N-18: Štai taip turi atrodyti tobulas penis

 (132)
© Cosmopolitan.lt montažas, Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Įprastai atliekant tokio pobūdžio apklausas, moterims pasiūloma pažiūrėti į paprasčiausius paveiksliukus ir pasirinkti, kuris iš jų joms atrodo geriausiai. Tačiau kur paveiksliukas, o kur realus reikalas... Kaip žemė ir dangus! Taigi UCLA ir Naujojo Meksiko (JAV) universitetai išbandė modernesnį metodą - 3D printerį.

Vyrai, galite būti ramūs. Mokslo žurnale PLOS One išspausdinti rezultatai rodo, kad moterys netrokšta kuo didesnio ir storesnio. Tiesą sakant, jų pageidavimai yra tik truputėlį didesni, nei realus statistinis vidurkis.

Studijos metu seksologė Nicole Prasuse ir visa jos komanda 75 moterims pateikė 100 nuotraukų, kuriose buvo pavaizduoti erekcijos būsenoje esantys peniai. Merginos turėjo išsirinkti 33 joms labiausiai patikusius. Tuomet mokslininkai 3D printerio pagalba atspausdino visus pasirinktus variantus (ant mėlyno plastiko, kad išvengtų pasirinkimo arba atmetimo tik dėl kūno spalvos), o moterims teko suskirstyti penius į dvi kategorijas: kurie joms labiau patiktų ilgalaikiams santykiams, o kurie - vienos nakties nuotykiui.

Ir štai rezultatai. Ilgalaikiams santykiams moterys rinktųsi 16 cm ilgio ir 12,19 cm apimties penį. Vienos nakties nuotykiams moterys rinktųsi 16,25 cm ilgio ir 12.7 cm apimties penį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Netradicinės vietos intymiems malonumams: pavojai, po kurių gali tekti stipriai gailėtis (3)

Seniai susituokę vyras ir žmona norėdami paįvairinti savo seksualinį gyvenimą dažnai tam pasitelkia įdomias, netradicines vietas. Tai jie daro specialiai ir apgalvotai. Tačiau paaugliai ar dar su tėvais gyvenantys jauni žmonės dažnai būna priversti suktis iš situacijos ir ieškoti vietos savo meilei išreikšti.