lūpomis ir toliau viską daryk kaip įprastai - rankos turi dirbti tolygiai su tavo burna.

8. Greitis. Nereikia pernelyg skubėti, nes tai gali sukelti pojūtį, tarsi norėtum, kad jis greičiau baigtų. Komfortiškiau vyras jausis, jeigu viskas vyks lėčiau.

9. Išspjauti ar praryti? Joks vyras neturi teisės liepti tau praryti. Tai tavo kūnas ir tu pati sprendi kaip pasielgti. Jei nenori praryti, tiesiog pasinaudok savo ranka.

Jeigu atvirai, nesužinojome nieko naujo ir konkretaus. Įdomu, kiek už tokias teorines žinias tenka susimokėti, norinčioms tapti miegamojo deivėmis?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

4 prisilietimai, kurie jį sujaudins

Kas geriau gali pakomentuoti vyro elgesį, nei patys vyrai? Santykių ekspertas, meilės guru Matthew Hussey pataria, kaip paprasčiausiais prisilietimais gali pakaitinti jo kraują.

Moterys atskleidė, kodėl jos nenori sekso su savo vyrais

Anksčiau ar vėliau tai nutinka kiekvienuose santykiuose. Ir nieko baisaus, jeigu kartelį ar kitą aistrų bioritmai nesutapo. Kur kas blogiau, kai žodelis „ne“ tampa nuolatiniu seksualinio gyvenimo palydovu.

„Noriu išgirsti tavo orgazmą“: 8 vyrų geismą žadinančios frazės

Kalbėti sekso temomis ne visada būna paprasta, ypatingai, pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.