N-18: paprasti būdai, kaip paįvairinti populiariausias sekso pozas

© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jei lovoje pasidarė nuobodoka, visai nebūtina pulti į kraštutinumus ir bandyti atkartoti visus „50 pilkų atspalvių“ ar stengtis išlaužti, regis, neįmanomas kamasutros variacijas. Kartais pakanka tik šiek tiek patobulinti tas iš pirmo žvilgsnio banalokas, bet daugiausiai malonumo teikiančias pozas!

Misionieriaus poza

Pasidėk po sėdmenimis pagalvę, kad tavo kūnas šiek tiek išsiriestų ir dubuo pakiltų aukščiau. Taip įsiskverbimas bus gilesnis, pojūčiai - intensyvesni, o judesiai ne tokie suvaržyti. Didelis pliusas - galėsi lengviau ranka pasiekti klitorių ir taip suteikti sau papildomo malonumo, juk visos puikiai žinome, kad vien įsiskverbimo orgazmui pasiekti dažniausiai nepakanka - tenka papildomai padirbėti ir su tuo stebuklingu gauburėliu. O ir vyrams save tenkinančios moters vaizdas kaip reikiant pakaitina aistrą!

Moteris viršuje

Kai pakyli ir nusileidi, pamėgink nestipriai sukti dubenį ratu arba piešti aštuoneto formą - tai suteiks naujų potyrių tiek tau, tiek mylimajam. Vietoj sėdėjimo ant partnerio stačiu kampu, pabandyk visu kūnu atsigulti ant jo krūtinės. Taip pajausi ne tik didesnį artumą, bet ir gausi papildomą stiprų pojūtį, kuomet liesis jūsų abiejų oda, speneliai, lūpos. Seniai žinomas triukas, kuris niekada nepaves: užsiimant seksu jojikės pozoje, pasitelk savo rankas, kad pajaustum dar didesnį malonumą, glostydama ir glamonėdama klitorį. Vaikinas tikrai tam nesipriešins, dar daugiau – jis bus priblokštas nuo šio stulbinančio reginio.

Šuniuko poza

Įprastai šuniuko pozoje moteris remiasi į žemę ar lovos pagrindą rankomis, o tu pabandyk remtis alkūnėmis, tarsi išsiriestum kaip katė. Taip įsiskverbimas bus gilesnis, suteikiantis daugiau pojūčių. Kuo labiau partneris išsitiesęs, tuo giliau pavyks įsiskverbti. Ne mažiau malonumo suteiks ir kita šios pozos variacija: tu atsistoji lygiai tokioje pačioje pozoje, kad tavo dubuo būtų pakeltas, o partneris turėtų tave apžergti, pritūpti ir įsiskverbti stovomis, tarsi iš viršaus.

TAIP PAT VERTA PASKAITYTI:

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Kaip myli skirtingi Zodiako ženklai

Avinai myli aistringai ir labai stipriai - gali viską atiduoti, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Liūtams meilė trenkia kaip žaibas, tačiau net ir jis neišmuša blaivaus proto. Paskaityk, kaip myli tavo Zodiako ženklas!

Sekso pozos: 3 karšti variantai šuniuko paįvairinimui

COSMO jau ne kartą savo skaitytojų klausė, kurios sekso pozos - pačios mėgstamiausios. Ir kiekvieną kartą populiariausių trejetuke atsidurdavo „šuniuko“ poza - tiek vyrų, tiek moterų tarpe!

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai (2)

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.