N-18: sužinok, kokių trūkumų tu turi lovoje

 (10)
Internete radome štai tokį testuką. Ilgai negalvodama išsirink vieną, tavo dėmesį labiausiai patraukusį paveiksliuką. Tiesa, siūlome per daug rimtai į tai nežiūrėti!
seksas
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pirmas paveikslėlis
Rodo, kad sekse nesi linkusi duoti daugiau, nei gauni. Šiek tiek egoistiška, tiesa? Seksas - tai ne mainų programa: tu man, aš tau. Stenkis daugiau galvoti apie savo antrąją pusę ir net neabejojame, kad jis be jokio raginimo ne mažiau pasistengs ir dėl tavęs.

Antras paveikslėlis
Rodo, kad sekse esi pasyvi. Gal ir norėtum retkarčiais imtis iniciatyvos, bet tau pritrūksta drąsos. Nelauk, kol mylimasis pradės reikšti tau priekaištus dėl iniciatyvos stokos ir nustebink jį. Pamatyti, ir pati pasijausi kur kas didesnį geismą.

Trečias paveikslėlis
Rodo labai didelius tavo reikalavimus antrajai pusei. Atsakymas „ne“ tave papiktintų ar net įžeistų, tu mėgsti, kai visi tavo nurodymai vykdomi. Blogiausia, kad ne visada atsilygini tuo pačiu.

Ketvirtas paveikslėlis
Rodo, kad lovoje su tavimi tikrai nenuobodu, juk tu tikra naujovių ir eksperimentų iniciatorė. Tai tikrai puiku, tik retkarčiais pažabok savo temperamentą ir leisk vyrukui imtis iniciatyvos pačiam, antraip jis pasijaus paspaustas po padu. O juk lovoje jis nori būti tikru vyru!

Penktas paveikslėlis
Rodo, kad esi linkusi į sadistinius žaidimus. Tame nėra nieko blogo, jeigu tik jauti ribas ir žinai, kada sustoti. Vienas dalykas yra žaisti (kai antroji pusė sutinka su taisyklėmis) ir kitas dalykas žeminti žmogų ir versti jį jaustis nejaukiai.

Šeštas paveikslėlis
Rodo, kad esi linkusi į mazochizmą. Ieškai valdingo, griežto, netgi žiauraus partnerio. Bejėgės aukos vaidmuo tau leidžia patirti maksimalų malonumą! Nieko blogo, bet tik neperkelk šito žaidimo į realybę.

Septintas paveikslėlis
Rodo, jog seksualiai esi labai jautri. Tau reikia, kad antroji pusė tave bučiuotų ir myluotų, tau labai svarbi preliudija ir ilgos glamonės po sekso. O juk kartais galėtum pasimėgauti ir aštresniais pojūčiais.

Aštuntas paveikslėlis
Rodo tavo nepastovumą. Vyrukams tikrai sunku susivokti, ko tu nori: kas tave tenkina šiandien, gali atstumti rytoj. Keletą kartų neatspėjęs tavo įgeidžių jis gali ir nebenorėti bandyti kitą kartą. Gal tiesiog aiškiau parodyk, kokiems nakties žaidimams tu esi nusiteikusi.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.