N-18: paprasti būdai, kaip paįvairinti populiariausias sekso pozas

© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jei lovoje pasidarė nuobodoka, visai nebūtina pulti į kraštutinumus ir bandyti atkartoti visus „50 pilkų atspalvių“ ar stengtis išlaužti, regis, neįmanomas kamasutros variacijas. Kartais pakanka tik šiek tiek patobulinti tas iš pirmo žvilgsnio banalokas, bet daugiausiai malonumo teikiančias pozas!

Misionieriaus poza

Pasidėk po sėdmenimis pagalvę, kad tavo kūnas šiek tiek išsiriestų ir dubuo pakiltų aukščiau. Taip įsiskverbimas bus gilesnis, pojūčiai - intensyvesni, o judesiai ne tokie suvaržyti. Didelis pliusas - galėsi lengviau ranka pasiekti klitorių ir taip suteikti sau papildomo malonumo, juk visos puikiai žinome, kad vien įsiskverbimo orgazmui pasiekti dažniausiai nepakanka - tenka papildomai padirbėti ir su tuo stebuklingu gauburėliu. O ir vyrams save tenkinančios moters vaizdas kaip reikiant pakaitina aistrą!

Moteris viršuje

Kai pakyli ir nusileidi, pamėgink nestipriai sukti dubenį ratu arba piešti aštuoneto formą - tai suteiks naujų potyrių tiek tau, tiek mylimajam. Vietoj sėdėjimo ant partnerio stačiu kampu, pabandyk visu kūnu atsigulti ant jo krūtinės. Taip pajausi ne tik didesnį artumą, bet ir gausi papildomą stiprų pojūtį, kuomet liesis jūsų abiejų oda, speneliai, lūpos. Seniai žinomas triukas, kuris niekada nepaves: užsiimant seksu jojikės pozoje, pasitelk savo rankas, kad pajaustum dar didesnį malonumą, glostydama ir glamonėdama klitorį. Vaikinas tikrai tam nesipriešins, dar daugiau – jis bus priblokštas nuo šio stulbinančio reginio.

Šuniuko poza

Įprastai šuniuko pozoje moteris remiasi į žemę ar lovos pagrindą rankomis, o tu pabandyk remtis alkūnėmis, tarsi išsiriestum kaip katė. Taip įsiskverbimas bus gilesnis, suteikiantis daugiau pojūčių. Kuo labiau partneris išsitiesęs, tuo giliau pavyks įsiskverbti. Ne mažiau malonumo suteiks ir kita šios pozos variacija: tu atsistoji lygiai tokioje pačioje pozoje, kad tavo dubuo būtų pakeltas, o partneris turėtų tave apžergti, pritūpti ir įsiskverbti stovomis, tarsi iš viršaus.

TAIP PAT VERTA PASKAITYTI:

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Netradicinės vietos intymiems malonumams: pavojai, po kurių gali tekti stipriai gailėtis (2)

Seniai susituokę vyras ir žmona norėdami paįvairinti savo seksualinį gyvenimą dažnai tam pasitelkia įdomias, netradicines vietas. Tai jie daro specialiai ir apgalvotai. Tačiau paaugliai ar dar su tėvais gyvenantys jauni žmonės dažnai būna priversti suktis iš situacijos ir ieškoti vietos savo meilei išreikšti.

Patikima apsauga nuo nėštumo: išsiaiškink, kokios priemonės tau tinkamiausios

Dėmesys seksualinei sveikatai, tinkamas apsaugos nuo nėštumo ir lytiškai plintančių ligų pasirinkimas rodo asmens brandą ir atsakomybę tiek už save, tiek už savo antrąją pusę. Svarstai, kokias kontraceptines priemones pasirinkti, kad būtum rami ir užtikrinta dėl savo sveikatos saugumo?

Vienos nakties nuotykiai: pavojai, patarimai ir neįtikėtini faktai

51 proc. moterų mano, kad seksas be meilės nėra blogas dalykas, tačiau tik pusė jų po vienos nakties nuotykio jaučiasi gerai ir nesigaili. Kitas aplanko jausmas, jog jomis pasinaudojo, apima pyktis ir liūdesys. Vis dėlto smalsumas dažnai nugali – net 45 proc. amerikiečių yra išbandę vienos nakties nuotykį. Liūdniausia, jog net trečdalis jų rizikavo ir į vienos nakties nuotykį nėrė be jokios kontraceptinės priemonės, nors kitą rytą atsisveikino su partneriu ir išėjo į skirtingas puses – grįžo pas šeimas, draugus ar į vienišės namus.