N-18: sekso triukai, kuriais galėtum nustebinti mylimąjį

 (17)
Patarimų, ką naujo galėtum parodyti jam lovoje – pilnas internetas! Bet kas geriau galėtų patarti, nei patys vyrukai? COSMO aiškinosi, kokie sekso triukai vaikinams įsiminė labiausiai. Gal pasisemsi idėjų?
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Laukinė aistra
„Mano buvusi mergina neišmesdavo jai nusibodusio apatinio trikotažo (tinklelio kojinių, kelnaičių) tam, kad kartais, apimtas aistros, aš galėčiau juos suplėšyti tiesiog ant jos pačios“, – Saulius.

Seksualus pasisveikinimas
„Kartais mano draugė, nusimetusi visus drabužius žemiau juostos, persisveria pro langą, kol aš įsiskverbiu į ją iš galo. Praeiviai nieko net neįtaria, bet tai taip jaudina!“, – Danis.

Ryškiai raudona
„Mane tiesiog varo iš proto vaizdas, kai mergina prieš atlikdama man oralinį, nusidažo lūpas ryškiai raudona spalva. Šis vaizdas kartu su pojūčiais mane nerealiai užveda“, – Karolis.

Seksas paplūdimyje
„Kartą patyriau beprotiškai svaiginantį seksą paplūdimyje. Aistringai mylėjomės ant plausto, mergina kojomis apsivijo mano klubus, o bangos ritmingai atsimušdamos į mus, tik dar labiau sustiprindamos malonumą“, – Ainis.

Geriausia vieta seksui
„Pati geriausia vieta neįprastam seksui – vonios kambario plytelių grindys. Neprižadu, kad bus lengva, tačiau jūsų kūnai susijungs visiškai naujoje plotmėje“, – Dominykas.

Mini sijonėlis
„Mini sijonėlis – pats paprasčiausias būdas merginai ilgam sujaukti mano ramybę. Žiūrėdamas į jos kojas, mintyse nusipiešiu sau visa tai, kas paslėpta po drabužiais“, – Marius.

Karštasis taškas
„Labiausiai jaudina, kai po sekso aš guliu ant pilvo, o mergina švelniai vedžioja pirštais mano sėdmenų išsišakojimo vietoje, kuri yra tokia jautri, kad aš priartėju iki dar vieno orgazmo ribos“, – Paulius.

Smulkmena, bet maloni
„Vieną kartą prie manęs priėjo mergina ir į delną įspraudė atraižėlę nėrinukų. Atgniaužęs kumštį, pamačiau kelnaites ir nuo to laiko vis pasvajoju apie tokį suvenyrą“, – Mikas.

Veidrodžio glotnumas
„Mėgstu savo merginą paimti iš nugaros, kai ji stovi atsirėmusi į veidrodinę spintą. Jos krūtys gundančiai susiploja nuo prisilietimo prie stiklo, o nuo mūsų kvėpavimo jis aprasoja, sudarydamas įspūdį, lyg būtume atsidūrę egzotiškoje garinėje pirtyje“, – Darius.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Kaip myli skirtingi Zodiako ženklai

Avinai myli aistringai ir labai stipriai - gali viską atiduoti, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Liūtams meilė trenkia kaip žaibas, tačiau net ir jis neišmuša blaivaus proto. Paskaityk, kaip myli tavo Zodiako ženklas!

Sekso pozos: 3 karšti variantai šuniuko paįvairinimui

COSMO jau ne kartą savo skaitytojų klausė, kurios sekso pozos - pačios mėgstamiausios. Ir kiekvieną kartą populiariausių trejetuke atsidurdavo „šuniuko“ poza - tiek vyrų, tiek moterų tarpe!

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai (2)

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.