N-18: Štai taip turi atrodyti tobulas penis

 (132)
© Cosmopolitan.lt montažas, Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Įprastai atliekant tokio pobūdžio apklausas, moterims pasiūloma pažiūrėti į paprasčiausius paveiksliukus ir pasirinkti, kuris iš jų joms atrodo geriausiai. Tačiau kur paveiksliukas, o kur realus reikalas... Kaip žemė ir dangus! Taigi UCLA ir Naujojo Meksiko (JAV) universitetai išbandė modernesnį metodą - 3D printerį.

Vyrai, galite būti ramūs. Mokslo žurnale PLOS One išspausdinti rezultatai rodo, kad moterys netrokšta kuo didesnio ir storesnio. Tiesą sakant, jų pageidavimai yra tik truputėlį didesni, nei realus statistinis vidurkis.

Studijos metu seksologė Nicole Prasuse ir visa jos komanda 75 moterims pateikė 100 nuotraukų, kuriose buvo pavaizduoti erekcijos būsenoje esantys peniai. Merginos turėjo išsirinkti 33 joms labiausiai patikusius. Tuomet mokslininkai 3D printerio pagalba atspausdino visus pasirinktus variantus (ant mėlyno plastiko, kad išvengtų pasirinkimo arba atmetimo tik dėl kūno spalvos), o moterims teko suskirstyti penius į dvi kategorijas: kurie joms labiau patiktų ilgalaikiams santykiams, o kurie - vienos nakties nuotykiui.

Ir štai rezultatai. Ilgalaikiams santykiams moterys rinktųsi 16 cm ilgio ir 12,19 cm apimties penį. Vienos nakties nuotykiams moterys rinktųsi 16,25 cm ilgio ir 12.7 cm apimties penį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Psichologas apie amžiaus skirtumą poroje: yra užslėptų psichologinių motyvų (17)

Dar prieš kelis amžius visuomenės požiūris į amžiaus skirtumą porose skyrėsi, tačiau šiandien jis tampa vis liberalesnis. Dažnai su kolegomis tenka diskutuoti, ar amžiaus skirtumas poroje yra normalus reiškinys? Šioje publikacijoje išreikšiu savo nuomonę bei patirtį, sako psichologas Erikas Siudikas.

Psichologas: kas laiko "negyvuose" santykiuose ir kodėl sunku išsiskirti

Prisimenu priešais save sėdinčią klientę. Ji vardu Eglė (vardas pakeistas, gautas klientės leidimas). Ne tik jos širdis, tačiau ir akys yra kupinos skausmo. Ji dalinasi savo išgyvenimais pasakodama gyvenimo istoriją, kuri jai pačiai yra unikali ir išskirtinė.